Arama sonuçlarınız

1. emrecalis

Vw T3 Syncro Türkiye'de Ulaşılabilir Bir Araç Mı?

Öncelikle merhabalar, Volkswagen bölümünde baya dolaştım ama T3 Syncro ile ilgili bir başlık bulamadım eğer gözümden kaçtıysa affola. Hem mini karavan hem 4x4 tutkusuyla T3 Syncro modelini araştırmaya başladım. Sahibindende hiç yok, acaba yaz olduğu için mi yoksa Türkiye'de mi yok bu araçlar...

2. emrecalis

2000 Model Vitara Devir Saati Problemi

Merhabalar, 1 hafta önce aldığım 2000 model 1.6 JLX vitara bugün motoru yikadiktan sonra devir saati çalışmaz oldu. Boşta 2 kablo gördüm biri direksiyon yağ pompasinin kablosuydu diğerinin ne olduğunu bilmiyorum, kopmuş diğer ucunu da bulamadim. Tarif edebilecek veya başına gelmiş biri varsa...
  3. emrecalis

Vitara için 215/75/15 lastik arıyorum

Merhabalar, dün akşam jant arıyorum diye konu açmıştım lastikleri yazmayı unutmuşum. Ucuz yollu 215/75/15 AT veya MT lastik arıyorum. Tamir görmemiş çıkma lastikler de olabilir. Sitede araştırdığım kadarıyla yükseltme kiti uygulanmadan maximum bu boyutlarda lastik takılıyormuş, yanılmıyorum...

4. emrecalis

Suzuki Vitara İçin Jant Arıyorum

Merhabalar, Suzuki Vitara için fotoğraftaki jant takımından arıyorum. 1993 JLX jantı da olabilir. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim..
  5. emrecalis

Daha Neler..

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/46525-yasam-oyle-bir-tutkusu-var-ki/1 ilginizi çekeceğini düşündüm, güzel haber..

6. emrecalis

Suzuki Vitara için ön-arka çelik tampon

Merhabalar, Suzuki Vitara 1.6 JLX için ön-arka çelik tampon yaptırmayı düşünüyorum. Bolu, Düzce, Ankara, Sakarya çevresinde güvenle yaptırabileceğim bi usta tanıyan bilen var mı? Veyahut ARB bana ne kadara gelir? Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri