Arama sonuçlarınız

1. serhataydin

kusura bakmayın geç gördüm ne yaptınız bilmiyorum ama ilginiz devam ediyorsa eğer yükseltme...

kusura bakmayın geç gördüm ne yaptınız bilmiyorum ama ilginiz devam ediyorsa eğer yükseltme yapabilirsiniz, arazi performansı çok iyi, bu jeep değil diyenler yanılıyor, suzuki vitarada kullandım bundan daha memnunum en aazından asvalttada kullanımı suzukiye göre çok iyi, motor gücü yeterli...

2. serhataydin

1996/98 Kasa Sportage Hakkında

Arkadaşlar eski kasa 96/98 Sportage hakkında buradan konuşalım sorunu olanlar merak ettiklerinizi tartışalım Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. serhataydin

KİA SPORTAGE 96 Model aldım

Bendede 1998 modeli var sormak istedğin varsa konuşabiliriz Sent from my iPhone using Tapatalk

4. serhataydin

Arazide De Gidebilecek Max 20 Bin Tl Araç Arıyorum

Slm. 1998 model kia sportage kullanıyorum. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim istekleriniz için biçilmiş kaftan
  5. serhataydin

Vitara Kalorifer Üfleme Sorunu

Ynt: Vitara Kalorifer Üfleme Sorunu bizim araçta polen filtresi yokmuş

6. serhataydin

Vitara Kalorifer Üfleme Sorunu

slm arkadaşlar vitaramın kaloriferi çok az üflüyor nedendir acaba

7. serhataydin

Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Rolanti için temizlik yaptırdım.Temizlik derken rölanti ayarı yapılan yer değilde az gerisindeki plastik kapak gibi bir yer var o söküldü oradaki parça sökülerek içine spray sıkıldı.Hava akışmetresi diye hava filtresinin girişi söküldü.oradaki...
  8. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Su pompasından kastınız nedir acaba
  9. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Rolanti ilk çalıştırmada 1500 civarında ısınınca düşüyor.Rolanti mesela 1000 üzerine göre ayarlanıyor.Bir süre sonra 600 e düşüyor buda direksiyon çevirirken stop etmesine neden oluyor.Bıraksam kendiliğinden düzeliyor, yani bir düzensizlik var.Sizin...

10. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Sayın camouflage. Bu rölanti ile ilgili yazdığım sorun neden kaynaklanıyor acaba?

11. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Valla arkadaşlar conta yanık sökecez dediler söktüler 3. göz kaçırıyormuş stone marka conta aldım ve takıldı.Araç 3 yerden su kaçırıyormuş onlar yapıldı.Bu sebeple sanırım araç susuz kalmış.Hararet yaptımı bilmiyorum çünkü ben hararet ibresinin...
  12. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Aracımda conta yanıkmış hallettik düzeldi.teşekkürler.

13. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Evet yeni aldım ve beni korkuttu açıkçası.Durum ben aldıktan sonra oldu.Radyatörde su eksilmesi görüldü yarım litre kadar.Tamamladım yaklaşık 5 gündür ekslme yok.Dediğim gibi lpg varken daha bariz idi.Şu an 3 gündür benzinde kullanıyorum.Bu sabah...
  14. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen Slm aracıma conta yanık ta dediler ama belirti bulundu desem yalan olur şimdi contayı değiştirecem sorun devam ederse canım daha çok sıkılacak.Dediğiniz parçaları temizlettireyim bakalım.Korkuyorum conta yanıksa fazlasına sebep olacam
  15. serhataydin

Ynt: Kafayı Yiyecem Vitaracılar Yardım Lütfen lpg atiker

16. serhataydin

2000 model 1.6 jlx aracımda sıkıntı yaşıyorum bir türlü çezemedik yardım lütfen.Aracım 2-3 gün sıkıntısız çalışıyor, ya 3. ya 4. gün sabah zor alıyordu, motorda tekleme, devir normale gelince düzeliyor.Gittim ustaya benzin kötü dedi temizleyici katkı attık, benzinde bin biraz dedi, 2-3 gün lpg...
  17. serhataydin

Vitara Hakkında Bilgi

Ynt: Vitara Hakkında Bilgi Teşekkürler arkadaşlar. Aracı 2 gün benzinde kullandım herşey normale döndü.Tekrar lpg kullanmaya başlayınca ilk çalıştırmada yine aynısını yaptı.Sorun lpg de usta regülatör arızalı dedi.Henüz değiştirmedim.Bakalım. Ayrıca benim kalorifer sistemi fazla üflemiyor...
  18. serhataydin

Vitara Hakkında Bilgi

Ynt: Vitara Hakkında Bilgi Ayrıca lastik basınçları hakkında ne diyorsunuz kaç psi olması en iyisidir bu lastiklere.

19. serhataydin

Vitara Hakkında Bilgi

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.2000 model 1.6 jlx aldım. Araçla ilgili bazı problemlerim var danışmak istiyorum.Öncelikle lpg de sorun yaşıyorum aracımın lpg si atiker sıralı.Aracı stop edip bir süre çalıştırmayınca benzinde araç zor çalışıyor kendini toplayana kadar tekliyor. Alır almaz...
  20. serhataydin

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu slm.ben serhat 2000 1.6 jlk aldım aranıza katıldım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri