Arama sonuçlarınız

1. S

Check Lambası

arkdaşlar aracımı bu sabah calıştırdığımda check lambası yandı. kısa mesafeli bir otoban yolculuğunda fark ettim ki araba 2500 devir sonrası cekişten düşüyor. nazlanarak hızlanıyor. sanki turbo devreye girmiyor. gibi hantallaşıyor. ama geliş yolunda ara ara hızlanmalarıma turbo açarak cevap...

2. S

Ssangyong Yağ Seçimi

merhaba arkadaşlar. bu hafta iytibariyle bende ssyong actyon 4x2 sahibiyim. motor yağını kendi ustamda değiştireceğim. servisler 5w 40 kullanıyorlar. kullandığınız ve memnun olduğunuz yağ marka ve numaraları nelerdir. paylaşımlarınızı bekliyorum.
  3. S

Blazer Yakıt Tüketimi

Ynt: Blazer Yakıt Tüketimi teşekkürler. şanzuman kontrolunde vites geçişlerindeki vuruntulara mı dikkat etmek gerekli? son olarak karma yakıt tuketimi ne kadar güncel olarak? lpg de?

4. S

Blazer Yakıt Tüketimi

cem bey merhabalar. abimde 96 model gmc jimmy almak istiyor. araştırmalarımıza göre blazerın ikiz kardeşi. ön far ve panjur hariç aynılar. alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? nerelere bakmamız gerekir? lpg yok.biz takıcaz. prins önerirmisiniz? teşekkürler.
  5. S

ssangyong hakkında yardım

Ynt: ssangyong hakkında yardım DEĞERLİ ARKADAŞLARIM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. VERDİĞİNİZ BİLGİLERDEN ÖTÜRÜ.

6. S

ssangyong hakkında yardım

arkadaşlar hepinize merhaba. adım bahadır. istanbulda yaşıyorum. av ve doğa tutkunu bir arkadaşınızım. siteyi severek ve heyecanla takip ediyorum. ve artık bir pikap alma zamanımın geldiğinin farkındayım. ssangyong un çift kabinleri çok hoşuma gidiyor. 2 adet buldum ama kararsızım. 2009 otomatik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri