Arama sonuçlarınız

1. I

Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :)

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) giden arkadaşlarıma da tadilat nedeniyle kapalı demişler. Bilgi için teşekkür ederim.

2. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Evet öyledir :) Festival olacak bu ay 12-16 Ağustos da Fazıl Say, İlhan Şeşen, Vedat akman, Canan Anderson, Bülent Ortaçgil, Metin Uca tiyatro ve belgesel gibi etkinlikler yapılacak. Harika oluyor...
  3. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Galiba herkesin yolu Çanakkale'den geçti :) bizde günübirlik Bozcaada yaptık ev merkezde olunca geri döndük her gün... İstanbul'dan Çanakkale'ye 13 saat de ancak gidebildim ama METRO Turizm sayesinde bu 22 saate çıktı kaplama lastiklerle ve kabak...

4. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) sanırım geç kaldım cevap için eceabata gelip veya kilitbahir e geçip çanakkale merkeze gidebilirisiniz feribot var ama bazen gökçeada dan da direk çanakkale ye feribot var bakmanız lazım gestaş'a
  5. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Gelibolu'dan Lapseki'ye geçerseniz Gökçeada yolunuzun üzerinde olmayacak bilginiz olsun. Gökçeada Eceabat'ın arka bölümü olan Kabatepe den geçebilirsiniz.

6. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) sanal tur adanın sokaklarını keşfetmek için fikriniz olsun. http://www.mekan360.com/360fx_bozcaadacanakkale-anasayfa.html

7. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Eceabat ve Gelibolu, Kilitbahir Feribotları saatsiz çalışıyor yazın, özellikle gündüz saatlerinde dolunca hemen hareket ediyorlar. Bozcaada da feribot sıkıntı erken saatte orda olursanız binebiliyorsunuz örneğin sabah 08:00 de ki feribot için 07:00...
  8. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Esas bu dönemde buz gibi oluyor kişiye göre değişir hareketsiz kalırsanız 10-15 dk dayanırsınız ama yüzerseniz veya hareket ederseniz sıkıntı olmaz ... ama çoğunluk denize girebiliyor :) sıcak deniz sevmeyene göre tam burası... Ağustos sonu daha...
  9. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Festival eylül ayının ilk haftası yani daha var Bağ bozumu zamanında :)

10. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Kesinlikle Bozcaada gerçi kıyaslama yapamam Gökçeada'ya gitmedim :) ama gidenler kesinlikle Bozcaada diyor. benim zaten favorim Bozcaada Gökçeada feribotu için zaten kuyruk olmuyor :) adım da ilknur bu arada dediğim gibi başka bir sorunuz olursa...

11. I

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba Bende İlknur, Çanakkale _ İstanbul arasında mekik dokumakdan yorulmayan sanırım yorulmayacağım işte öyle bir yerden... Sayfayı bu sayfada üyeliği olan arkadaşım önerdi ve bende hemen üye oldum. herkese keyifli vakitler...
  12. I

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Çanakkale'de Kabatepe orman kampı var hatta Gökçeada limanının hemen yanında denizi ve kumu harikadır. tavsiye ederim. Bozcaada ya geçiş ise Çanakkale / Geyikli İskelesinden gidebilirsiniz ama her saat vapur yok saatlerini denk getirmeniz ve epeyce...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri