Arama sonuçlarınız

1. ademland

Jeep Renegade 2017 Klima Çalışmıyor Sorunu

Merhaba sevgili dostlar. 2017 Jeep renegade ile ilgili klima probleminden bahsetmek istedim. Bu problem yüzünden birçok servis klima kompresör değişmesi gerektiğini söylemiş,ancak işin aslı pekte öyle değil. Tabiki klima çalışmaması ile ilgili birçok sorun var fakat öncelik arıza tespit cihazı...

2. ademland

Araç Altı Ziftleme,ısı Ve Ses Izolasyonu Yapımı.

Araçların altına yapmış olduğumuz işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir. 1) öncelikle aracın altı komple yıkanarak yağdan ve kirden arındırılır. 2) paslı yerler mevcut ise zımpara ve özel taşlama isleminden geçer. 3) tekrardan kirden arındırılır. 4) ilk kat pütür atılır ve kurumaya bırakılır. 5)...
  3. ademland

Discovery 2 S M Lambaları Yanıp Sönüyor Arizasi

Sevgili land Rover kullanıcıları... Discovery seri 2 araçlarda sıkça rastlanan fakat bu arıza nedeni ile birçok ustanın yanlış teşhis koymasıyla, araç sahiplerinin tonlarca para harcamasına son vermek istiyorum. Öncelikle aracınızın arıza teşhisi tam anlamıyla 5 dakika sürecektir. Bu arızanın 3...

4. ademland

Land Rover Discovery 2.7 Tdv6 Ara Sıra Stop Ediyor Sorunu Ili Ilgili Çözüm

Öncelikle uzun bir aradan sonra siz değerli land Rover kullanıcıları ile tekrar yardımlaşmak için buradayım. Amacım buradan insanları bilinçlendirmek,fazla masraf yapmadan araçlarına keyifle binmelerini sağlamak. Gelelim konumuza... Discovery3 2.7 tv6 aracınız, arasıra kendi kendine stop etme...
  5. ademland

Wosvagen Özel Servis

ADUS OTOMOTİV A.Ş olarak siz değerli müşterilerimize yetkili servis kalitesinde hizmet vermekten kıvanç duyar yeni yerimizde misafir etmek isteriz.saygilarimla...ADEM KARNUÇU ADRES:ATATÜRK OTO SANAYI SITESI 2.KISIM 13.SOKAK NO:445 MASLAK ISTANBUL TEL: 0536 287 75 56

6. ademland

Mercedes Özel Servis

ADUS OTOMOTİV A.Ş olarak siz değerli müşterilerimize yetkili servis kalitesinde özel servis hizmeti vermekten kıvanç duyar yeni yerimizde sizleri misafir etmek isteriz. Saygılarımla Adem Karnuçu tel: 0536 287 75 56

7. ademland

Land Rover Servıs Hızmetlerı,expertız Ve Yedek Parca

Merhaba land rover sevdalilari... Servisimizde artık endeskopi uygulaması yani kamera Sistemi ile motor içi görüntü alma izleme mevcuttur. Ayrıca değerli gezen bilir üyelerine indirimli Bakım kampanyaları başlamıştır. Saygilarimla ADEM KARNUÇU www.yildizsrv.com Tel: 0536_287_75_56...
  8. ademland

Land Rover Servis

Range rover, discovery, freelander kullanıcıları aracinizin düzenli ve tecrübeli Bir servisi olmasını ister misiniz. O zaman bize ulasin Adem karnuçu tel: 0536_287_75_56 Atatürk oto sanayi sitesi 2.kısım 32.sok. no: 1351 maslak/ıstanbul www.yildizsrv.com
  9. ademland

Lad Rover Servis Bilgilerimiz

https://www.yildizsrv.com Buradan sayfamizi ziyaret edebilir hakkımızda bilgi alabilirsiniz Adem karnuçu tel: 0536_287_75_56

10. ademland

Land Rover Servis Web Sitemiz

Www.yildizsrv.com Buradan sayfamizi ziyaret edebilir hakkımızda bilgi alabilirsiniz Adem karnuçu tel: 0536_287_75_56

11. ademland

Land Rover Acil Yol Yardım

7 / 24 ACİL YOL YARDIM HİZMETİMİZ İÇİN VE TÜM SERVİS YEDEK PARÇA VE EXPERTİZ HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZLERE ULAŞIN SAYGILARIMLA... ADEM KARNUÇU TEL: 0536-287-75-56 ADRES: ATATÜRK OTO SAN.SİT. 2. KISIM 32. SOK. NO 1351 MASLAK / İST.
  12. ademland

7 / 24 ACİL YOL YARDIM HİZMETİMİZ İÇİN VE TÜM SERVİS YEDEK PARÇA VE EXPERTİZ HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZLERE ULAŞIN SAYGILARIMLA... ADEM KARNUÇU TEL: 0536-287-75-56 ADRES: ATATÜRK OTO SAN.SİT. 2. KISIM 32. SOK. NO 1351 MASLAK / İST.

13. ademland

Land Rover Yol Yardım 7/24

7/24 YOL YARDIM HİZMETİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ NUMARADAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ GSM : 0536-287-75-56 ADEM KARNUÇU
  14. ademland

Discovery Td5 Satılık

2000 model satılık DİSCOVERY TD5 32000 tl dir. temiz ve bakımlı araç müşterimize ait ilgilenenler bu nolu telden ulaşabilirsiniz TEL : 0536 287 75 56 ADEM KARNUÇU
  15. ademland

Yeni Araç Alacak Arkadaşlara Tavsiye

MERHABALAR.... YENİ ARAÇ ALACAK ARKADAŞLAR ARACINIZI ALIRKEN ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİMİZDEN LÜTFEN YARARLANIN BİLİNÇSİZ ARAÇ ALMAYIN. YADA ARACINI ALMIŞ ARKADAŞLAR SİZLERDE ARACINIZIN DURUMUNU MERAK EDİYORSANIZ BİZLERE ÜCRETSİZ OLARAK ARACINIZI GÖSTERİN VE ARACINIZIN NE DURUMDA OLDUĞUNU...

16. ademland

Land Rover Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz...

LAND ROVER FARKINI YAŞAMAK YOLLARDA BİR ADIM DAHA ÖNDE OLMANIN AYRICALĞINI YAŞAMAK İSTEYEN DEĞERLİ LAND ROVER ADAYLARI... LAND ROVER ALMADAN ÖNCE LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEREK ÜCRETSİZ EXPERTİZ YAPTIRIN. HEM ALACAĞINIZ ARAÇTAN EMİN OLUN, HEM BU ARAÇLARI YAKINDAN TANIMA İMKANINA SAHİP OLUN...
  17. ademland

Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz...

DISCOVERY FARKINI YAŞAMAK YOLLARDA BİR ADIM DAHA ÖNDE OLMANIN AYRICALĞINI YAŞAMAK İSTEYEN DEĞERLİ DISCOVERY ADAYLARI... DISCOVERY ALMADAN ÖNCE LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEREK ÜCRETSİZ EXPERTİZ YAPTIRIN. HEM ALACAĞINIZ ARAÇTAN EMİN OLUN, HEM BU ARAÇLARI YAKINDAN TANIMA İMKANINA SAHİP OLUN...
  18. ademland

LAND ROVER acil yol yardım için 7/24 ulaşabileceğiniz, ve çaresizce beklemenize son verecek bir numaraya sahipsiniz artık. İstanbul içi her an her saniye aracınızla ilgili hertürlü sorunda bir telefon kadar yakınız. ARACINIZ - ARACIMIZDIR misyonuyla çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli LAND...

19. ademland

LAND ROVER acil yol yardım için 7/24 ulaşabileceğiniz, ve çaresizce beklemenize son verecek bir numaraya sahipsiniz artık. İstanbul içi her an her saniye aracınızla ilgili hertürlü sorunda bir telefon kadar yakınız. ARACINIZ - ARACIMIZDIR misyonuyla çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli LAND...
  20. ademland

Lr3 Eas Kaldıraç Pompası Çıkma Garantili Mevcut Ve Diğer Parçalar

discovery LR3 çıkma parçaları elimizde mevcut tel 0536-287-75-56 adem karnuçu

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri