Arama sonuçlarınız

1. hunter07savas

Yaesu Ftl-2001 Araç Telsizi Yardım

Ynt: Yaesu Ftl-2001 Araç Telsizi Yardım Sayın Tevfik bey, Öncelikle ilgi ve yardımınıza teşekkür ederim. Yaesu FTL-2001 'in arkasında VHF FM yazmakta, HYT- TC-365 in arkasında da (TC-265 two-way radio frequency 146 ~ 174 MHz yazmakta) HYT 1 kanalından Yaesu 2 kanalıyla görüme yapılabiliyor...

2. hunter07savas

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden Ptt (bas-konuş) Haberleşme Merhaba Arkadaşlar İzin verirseniz bende şifre istiyorum. Antalya Demre'den tüm arkadaşlara selamlar...
  3. hunter07savas

Ynt: Yaesu Ftl-2001 Araç Telsizi Yardım Denemiş olduğum telsiz HTC değil, HYT TC-365 el telsizidir.

4. hunter07savas

Ynt: Yaesu Ftl-2001 Araç Telsizi Yardım http://www.radiomuseum.org/r/yaesu_mobil_transceiver_ftl_200.html http://www.ad4c.us/Yaesu%20HF%20manuals/FTL-2001.pdf ingilizcesi iyi olan arkadaşlar, bu kılavuzdan püf noktalarını bana yazabilirlerse seviinirim.,
  5. hunter07savas

Yaesu ftl-2001 araç telsizi hakkında bilgi edinmek istiyorum. Aracıma bağlamayı düşünüyorum. HTC el telsiziyle denedim. ikisi arasında net bir bağlantı kurabildim. yalnız kanal numaraları farklı. Yaesu ftl-2001 işlev ve özellikleri, mesafesi, amatör lisaansı gerekir mi? vb. bilgilerde...

6. hunter07savas

Ok-144 Lere Çelik Jant Takılırmı?

ok-144 lerim arabanın ayağında takılı yalnız bir tanesinin yantı göbekten yamukluk var. yalpalıyor. Ayrıca 4 tane de kia çelik jantım var. üzerinde 215/65/16 lastik var ama kabak. bu kia çelik jantlarına ok-144 lerimi takabilirmiyim? teşekkürler....

7. hunter07savas

Kaş Kekova Demre

Ynt: Kaş Kekova Demre demre'ye bir dahaki gelişinizde beymelek'e de zaman ayırmanızı öneririm. dalyan gölü kenarındaki güzel manzaralı balık restaurantlarda Mavi Yengeç tadabilirsiniz. Beymelekte çok güzel taş evler bulunmaktadır. offroad araçlarıyla çıkılabilen armutalan mevkiinin manzarası...
  8. hunter07savas

İlkyardım Eğitim Sunusu

Ynt: İlkyardım Eğitim Sunusu Teşekkürler. Çok faydalı olmuş.
  9. hunter07savas

Mavi Yengeç protein deposu

Mavi yengeç eti, protein değerinin yüksek olması, doymamış yağ asitleri, esansiyel amino asitler ve mineral madde içerikleri bakımından zengin olması nedeniyle beslenme açısından oldukça önemlidir. Nasıl pişirilir ve yenir; Yengeçler önce ikiye bölünüyor. İçleri güzelce temizlendikten sonra...

10. hunter07savas

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu Ad - Soyad: Savaş Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Karabük Memleket: Karabük Semt: Beymelek / Demre İlgi Alanı: Doğayla başbaşa olmayı çok seviyorum. 4X4 aracım yok ama offroad a çok meraklıyım. Meslek: Devlet memuruyum.

11. hunter07savas

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Antalya demre ilçesi beymelek beldesinde yaşıyorum. ismim savaş. 34 yaşındayım. İçinde doğa olan her türlü aktiviteyi seviyorum. Tüm doğa severlere selamlar.
  12. hunter07savas

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme demre ile finike arasında vitesburnunda günbatımını izlemeden dönmeyin

13. hunter07savas

Yemeden Dönme

Ynt: Yemeden Dönme mavi yengeç
  14. hunter07savas

Yemeden Dönme

Ynt: Yemeden Dönme beymelekte mavi yengeç yemeden dönmeyin. vitesburnu restaurant

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri