Arama sonuçlarınız

1. msce2003

Belgrad-zagreb-ljublijana-hallstatt Otoban Ücretleri Hakkında

Merhaba Dostlar, Pazar yola çıkarak sırasıyla, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Hallstatt ve sonra tekrar geri dönüş yapacağız. benim öğrenmek istediğim Zagreb 'ten slovenyaya giderken zaten otoban ücreti gişelerde ödeniyor değil mi ? sonrasında Ljublijana gideceğim oradan 'da...

2. msce2003

Antalya Transfer Veya Taksi Tercihi ??

Merhaba Arkadaşlar, 13 Haziran'da ailem ile Antalya 'ya gideceğim. Havaalanından kemer-Göynük Amara Prestige Hotel 'e gideceğim yaklaşık 55 km fakat taksi fiyatları konusunda bir bilgim yok veya transfer 'de bilmiyorum açıkcası. Orada yaşayan veya bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı...
  3. msce2003

Amsterdam Hakında

Merhaba Arkadaşlar, Cumartesi sabahı Amsterdam 'a gideceğim, öğlen 12:00 'de uçağım inecek ve pazar akşamı 20:30 da Amsterdam - Brüksel trene bineceğim o süre zarfında bir kaç öneri rica edeceğim, öncelikle gece ulaşımı konusunda bilgisi olanlar otel havaaalanı yakınlarında. Birde bu süre...

4. msce2003

Zagreb Venedik Araç Ile Gidiş

Arkadaşlar Merhaba, araç ile çıkacağım Avrupa turuna Venedik'i de ekleme kararı aldık fakat araç girişi yasak bildiğim kadarı ile ama Zagreb Venedik'e kadar araç ile gidebiliyorum değil mi ? teşekkürler..
  5. msce2003

Avrupa Karayolları Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, bilen veya oralardan geçenler varsa bana yorum yapabilirlerse çok sevinirim, 1. Belgrad - Zagreb arası yollar otoban mı ? yoksa bozuk veya tehlikeli yol varmı ? 2. Zagreb - Ljublijana arası 1,5 saat gerçi ama orası nasıldı ? 3. Ljublijana - Hallstat arası yollar nasıldır...

6. msce2003

Eylül Araç Ile Avrupa

Merhaba Arkadaşlar, Eylül ayında (Bayram'da ) aşağıdaki gibi bir rota belirledik. sizlerinde değerli yorum ve önerilerini alabilirsem çok faydası olacağına inanıyorum. öncelikle AB pasaportumuz olduğundan vize sıkıntımız yok rota ise aşağıdaki gibi, Pendik - Belgrad 1 Gece konaklama...

7. msce2003

Mart Hamburg Gezisi Tavsiye

Merhaba Arkadaşlar, Mart 'ta Bilişim Fuarı için Hannover 'e gideceğim fakat Hamburg 'da kalacağım bana daha önce gitmiş arkadaşlar nerelere gitmeli nerede kalınmalı birde St. Pauli bölgesi için kesin görülmeli diyorlar gece klüp leri özelikle ? konu hakkında önerilerinizi rica ederim. teşekkürler.
  8. msce2003

14 Kasım Barcelona Konusunda....

Merhaba Arkadaşlar, 14 Kasımda bir aksilik olmazsa 6 Gece liğine Barcelonaya gidiyoruz iki aile olarak benim en büyük endişem hava aslında Akdeniz olduğu için soğuk olmaz diye düşünüyıorum ama o tarihte orda olan arkadaşlar var ise bilgi verebilirse çok sevinirim. yardımlarınız için şimdiden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri