Arama sonuçlarınız

1. C

Suunto Core Extreme Everest Edıtıon

TÜM DÜNYADA 1800 ADET ÜRETİLMİŞTİR. OLDUKÇA TEMİZ TÜRKİYE PİYASASI 900 TL OLAN SAATIM 500 TLDEN SATILIKTIR.

2. C

Rusca, Almanca Ve İngilizce Bilen Arkadasim İcin İs Ariyorum.

Anadili Rusça olan Almanca ve Ingilizceyi ileri derecede bilen ve konusan, arkadasim icin is ariyorum.. Alman dili ve edebiyati mezunudur.
  3. C

Egitim Tasması (2 Kopek Tasmasi İcerir) 150tl

Kopeginize zarar vermeden egitim verin. Titresim, ses ve şoklu modlariyla 300 m cekim mesafeli iki kopek tasmasi iceren set 150tl

4. C

Suunto Advızor , Kalp Rıtım Bandıyla Beraber 420tl

Suunto Advizor Pusula Barometre Termometre Kalp ritim bandiyla beraber Uzerinde kilcal cizikler mevcut. Fonksiyonlarin hepsi calisiyor.
  5. C

Baofeng Uv5re, Baofeng Uvb5, Baofeng Uvb6 Herbiri 150tl

Baofeng uv5re, uv b5 uv b6.150tl. Sifir cihazlar. Kesinlikle amator arkadaslara devredilecektir...

6. C

Satılık Yaesu Vx 5 350 Tl ( Sadece Amator Arkadaslara)

Bir adet temiz yaesu vx 5 satiliktir. Resimlerde goruldugu gibidir, pil ve sarj cihazi yoktur, onun yerine sarjli kalem pil kullanabileceginiz pil kutusu mevcuttur. Comet kamçi anteni ve 40 $ degerindeki hava basinci, termometre, yukseklik olcen kart uzerinde mevcuttur. Pazarliksiz 350 tldir.

7. C

Edelrıd 11mm Statık İp 30 Mt Den Fazla

Bir ara bir heves uğruna aldıgım edelrid marka statik ipim satılıktır. hiç bir yerinde yırtık sıyrık kabarma yoktur. gelip elden de görebilirsiniz. değerinde uyku tulumu ile takas olabilir.
  8. C

Garmın Forerunner 405

ÇOK TEMİZ ŞARJ ALETİ İLE BİRLİKTE.. 450 TL
  9. C

Satılık Gpsler

2 ADET KABLOLU MAGELLAN MERIDIAN KABLO VAR 1 ADET MAGELLAN TRITON 200 KABLO VAR 1 ADET GARMİN ETREX VISTA KABLOSUZ

10. C

Magellan Sportrak Gps 150 Tl

Kasa yorgun ama sorunsuz calisiyor. Kullanma kilavuzu var veri kablosu yok.. 150 tl..

11. C

Çok Az Kullanılmış Kayak Kıyafetleri

Acik mavi olan tulum EMMEGI marka. Made in Austria. Beden 40 Siyah pantalon IGUANA LIFE WEAR marka. Beden 40 Lacivert askili pantalon SCHNEIDER SPORTSWEAR marka. Made in Austria. Bedeni tam anlayamadim Size 14L, Grosse 42L, Art 752 yaziyor. Rossignol access kayak botu 37 38 no Hepsi 270 tl
  12. C

Uzaktan Kumandalı Köpek Eğitim Tasması

SÖZ DİNLEMEYEN, HAVLAMA EĞİTİMİ VERMEK İSTEDİĞİNİZ KÖPEKLERİNİZİN EĞİTİMİ İÇİN ŞOK TASMASI 90 TL kargo benden Su Geçirmez 100 Seviye ayarlanabilir Şok seviyesi Ses ile ikaz Işık İle uyarı • Kullanımı kolay ve ergonomik verici ünite • Ayarlanabilir seviye ayarı • 0 ile 100 düzeyleri arasında...

13. C

Beko Marka Müzık Setı

Resimde gorulen muzik setidir. Cd kismi arizalidir. Kafada sorun oldugunu sanmiyorum. Acilip kapanmada sikinti var. Kaset ve radyo ve hoparlorleri gayet iyi calisiyor. Iki adet orhan gencebay klasikleri kasedide hediyesidir. 100 tl
  14. C

Jg6 Lazer İşaretleyici( Lazer Kızağı Olmayan Havalı Tabanca Ve Tüfekler İçin)

Özel aparatı ile tetik korkuluğuna taktığınız lazer ile hedefi şaşırmayacaksınız..
  15. C

Her Silah Ve Tüfeğe Uyumlu Laser İşaretleyici

Her marka tüfek ve silaha uyumlu özel aparatı vardır. Kızağı olmayan silahlara monte edilebilir.. su geçirmez..

16. C

Satılık Baofeng Uv 3r 100 Tl

SIFIR BAOFENG UV 3R . (Kutudan kisa anten cikmamistir)
  17. C

Icom Ic R2 Tarayıcı 0.449 Khz 1399mhz

İyi durumda. Am fm wfm modlari
  18. C

Uniden Ubc69xlt-2 80 Kanal Tarayıcı

tertemiz bir cihaz iletişime geçiniz.. http://imageshack.us/photo/my-images/19/kbid.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/31/jbf.JPG/ http://imageshack.us/photo/my-images/845/ig03.jpg/

19. C

Yaesu Vr-120d Tarayici 100khz 1300 Mhz

Temiz kullanilmis cihazdir. http://imageshack.us/photo/my-images/32/nd8s.jpg/
  20. C

Satılık Baofeng Uv 3r

SIFIR CİHAZ. 130 TL

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev