Arama sonuçlarınız

1. E

Bmw X5 4.6 İs Bilgi

Ynt: Bmw X5 4.6 İs Bilgi Araci satin aldim permans konusunda mutis ama arazi zayif ve baktiginda arac yan saniyi parca kabul etmiyor

2. E

Bmw X5 4.6 İs Bilgi

slm arkadaşlar ben bmw x5 4.6 is için anlaştım ama kafama takılan bir kac soru var grant jorekee 3.1 td gibi kıronik sorunları varmı 5 yıldır bmw sedan biniciyim ama suw aracları hakkında pek bi bilgim yok servisim bana aracı öneriyor ama yinede benim kafam takılıyor sıkıntı cıkarır diye ::)
  3. E

2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında Merak ettiysen soyleyeyim ben 5 yildan beri biniiyorum benim deneyimim burdan geliyo tanidigi gelince yeterince var

4. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında Ben burdan diye biliceyim Tek bi kelime var yapilipda dagilan Tek motor 3.1 diyosun Ve ben sunu anlamiyirum bostanci jorekee ist de bu motori yaptiklarini gozum ile gordum Ve bunun neyi var dediyimde conta yakmis dediler adam olurmu dediyimde ise...
  5. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında Eyer motorda sikintisi olan arkadaslar varsa ben bu yardimci olabilirim yanlis anlayin ben motorcu diyilim ama rektefiye turmuyor diye banada soylendi bende arastirdim Ve sonradan yapilan motorlarindaha saglikli oldugunu soylediler ama bu demek...

6. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 Td Hakkında Ben suana kadar sorun yasamadigimi dile getirdim burdan ama ben deki arac 2001 3.1 td ben daha onceki paylasimlarimda ne kadar zorladigimi da anlattim bende bu Araca 4 yldan beri biniyorum Ve inanin okadar abartilacak bi masraf yapmadim ya burdaki...

7. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında Selam arkadasim ben sana bostancidaki ustalarin hepsini taniyip tanimadigini bilemem ama sunu iyi biliyorum benim aracimi alt duzenini yapan adam fari usta sana kisaca tanitayim kedisine Deli fahri derler eski zamanlarda bu adam amerikan...
  8. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında Yarin alip sana yazirim simdi kapatmisllardir ama dediklerine göre yarı yariya fiyatlari
  9. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında Evet atiyorum on sag arizali sol deyistirmezsen bi sert bire yumsak olucagi ixin sana performans sağlama acisindan sikinti yapa bilir ama bu kural her araç için geçerli zaten bu senin nasıl bi araç istediğine bağlı performans olarak aslinda

10. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında benim ustanım demesine göre burada 1.750.00 tl tutuyo ama bunlar moparın orjınal parcaları ve diyorki bu parcalar deyişirse verim alamaya bilir diyerlerinide deyiştirirse daha verim alıcaktır diyor bu fiyat kom pile fiyatıdır ben cumartesi başka bi...

11. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında eyer elimden gelen bir sey olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
  12. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında parcalar burda deyişik yerde de temin ede bilirsin ama fiyat farkları inan cok fazla istanbulda bir cok yerde var ama sıtedart bi fiyat yok

13. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında mesela ben birisine ön takım yaptırdım adam yapıtı ama gırasörluklrini takıp gıres basmadıgı için arac 200 km gibi kısa bi sürede bozdu ön takımı ve benim verdigim para boşa gitmiş oldu anlıycagınız
  14. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında ben aracımın bakımı bostancıda fahri usta var ve adam gecmişi amerikan otodan geliyo ve kendiside bu aracı sıfır ken almış ve kulanmış birisi aracın herşeyini kendisi cok iyi biliyor ve banada cok yardımcı oldu aracı herkese vermem ve sadece bilen...
  15. E

Grand Cherokee 3.1 tdi (2000-2001) Nasıl Bilirsiniz ?

Ynt: Grand Cherokee 3.1 tdi (2000-2001) Nasıl Bilirsiniz ? BENDE VAR BEN İYİ BİLİRİM COKTA MEMLUNUM ARABAYI ALICAKSAN YORULMADIGIN DAN EMIN OL YOKSA HER ARAC SORUN CIKARABİLİR BENIM 3.1 DEN HİÇ Bİ ŞİKAYETIM YOK BENIM HER İSTEDİYİME CVB VERİYOR BENIM İÇİN ÖNEML OLANDA BU

16. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında Ergun kardesim amacim hava atmak yada insanlari yanlis bilgilendirmek deyil ama bakiyorum Bu araclar icin ii diyen yok gercekten ben almadan once burdaki yorumlara baktigimda korkmustum aca bukadar kotumudur diye dusundum Ve sonra disundumki hor...
  17. E

Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında sakin kullanımda su kaynatmıyormuş dikkat edilirse sorunsuz binilebileceğini duydum bu fiyata 25-30 milyar arası az yakan ve prestijli konforlu bi jip yok arkadaşlar 4.7 ler çok büyük motor aşırı luzumsuz lpg taksak kapalı garajıma koyamıycam...
  18. E

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke selam bu arada aracın hayrlı olsun umarım memnun kalmışsındır bende choreke 31 d var bende kendi aracımın yorumlarına alırken baktıgımda gercekten korktum ve ne olursa olsun alıcam dedim ve aldım ve 8 aydır bende şu anakadar bana bi sorun cıkartmadı ve serviside araban cok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR