Arama sonuçlarınız

1. rampadacore

Lincoln Navigator Alınır Mı?

Değerli Dostlar, lincoln navigator pek tercih edilen bir araç değil, off roada uygun olmadığı için de forumda bile kendisine yeterince yer bulamamış. Bu araç şu anda nispeten tercih edilebilir fiyatlara düşmüş durumda. Yani 5.2 GC lerin tercih edildiği yerde 5.4 navigator'un çok yadırganmaması...

2. rampadacore

Karşı Tarafın Hasarının Tramerde Görünmesi

Merhaba, bugünlerde oldukça yoğun bir şekilde araç bakıyorum. Son baktığım araçta tramer sorgusunda 47.000 TL hasar kaydı görünüyor. Sahibi ısrarla karşı tarafın hasarı olduğunu, kendi aracının orijinal olduğunu söylüyor. Böyle bir şey olabilir mi? Araç 2004 model GC 2.7, yani karşı tarafta...
  3. rampadacore

Discovery Iı 2.5 Td5 Linkteki Araç Alınır Mı

Merhaba, linkteki araç için 3 ay önce motor değişti denmiş, bu bir avantaj mıdır, aracı tanıyan bilen üye varsa yardımlarını rica ediyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-land-rover-discovery-2-214410118/detay

4. rampadacore

Volvo Xc 90 Hakkında

Merhaba, Volvo Xc 90 oldukça yakışıklı bir araç ve etrafımda sıkça görüyorum. Türkiyede oldukça satılan/satılmış bir model. Oldukça iyi motor versiyonları da var. Ama forumda bununla ilgili paylaşım oldukça az. Kronik sorunu olduğundan ikinci elde mi tercih edilmiyor yoksa forum zaten offroad...
  5. rampadacore

2003 - 2004 Model Grand Cherokee 2.7 Crdi Arıyorum

Merhaba, bir kaç aydır hobi amaçlı 4×4 arayışı devam ediyor. Shortlistte GC 2.7 ve disco II 2.5 td5 ve ve disco II V8 ler kaldı. Haftaiçi çok niyetlendigim bir aracı görmeye giderken aradım, satıldı deyince geri döndüm. Şimdi 35-40 bin bütçe ile GC 2.7 arıyorum. Malum siteye baktım ve takip...

6. rampadacore

2003 - 2004 model Grand Cherokee 2.7 crdi arıyorum

Merhaba, bir kaç aydır hobi amaçlı 4×4 arayışı devam ediyor. Shortlistte GC 2.7 ve disco II 2.5 td5 ve ve disco II V8 ler kaldı. Haftaiçi çok niyetlendigim bir aracı görmeye giderken aradım, satıldı deyince geri döndüm. Şimdi 35-40 bin bütçe ile GC 2.7 arıyorum. Malum siteye baktım ve takip...

7. rampadacore

Linkteki Discovery 2 3.9 Aracı Almalı Mıyım?

Merhaba, 4X4 arayışım devam ediyor. Bir kaç aydır yazılanları ve eski mesajları sürekli okuyorum. LR Disco nun tutku olduğunu ve bazı kronik sorunları olsa da üyelerin araçlarını çok sevdiklerini görüyorum. Ben sanayi vs çok bilen çok giden biri değilim. Ağır offroad yapmayacağım, daha çok kır...
  8. rampadacore

İlandaki Subaruyu Almalı Mıyım?

Merhaba, uzun süredir hobi amaçlı bir 4X4 arayışım devam ediyor. Vakit konusunda sıkıntı yaşadığım için beni servisle sanayi ile uğraştırmayacak bir araç istiyorum. Karda kışta yolda bırakmasın, kır gezileri, sülüklü göl gibi soft arazi gezilerinde beni üzmesin yeter. Başlangıçta Defender...
  9. rampadacore

Uzaktan Motor Çalıştırma

Uzaktan Motor Çalıştırma Modülü diye bir ürün var, uygulayan üye var mıdır? Artılarını eksilerini paylaşabilirler mi? Kışın özellikle işe yarayacağını düşünüyorum ama sonrasında sıkıntı olur mu? Aracın farklı bir donanımını etkiler mi, bozar mı vs.?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri