Arama sonuçlarınız

1. Ö

Bir Müddet Yatan Aracı Çalıştırmak İçin Sizlerin Bilgi Ve Tecrübeleri Lazım Bilen Lütfen Birşeyler Y

Merhaba forum heyeti bizde olan malum 42 willys'ı ( aracn üstü açık halden kapalı hale cevirilmiş) yatdıgı yerden kaldırmamız gerekiyor 9 senedir yatıyor motoruna bakıyorum yagmurlarda motora su gitmemiş gibi görünüyor şanzıman ve defransiyeller zaten yaglı (öyle düşünüyorum)bu vaziyet aracı...

2. Ö

İnternetde Buldugum Karavan Videosu Biraz Komik Bana Sardı :d

internetde dolaşırken izlediğim videoyu siz ile paylaşmak istedim buyrum güzel fikirler verebilir belki :) http://www.youtube.com/watch?v=I7g08nwEmyY
  3. Ö

Eski Araçlar Tekrar Trafiğe Cıkarılabilirmi ?

arkadaşlar konuyu yanlış yeremi açdım bilmiyorum ama eski bir araç trafikden düşürülmüş yani bu araç bu zamanda tekrar trafige cıkarılırmı cıkarılsa ne kadar masrafı var cıkaran varmı ?

4. Ö

Benim Yaşam Biçimime Göre Yorumu Okuyun Biraz Bilgi Verin Lütfen Araçlar Hakkında

abilerim kardeşlerim benim ilerde bayburt gümüşhane ve bunun gibi bir çok yere Rize anzer ayder yaylaları da dahil olmak üzere gezi yapmayı pilanlıyorum ama gezi günlük olmayacak gidecen kalacan olmadı bagaja veya üst tepeye 2-3 arı kovanı koyacan gidip orada biraz otlatacan onları gitdigin...
  5. Ö

4-5 Bin Liraya Lada Niva Alınırmı

Merhaba arkadaşım abilerim benım aklımda baya zamandan beri bir lada niva almak var fakat aileye sunduğum zaman bunu istemiyorlar benımde demem ben 2. bir araç olarak bir lada niva alsam 5-6 bin TL ye beni idare edermi konfor beklentim yok beni yaylalara atsın tepesine bi cadır kursam yeter...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri