Arama sonuçlarınız

1. tinmaz82

84 Nissan Patrol Yolda Gezinme Sorunu Yardım

84 Model Nissan Patrol Aracım ayağımı gazdan çektiğimde yolda durmuyor. Direksiyon sabit olmasına rağmen araç aniden sağ tarafa yöneliyor. Bikaç usta baktı ama henüz bir çözüm bulamadık. Aracımın ön dingil makaslıydı yaya çevirdim ama bahsettiğim sorun yaya çevirmeden öncede vardı fakat şuan...

2. tinmaz82

Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ?

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Halen bi Xj alabilmiş deilim malesef. nasip olursa ya Nissan patrol yada Xj alırım param olduğunda :) tşk ederim cvbınız için.
  3. tinmaz82

Satılık Patrol

Ynt: Satılık Patrol Alper abi seninlede tanışmak çok güzeldi. Extrem lastiğimiz var ama ofsetli jant bulamadık o yüzden takmadık hemüz. bildiğin satılık ofsetli 16'' jant yada jantıyla beraber extrem 35'' 15 civarı takım varsa alabiliriz. Bu lastiklerle bile zevkliydi baya çamurladık Patrolu :)

4. tinmaz82

Satılık Patrol

Ynt: Satılık Patrol Alper Abi artık satılık deil aracın :) bu hafta sonu aracı denedik. gayet sorunsuz sağlam ve arazide başarılı. extrem lastikle harika olacak inş. :)
  5. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Halen araştırmaya ve arayışa devam.. Xj yi kafaya taktık bikere :) Eğer arazi ve off road için bir araç alınacaksa Xj kesinlikle en iyilerinden birisi. İnş. Nasip olursa ilk fırsatta gücümün yettiği temiz bir xj bulduğumda bende Xj sahibi olacağım...

6. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Dün Düzce Gölyakadaki OffRoad yarışlarındaydım. Xj lerin performansı Karabükten sonra Gölyakada da izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Memioğlunun Turuncu Xj si ve onun pilotajı harika.. Zaten Xj nin sağlamlığı çok net belli kırılmıyor. Motorunun...

7. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Abi tabiki binek arac gibi düşünemeyiz. Benim arastirmam arazi araçları sınıfı içersinde xj nin maliyetleri ve sağlamlığı ne durumda onu öğrenmek içindi. Binek aracim çok ekonomik hiçbir masrafı yok ama isim olmadığı sürece binesimde gelmiyor :)...
  8. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Evet abi haklısın. Resimlerde çok ayrintisiz. Sahibiyle görüştüm hiçbir sorununun olmadığını oldukça temiz olduğunu söyledi ve standart olmasida arazide çok fazla hirpalanmadigini gösteriyor tabi ama xj ler hakkında sizlerin fikirlerini almadan önce...
  9. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Alper abi senin aracın harika maşallah. Serkan abi senin linkteki videoda aracın kirilmamasi mükemmel. Peki bu kırılan parçalar bu videodaki araçta standartmi yoksa güçlendirme falan yapiliyorda o yuzdenmi kirilmiyorki. Ben hep videolarda parçalar...

10. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? 500 liraya yukseltebiliyorsam çok iyi. Daha maliyetli olacağını düşündüğüm için bisure yukseltemem diyordum. Vergi indiriminden yararlanabiliyorsam super. Xj zaten nette bile beni çok cezbediyorken sahibi olduğum aşık olurum sanırım.

11. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Bahsettiğim aracın ilan nosu 123481727
  12. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Abilerim ilginize çok tsk ederim. Kafamı kurcalayan konularda beni aydinlattiniz. Peki vergi konusunda bu araçlar kasko değerinden dolayı bir alt dilime gecebiliyormu. Yani bu yılki vergisi ne bu araçların. Birde izmirde standart donanimsiz 94 model bir...

13. tinmaz82

İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ)

Ynt: İşte Cabbar(cherokee Xj) Maşallah Aracınız harika olmuş. Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. Dar bütçeme rağmen bir Xj alma düşüncesindeyim ve araştırırken bu konuyu gördüm baştan sona okudum. Hayran olduğum aracın bu kadar güzel hale gelmesi beni bir kez daha cezbetti yanlız...
  14. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Abi o siteden Yıllık 1040 Lira çıkıyor zaten ordan hesapladım ama bir kasko değerinin %5 ini geçemez o yüzdende bir alt silindir hacminden vergilendirilir diye bir şey var. Bu araçlarda bundan faydalanabiliyor mu ki diye merak etmiştim.
  15. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Serkan abi arkadaşında falan satılık araç varmı ? birde bu 92-94 model falan cherokelerin 2013 vergisi ne kadar ? kasko değerinden düşüyor mu yoksa yıllık 1040 TL mi ?

16. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Abi bu söylediğin yükseltme işiyle ilgili nasip olurda bir xj alırsam o zaman başını agritirim :) çok saol abi. Bakalım diğer kullanıcı abilerimden nasıl yorumlar gelecek.
  17. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Peki serkan abi 2inc yukseltme kitle değilde amatör olarak sağlıklı olurmu. Ve 2 incle hangi ebatta lastik sorunsuz takılır. Suzukiye göre motor ve alt düzen parçalarının fiyatları nasıl? Çok soru soruyorum abi kusuruma bakma. Senden baskada ilgilenen...
  18. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Serkan abi Zaten alacağım aracı fazla zorlamayacagim. Belki nadiren yolumuza çıkacak zorlu parkurlarda ilerlemem gerekebilir ama bu araçta okadarina zaten dayanır deilmi. Grubumuzda çoğunluk tek kapı suzuki ve tek kapi pajero. Suzukileri hiç ilgi...

19. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ? Abilerim değerli tecrubelerinizi,fikirlerinizi , bilgilerinizi esirgemeyin lütfen. Artık bir karar vermem gerek. Frontera sportmu , pajero kısa sasemi yoksa en çok çekindiğim ama ençok istediğim xj mi.
  20. tinmaz82

Ynt: Xj Kare Kasa Cherokee Almalımıyım ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR