Arama sonuçlarınız

1. Voyagers

300 Tdi - Water Cooling Temp., Cylinder Head Temp. & Expansion Tank Water Levelling Alarm

Herkese Selamlar, Konuya önem gösterecek arkadaşlar için paylaşıyorum. Ustalarımızdan ve bir çok platformda öğrendiklerimize göre 300 Tdi kendi sınıfındaki en iktisadi ve uzun ömürlü motorlardan biri. Lakin bu motorun en büyük hassasiyeti "hararet". Göstergelerimizdeki sayaçların bazen...

2. Voyagers

Vinç Bakım,onarım Ve Yenileme Çalışması (winch Maintenance And Reparing)

Arkadaşlar, Herkese Selam; Mevcut vinci bakıma aldım ve en ufak vidasından tutunda en ince noktasına kadar eldem geçirdim. Bakıma almayı düşünenler olursa şimdiden faydasını olacağını düşündüğüm birkaç fotoğraf ile yorum eklemek istedim. Sonuç muhteşem oldu :D Birde önümüzdeki ay gam...
  3. Voyagers

Egzoz Manifoldu Kaçağı Ve Patırtısı

Herkese Merhablar, Bu ara ısı ve ses izolasyonuna kafayı taktığım için her türlü metodu deniyorum. Kendimce yeni bir şey keşfettim. (tabi ki de yeni değil :) ) En çok patırtı ve ses Egzoz manifoldun' dan geliyor, bende söktüm ve cam yünü ile sardım sarmaladım, daha öncede forumda denemeleri...

4. Voyagers

Jerrycan Carriage Parts - Yakıt Bidonu Taşıma Aparatı

Bu haftaki başı çıktığımız off-road denemelerinde arka taraftaki yakıt bidonunun çok fazla hoplayıp zıpladığına ve ciddi anlamda tehlike arz ettiğine karar verdik. Bunu üzerine aracın arka tırmanma merdivenin oraya yakıt bidonu için bir kilit sistemi yaptırdık. Müsaadenizle fotoğrafları...
  5. Voyagers

Tavan Konsolu Çalışması (roof Console) - Defender 110

Herkese Merhabalar, Tavan konsolu çalışmasını sizlerle paylaşmak isterim. Maliyeti oldukça düşük. Malzemeler; * Siyah renkli ahşap vidası (~60 adet) * 7 mm su kontrplağı * İzolasyon süngeri (5mm) * Haki yeşil (Askeri) ince kumaş PVC kaplı (esneyebilen tip) * Bally yapıştırıcısı * Manuel...

6. Voyagers

İzolasyon Çalışması (before & After)

Selamlar, Defender' ımızı ilk aldığımız gün izolasyona ihtiyaç olduğunu anlamıştık. Haftasına operasyona başladık ve tam 1 aylık saatlik bir mesai ile hedefimize ulaştık sonucu muhteşem oldu. Ses ve ısı engellendi. Resimleri aşağıda. Bu işlemler sırasında, sadece izolasyon malzemelerinin yanı...

7. Voyagers

Satılık 1990 Model Turbodiesel Orjinal Ingiliz 110 Defender.

Merhabalar, Çok sevdiğim kıymetli bir abimin Orjinal Ingiliz 1990 model TD 110 Defender'ı satılıktır. Ilgilenen forum dostlarına ve yakin cevrelerine duyurulur. Bahse konu aracın iletişim detaylarına, açıklamasına ve resimlerine malum sitede #172715357 ilan no ile ulaşabilirsiniz...
  8. Voyagers

Defender 110 Alma Arefesindeyiz. Benzinli (lpg) Mi ? Dizel (td Veya Tdı Bulmak Çok Zor Bütçe Malum)

Tum forum uyelerine, yeni başlayanlara ve ustadlara selam ve saygilarimizla; Defender 110 alma arefesindeyiz. Benzinli + LPG mi ? Dizel (TD veya TDI bulmak çok zor. Malum bütçe) mi ? Konu başlığı altında sizlerin değerli fikirleriniz bize çok faydalı olacaktir. Esim ve ben, bu aracin (110)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR