Arama sonuçlarınız

1. ANL2002

Pajero 3.5 V6 Aldım Sizce Yorumlarınız?

Selamlar abiler hayatımda tüm birikimime pajero aldım görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. bilgili abilerim :smiley:

2. ANL2002

Pajero 3.5 V6 Hakkında

Pajero aldım 3.5 ama ruhsatta çeki Demir'i işli değil ben kayık çekiyorum ama araçın biliyorsunuz ki fabrika çıkışı çeki Demir'i var trafik te sorun olur mu nasıl işlettirebilirim ? Acaba aracın kitapçığını bulsam işlettirebilir miyim? Aracın hakkında bilgi verebilir misiniz
  3. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Mitsubishi pajero 2.5tdi 2000model aracın vites geçişlerinde 2den 3e geçerken çırtlama sesi geliyor büyük masraf açar mı sorunu nedir usta öneriniz nedir

4. ANL2002

Yardım Prado Için Bilgili Birisini Arıyorum

lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim bir araç alıcam ama doğru mu yapıyorum bilemedim yardım edicekler kişileri bekliyorum şimdiden teşekkürler...
  5. ANL2002

Pajero Alıcam Ama Bilgi Alabilmek Için Yazıyorum....

selam ben anıl akşehirden kara ve balık avcısıyım keklik ördek kaz bıldırcın üveyik ve balık avlarında kullanmak için pajeroyu araştırdım ama bana tam sunu yap kardesim senin isini görür diyen olmadı. en büyük tutkum eber ve akşehir gölünde avlanmak çamur cok oluyor önerileri dinliyorum.simdiden...

6. ANL2002

Satılık Vitara Aranıyor,

Arac beni ugrastirmasin ceki demiri işli olsun varmi bole bildiginiz arac

7. ANL2002

1996 model suzuki vitara 1.6jlx alıcam link iceride

Fazla bilgim yok bu siteden baktıgım kadari ile bikac bilgi edindim ama yinede kendime güvenemeyip sizlere soruyorum.. aracın fiyatı ve ince ayrıntıları ögrenebilirmiyim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-suzuki-vitara-mat-kirmizi-off-road-donanimli-103015171/detay...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri