Arama sonuçlarınız

1. sgd

Keen Revel Dscp

Ynt: Keen Revel Dscp Merhabalar Dediğiniz gibi her türlü ekipmanı internetten alırım ancak ayakkabıyı gidip bizzat görmem lazım.Keen revel marka ayakkabıyı bu forumda kimsede duymadım açık olarak.Ancak outdoor haber sitesindeki inceleme sadece yaz değil kış kullanımı içinde uygun olduğu,2 katı...

2. sgd

Keen Revel Dscp

Ynt: Keen Revel Dscp http://www.outdoorgearlab.com/Hiking-Boots-Reviews/ratings Burda lowa 3.sırada.O halde lowayı ağır koşullar için,keen revelide yazın kullanmak için alıyorum.Gerçi lowayı bursada satan bulamayabilirim internetten ayakkabı almak biraz riskli ama olsun.Teşekkür ederim.
  3. sgd

Keen Revel Dscp

Ynt: Keen Revel Dscp outdoorhaber sitesindeki incelemede çok tavsiye edildiği için düşündüm.Çadır,tulumu,çanta her konuda arayışım bitti ayakkabı konusunuda çözdüğüm vakit benden rahatı yok.

4. sgd

Keen Revel Dscp

Ynt: Keen Revel Dscp söylediğiniz ayakkabıyı türkiyede satan bulamadım
  5. sgd

Keen Revel Dscp

Ynt: Keen Revel Dscp Açık olarak yazın uzun yürüyüşler,kışın ise kamp amaçlı kullanmak istiyorum.Bu modele asolo fugitive ve tnf verbera hiker modelinide ekleyebilirim.onlara ne dersiniz ?

6. sgd

Keen Revel Dscp

merhabalar keen revel dscp botunu almaya niyetlendim.Bir sitede yaz ve kış kullanılabileceğini söylüyordu.Benimde amacım bu.Su geçirmediğide söyleniyor.Size sorum bu fiyata daha iyi var diyebileceğiniz bir marka-model varmı ? yok ise bu ayakkabıya içim ısındı.Ve sizlerde onay verirseniz bursaya...

7. sgd

Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru

Ynt: Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru bende sizin gibi düşünüyorum 75+10 modelini 450 tl satan bir site görmüştüm.Teşekkür ederim.
  8. sgd

Ynt: Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru peki yeni model dediğiniz linkini verdiğinizmi oluyor ? birde aradaki fiyat farkına değermi ?
  9. sgd

Ynt: Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru Çok teşekkür ederim.Eğer dediğiniz gibi ise ve ekstra bir fark yoksa 200 tl fazladan vermek biraz saçma olur gibime geliyor.Tabiki alırken her iki modelide denerim ancak dediğim gibi arada aman aman bir fark yoksa normal olanı düşünüyorum.Teşekkür ederim...

10. sgd

Ynt: Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru Bilen yokmu ?

11. sgd

Merhabalar Tüm ekipman arayışlarım,bilgilerim sıfırlandı.Zira kaliteli malzemeler almaya karar verdim ve yeni arayışlara başladım. Çanta konusunda deuterin en iyisi olduğunu okudum. Bu çanta 650 tl http://www.patikaoutdoor.com/pinfo.asp?pid=565&diger=tumu Bu çanta 459 tl...
  12. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba Evet farkına vardım bazı modeller üretimden kalkmış dediğiniz gibi.Ben o siteyi çok faydalı bulmama rağmen sizlerden genede yaz ve kış olarak 2 ayrı bot tavsiyesi bekliyorum. Sevgili tezzmertekin dediği bana mantıklı geldi.Önceden tek bot alırım 4 mevsim giyerim...

13. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi İlgi için çok teşekkür ederim.Verdiğiniz siteyi inceledim.Asolo power matic 200 incelenen botlara göre 1.seçilmiş.Ancak gene bu modeli türkiyede yada internette bulamadım.Ve ayrıca burda çarsak bantı diye yırtınıyoruz ancak 1.seçilen botta benim anladığım kadarıyla bu banttan...
  14. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhabalar İlginiz için teşekkür ederim.Verdiğiniz botu internette türkiye üzerinden bulamadım. Tekrardan teşekkür ederim. Başka yaz ve kış bot tavsiyesi yapacakların tavsiyelerini zevkle bekliyorum.
  15. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Anladım o halde bana yaz ve kış için ayrı ayrı bot tavsiyesi yaparmısınız zahmet olmazsa ? dediğim gibi uzun ömürlü olması,ortam koşullarına uyum sağlaması ve uzun yürüyüşlerde sorun çıkarmayacak birşey arıyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim.

16. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkür ederim. Utah micro modeli 2500 metre altı yükseklikte yazın sıkıntı yapıyor demek.Peki aynı klasmanda yazında kullanabileceğim bir bot yokmudur ?
  17. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Bende yanıt bekliyorum.
  18. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Boreal atlas Asolo Fugitive Aku utah micro THE NORTH FACE M VERBERA BACKPACKER GTX Bu bot modelerini buldum.Dediğim gibi yaz-kış kullanmak amacım.Aradığım diğer özellik hertürlü zeminde kaymaması(aşırı durumlar hariç),su geçirmemesi ve mümkünse uzun yıllar kullanabileceğim...

19. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi teşekkür ederim.Linki inceliyorum hemen.
  20. sgd

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Sonunda dikkat çekip yorum alabildim ! Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ağır kış koşulları için izolasyonu olan botlar zaten yazın kullanılamıyor.O yüzden bu sorun olmaz gibi geliyor.Taban konusu sanırım şuan tek soru işareti olan kısmı.Başka tavsiye yorum gelirse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri