Arama sonuçlarınız

1. 2

Bursalı Ümit Kiraz Ustayı Bilen Var Mı

Ümit Abi iyidir

2. 2

Eas Reset Kablosu Acil Yardım

Ynt: Eas Reset Kablosu Acil Yardım Selam; Kullandığınız program çok amatör ve sistemde bazen hatalara yol açıyor. 2014 te sattığım p38 için aldığım bir set var elimde. L322 discovery dahil hepsinin orjinal cihazı usb kablo ve herhangi laptopa yüklenebilen bir programdan oluşuyor. x32 x64 xp...
  3. 2

Kardeşler Oto (Land Rover) - Ümraniye, İstanbul

Ynt: Kardeşler Oto (land Rover) - Ümraniye, İstanbul Bugün arkadaşım bir araç aldı. range rover eas körükleri yenilendiği halde sistemsel sıkıntıdan dolayı serkan ustaya yay taktırmış. körükler de serkan ustada kalmış arkadaşım serkan ustayı aradı bugün adam ben attım onları diyor bir de...

4. 2

Lada mı, Vitara mı, Discovery mi, Hangi Aracı Almalıyım ?

Ynt: Lada Mı, Vitara Mı, Discovery Mi, Hangi Aracı Almalıyım ? Bugün arkadaşım bir araç aldı. range rover eas körükleri yenilendiği halde sistemsel sıkıntıdan dolayı sizin bu kefil olduğunuz serkan ustaya yay taktırmış. körükler de serkan ustada kalmış arkadaşım serkan ustayı aradı bugün...
  5. 2

range rover merkezi kilit, alarm, immobilizer sorunu

Ynt: range rover merkezi kilit, alarm, immobilizer sorunu %90 kilit mikro switchi öyleyse. antifiriz koy kilide :) çok soğuk havalarda arka kapıyı aç içerden mandala basıp kilitle

6. 2

Ynt: range rover merkezi kilit, alarm, immobilizer sorunu kumandanın kilit düğmesine bas kilit yönünde kapı kilidini çevir, akabinde açma düğmesine bas açma yönüne çevir. sinyaller yanana kadar tekrarla. kumanda pil kapağını kontrol et. kilit mekanizmasının mikro switchleri temassızlık...

7. 2

P38 range rover da kırmızı antifiriz kullanımı

p38 range roverın tüm suyunu boşaltıp kırmızı antifiriz kullanmanın bir sakıncası var mıdır? 4-5 yıl önce komple motor yataklarını değiştirirken korozyonun fazla olması dikkatimi çekmişti ve maviden vazgeçip kırmızı antifiriz ile doldurmuştum. Bursa burmot aracımda yaptığı bir işlem sonucu...
  8. 2

Ynt: range rover merkezi kilit, alarm, immobilizer sorunu camları en alta kadar indir sonra kaldırmaya bas basılı tut cam kapansın hala basılı tut. window set yazısı gelince bırak. her cama ve sunroofa tek tek yap düzelir. forumdakilere güven herkesin yaşadığı olağan şeyler bunlar. aküyü niye...
  9. 2

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas Bu siteye mutlaka bakın http://vogue50carin.moonfruit.com/#

10. 2

Range Rover Ahşap Vites Topuzu isteyen kaçırmasın ebayde

http://www.ebay.com/itm/Land-Rover-Brand-Range-Rover-1995-02-P38-Genuine-Autobiography-Burr-Walnut-Wood-/181094689512?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a2a15aae8&vxp=mtr düşünenler kaçırmasın sıfırı bulunmaz

11. 2

30LT/100 km yakıt tüketimi

Ynt: 30LT/100 km yakıt tüketimi Adem mükemmel açıklamışsın üşenmeden bu çalışma sistemini anlattığın için herkes adına ben teşekkür ederim. bu arada benim volant sensörünün ucu yamuk onu enkısa zamanda değiştireyim. Kadirizmire soruyorum ve eklemek istiyorum tüm p38ciler bilsin; egzozdan çiğ...
  12. 2

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas Fotoğraflar yüksek çözünürlük olduğundan yükleyemiyorum http://www.facebook.com/rangeroverparts bu da grubun sayfası. burda birileri üye oldukça faydalı bilgiler arıza vs çözümler paylaşmayı planlıyorum...

13. 2

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas Görüldüğü gibi
  14. 2

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas elimde anahtar seti var ama kumandasını yükletemeyebilirsin. direksiyon resimleri yolluyorum. orjinal land rover malı, yapılma değil. sıfır land rover kutusunda. bagaj açma motoru üst tarafın mı alt tarafın...
  15. 2

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas özel mesajını aldım buraya yazmak istedim araç hantal demişsin ama kesinlikle senin araçta sorun olduğunu düşünüyorum. potansiyometre sensörü veya şanzıman da hata olabilir yoksa çok seri araba

16. 2

Range Rover P38 Kullanıcıları birer mesaj ve araç modellerini elindeki fazla parçaları ve parça isteklerini yazabilir mi? Faydalı linkler de olabilir. mesela eas arızalarını resetlemek ve yükseklik kalibrasyonu için...
  17. 2

RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...

Ynt: RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR... Bursa da EAS arızalarınında size yardımcı olurum. Blok O ringleri değişince bloğu değiştirmeye gerek yok 100tl malzemesi tutar pompa piston keçesi de değişir. korkmayın bu arızalardan korkutmayın da yakında Range Rover kullanıcı...
  18. 2

Range Rover P38 Sorunlarım..

Ynt: Range Rover P38 Sorunlarım.. Çalışmama sebebi benzin filtresi. kesin! buji veya kablosu olamaz gazda da çalışmazdı EAS FAULT süspansiyon blok ve motorunun oring ve piston keçesi değişimi ile düzelir

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR