Arama sonuçlarınız

1. L

Arama / Kurtarmada ki Güncel Eksik ve Sorunlar Hakkında

Ynt: Arama / Kurtarmada Ki Güncel Eksik Ve Sorunlar Hakkında yazınızı ve, yazınıza konu olan konuyu eksiği ve fazlasıyla arazide arama kurtarma yaparken yaşadık : geçmiş olsun, umarım bir daha yaşamazsınız.izmir afad'da arama kurtarma teknisyeni olarak çalışıyorum, ek yapmayı isterim : 1-açık...

2. L

Türkiye'de Hangi Datum?

Ynt: Türkiye'de Hangi Datum? merhaba ...biz çoğu zaman sayısal haritalarla çalışıyoruz, zaman zaman bölgeye dair 1/25000'lik topografik haritalarımızda oluyor.bunun yanısıra biz arazideyken bir taşınır pc ile earth programında gerçek kara parçaları eşleştirmesi yapıyoruz, nirengiler...
  3. L

Türkiye'de Hangi Datum?

Ynt: Türkiye'de Hangi Datum? .tüm bunlar yanyana konulduğunda 1 km lik sapma olduğunu anladık.daha önce yaşanmış benzer olaylarda da (açık arazide) sapma 1-5 km olmuştu.amerika da cep telefonu sinyali yardımıyla belirlenen pozisyonların 10 m. sapmayla belirlendiğini okumuştum.muhsin kızılkaya...

4. L

Türkiye'de Hangi Datum?

Ynt: Türkiye'de Hangi Datum? merhaba arkadaşlar.ben arama kurtarma teknisyeniyim.son olarak erdem tapulu'yu karların aldığı çığ faciasında yaşadığımız bir sorun üzere, gps lerde kullandığımız koordinat sistemleri, ve baz sinyalleri ile alınan konum bilgisinin bir sebepten uyumsuzluğu, bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri