Arama sonuçlarınız

1. HUNTER35

Yeni Aracım Opel Frontera 2.2

Epey bir zamandır 4x4 arac arıyordum,hatta anket bile açmıştım forumda Opel frontera mı Nissan terrano mu diye Sonunda opel de karar kıldım ve hazır faziyette denk gelince hiç düşünmeden aldım 'arac full 97 model

2. HUNTER35

2013 Yılı 2.dönem Sınava Hazırlık Kursu

TRAC-İZMİR(TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ)İZMİR ŞUBESİ tarafından düzenlenen KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ tarafında 3 Kasım 2013 günü yapılacak amatör telsizcilik sınavına hazırlık kuru Trac İzmir Şubesi 2013 Yılı 2. Dönem Sınava hazırlık kursu duyurusu Yer : Kent Konseyi Binası Konak Saat ...
  3. HUNTER35

Nissan Terrano Iı 4x4 Extreme Sürüş Testi

Bu gidişle nissan daha ağır basıyor opel'e göre... İZLEYİN DERİM.... :o :o :o :o http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kxGBWBm_ccs

4. HUNTER35

2013 YILI AMATÖR TELSİZCİLİK BAŞVURU KOŞULLARI

DUYURU: 2013 Yılının Amatör Telsizcilik Sınavının Birincisi 26 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacaktır. A- AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI; Sınavın kesin saati Sınavın yapılacağı yer ve salon adresleri sınavın yapılacağı tarihten en az 10 gün önce KEGM Web sayfasından duyurulacaktır. B-...
  5. HUNTER35

ARAC SEÇİMİ

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım,Arazide ve asfalt da kullanacağım bir arac almak istiyorum tek aracım olacağından, 4 kişilik bir aile oluşumuzdan ve arasıra eşiminde kullanacağından iki secenek arasında kararsız kaldım.Araziye çıktığım zaman beni üzmeyeçek ve fazla masraf açmayacak olması...

6. HUNTER35

ARAÇ SEÇİMİ

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım,Arazide ve asfalt da kullanacağım bir arac almak istiyorum tek aracım olacağından, 4 kişilik bir aile oluşumuzdan ve arasıra eşiminde kullanacağından iki secenek arasında kararsız kaldım.Araziye çıktığım zaman beni üzmeyeçek ve fazla masraf açmayacak olması...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR