Arama sonuçlarınız

1. W

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Bugun bahsi gecen lokantaya gittim ve aldigim cevap; "bu aralar cok yogunuz ve vaktimizin kisitli olmasindan ilgilenemedik" oldu. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. W

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Abi 1 saate kadar Osmanli mutfagina kahvaltiya gidiyorum. Maili attiginiz tarihi ve konu basligini bildirirseniz mutlaka yardimci olurum GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  3. W

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Gelibolu'da yaklasik olarak 9 aydir askerim. Askerligim pqzartesi gunu bitiyor. Kolordu komutaninin habercisiyim. Burada ki ordu evi veya ogretmen evi aslinda isteginize cevap verebilir, irtibata gecmenizi tavsiye ederim. Burayla ilgili ne tur bilgiye ihtiyaciniz...

4. W

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Ben pazartesi gunune kadar Gelibolu'dayim. Sormak istediginiz lokanta vs. varsa bizzat gider arastiririm. Ama Osmanli Mutfaginda kuzu cevirme yok maalesef GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. W

WJ Far ampul tipi nedir ?

Ynt: Ynt: Wj Far Ampul Tipi Nedir ? Kesinlikle GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. W

Yaptım Oldu Sanırım.

Ynt: Yaptım Oldu Sanırım. Supermis usta. Ellerinize saglik. Allah kaza bela vermesin GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. W

Acil Yardım!!!!!

Ynt: Acil Yardım!!!!! Usta aracinda lambda (oksijen) sensoru var mi acaba? Var ise arizalanmis yada kurum baglamis olabilir ve arac surekli zengin karisimda calisiyor olabilir. (sadece fikir) GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. W

WJ Far ampul tipi nedir ?

Ynt: WJ Far ampul tipi nedir ? Merceksiz farda cenon far isigi dengesiz dagilacagi icin karsidan gelen surucuye zor anlar yasatabilirsiniz. Merceksiz fara xenon takarken lutfen bir kez daha dusunun GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  9. W

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba Gezenbilir ailesi. Adim Huseyin. Doga sporlarini severdim fakat bu kadar zevkli olacagini hic dusunemedim. Ta ki arazide arac surene kadar. Aslen Kocaeli'de ikamet etmekteyim. Fakat askerlik gorevim icin Canakkale Gelibolu'dayim. Askerlik bitince...

10. W

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme Merhaba. Bu sitede yeniyim ama bahsi gecen programi kullaniyorum. Rica etsem sifreyi paylasir misiniz? GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri