Arama sonuçlarınız

1. A

Satılık!!! Yds Moraıne Gtx Bot 44 Numara Ve Oasis Çöl Botu 43 Numara

Ynt: Satılık!!! Yds Moraıne Gtx Bot 44 Numara Ve Oasis Çöl Botu 43 Numara fiyatı düşürdüm ikisini alcak varsa toplam 200 tl ye verebilirim..

2. A

Satılık!!! Yds Moraıne Gtx Bot 44 Numara Ve Oasis Çöl Botu 43 Numara

Botu sadece 2 defa kullandım izmir bornovada yaşıyorum izmirde olanlara elden teslim edilebilir uygun bi yerde buluşulup incelenebilir.44 numara bot kutusuyla teslim edicem satma nedenim benim için pek uygun değil internetten bakıp beğenip aldım hatta bot tavsiyesi bölümünden yorum dahi...
  3. A

YDS GTX Modelleri Hakkında

Ynt: YDS GTX Modelleri Hakkında bu botlarıda alınca ayak numaranızdan 1 numara büyükmü alıyosunuz yoksa tam ayak numaranızdamı alıyosunuz. bu botların önünde 2.6 mm güçlendirilmiş termoplastik bombe var diyo büyük gelip lacka olmasın sonra :D

4. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi abilerim :) verdiğiniz fikirlere çok teşekkür ederim fakat ben yds den moraine gtx outdoor botunu aldım hatamı yaptım bilmiyorum ama ne olur morelimi bozmayın :D 300 tl para verdim ya yds için yorumlarıda okudum herkes çok memnun çok övmüşler bende onda karar verdim ama...
  5. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi peki çarşak bandı olmayan bi botu ayakkabı imalatı yapan gibi bi yere götürüp çarşak bandı yaptıra biliyormuyuz ayyakabıcılar bunu yapa biliyormu veya çarşak bandı olmayan ayakkabı için ne gibi bir koruma uygulaya biliriz ?

6. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi yardım edicek kimse yok mu :S

7. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi pazarlık payı varmı bilmiyorum konuşmadım henüz ama aku markası iyimidir bilmiyorum burda tavsiye edilmiş diye baktım sadece sizlerin tavsiye edeceğiniz 300 tl civarında bir bot varmı? izmirde yaşıyorum aslında ben bunu daha çok beğenmiştim fakat salomon marka pek iyi değil...
  8. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi arkadaşlar merhaba bot alıcam fakat henüz karar veremedim herkes değerli tecrübülerini paylaşmış fakat çok kafa karıştırıcı olmuş ama genellikle GARMONT -AKU-BORAEL markaları tavsiye edilmiş maddi acılardan borael alamıyorum garmontta bulamadım biyerde kanyon.com diye bi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri