Arama sonuçlarınız

1. zinciros

Bu Araç Hakkında ki Düşünceleriniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-hilux-sahibinden-cok-acil-38168045/detay Selam butun gezenbilir alemine,, Malum sitedeki arac konusnda goruslerinizi almak isterim, arac 2.4 ve 4x4 ve aracin mekanik aksami ile kaporta aksami arasinda bence celiski var cunku; on...

2. zinciros

1977 Model CJ5, Boş Vakti Olanlara :)

merhabalar herkese, arac resimlerde goruldugu gibidir, trafikten cekme belgeli , calisir durumda,,mssraflari gorunenlerdir saygilar
  3. zinciros

Aynı Aracın Satılık İlanlarında ki Fiyat Farkı

selam tum gezenbilir ilere!!! bugun nette arazili arac fiyatlarina bakarken ayni araca iki farkli site cok abest farklarla fiyatlar isteniyor,, belki diyeceksinizz,, ayni arac oldugundan eminmisiniz? bir de sizin fikrinizi almak istedim,, saygilar...

4. zinciros

300 GD Mercedesin Yakit Tüketimi?

selam herkese!! burdaki degerli tecrubeli arkadaslara bir kac sorum olucak;1986 model 300gd diesel mercedesin yakit tuketimi nasildir ve bu araclar 4 ilerimidir 5 mi ?orjinal olarak?ozellikle hus 55 ten ve cemco dan haber bekliyorum:)
  5. zinciros

Land Rover Santana !..

bugun isatmbul yolundan giderken dikiz aynasinda bri defenderin yaklastigini gordum lacivert arazi modifiyeli idi, ilk bakistan su kayseriden cikan araclar oldugunu dusundum , ama arac yaklastikca santan ismi , defendere oranla buyuk bir kaput , degisik plastik camurluklar, ve kapi kollari...

6. zinciros

2X4 Kamyonet İçin Maliye'nin Şaşırtıcı Kararı

selam tum cift kapin 2X4 kamyonet kullanicilarina; dun vergi dairesine birinci taksiti odemek icin gittigin de maliyenin suprizi ile karsilastim 93 model araci n . birinci taksitini 70 ytl beklerken vergilendirme sistemi degismis araclar cip kapsamina alinmis ve odemen gereken miktar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri