Arama sonuçlarınız

1. hus55

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale mercedes G pickup muhtesem arac !! cagdas bagdatli arkadasimiz almis onu....iyi gunlerde kullan cagdas ! eminim cok guzel arac cikaracaksin ortaya... saygilar huseyin

2. hus55

280 Ge İçin Hidrolik Direksiyon

Ynt: 280 Ge İçin Hidrolik Direksiyon yusuf bey cok guzel bilgiler paylasmis. buna katacak bir kac sey daha olabilir.. 1. hidrolik yag haznesi icerisinde filtre bulunmakta. cogu zaman kimsenin aklina gelmiyor. ancak eski kurt makinistler biliyor...kontrol edin. buyuk ihtimal tikali. birde arac...
  3. hus55

Yeni Bir W460 Öyküsü

Ynt: Yeni Bir W460 Öyküsü cok diri duruyor bu G. gule gule kullan kardes... saygilar huseyin

4. hus55

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale super haber ! araclar hangi yilin imalati acaba bilen varmi ? uzun sase 4 kapili varmi acaba? araclarin resimleri olsa iyi olurdu... saygilar huseyin
  5. hus55

G Class W460 Pur Edition Aynları Ankarada İmal Ettik

Ynt: G Class W460 Pur Edition Aynları Ankarada İmal Ettik harika !!

6. hus55

Ynt: G Class W460 Pur Edition Aynları Ankarada İmal Ettik ellerine saglik Mehmet abiciim.... sayende arabam daha da guzel ve kullanisli olmus. imalata devam abi... facebook G dunyasi seni konusuyor!

7. hus55

Ynt: G Class W460 Pur Edition Aynları Ankarada İmal Ettik ;)
  8. hus55

Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması

Ynt: Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması abi 300GD yazilan bolumu diyorsun ? o gerekmez. o araclarin tumuyle ayni. normal kisa kol da ayni yere monte olur senin kollarda... bir maliyet belirtelim abi, [ayna haric] saygilar. huseyin
  9. hus55

Ynt: Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması iyi aksamlar abi. pur edition aynalar bunlar abi... http://www.ebay.de/itm/Mercedes-G-Spiegel-mit-Arm-460-461-MB-Neu-/230579590947?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AMercedes-Benz%7CModel%3AG-Klasse&hash=item35af9d5723#ht_1869wt_1132 arka stop...

10. hus55

Ynt: Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması selam mehmet abi. sen haklisin da benim merak ettigim su an mevcut eskiden kullandigim 460 tipi korumalarindan olan delikleri kullanarak koruma varmi abi ? 460 koruma tipi 463 koruma isterdim... pur edition ayna kollari ABD'de cok satar kesin...

11. hus55

Ynt: Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması 463 arka sinyal korumalari nasildir abi ? aslinda benim cabrio'nun arka sinyal lambalarini 460 dan 463'u cevirdim ve senden aldigim mukemmel korumalari sokmek mecburuytinde kaldim :( 463 sinyaller daha genis ya.... delikleri de acik...
  12. hus55

Ynt: Merrcedes G için Şnorkel Yapımı ve Uygulaması selamlar mehmet abi . harika otesi bir calisma olmus. [ her zaman ki gibi....] bu urun'u dunya'ya yaymak lazim abi. sen web sitene ilave edin bur an once abi. ic montesini de bir an once yapip paylasmanizi dor gozle beklerim. abi, aslinda...

13. hus55

Mercedes G aranıyor

Ynt: Mercedes G aranıyor selam seyhan.arkadasin ya iyi arastirmis veya iyi isabet etmis....96-2000 yil arasi uretimen dayanikli ve az ariza gosteren mekanik 4x4 vitesi olan basarili seriler. bol sanslar ve hayirlisi olsun simdi den... huseyin
  14. hus55

2,9 Tdi Mercedes Sprinter Motoru Arıyoruz ve G Serisi Topluyoruz

Ynt: 2,9 Tdi Mercedes Sprinter Motoru Arıyoruz ve G Serisi Topluyoruz selam cagri. G almak istemem dogru karar. tek sorun dogru araci bulmak. butcen nedir kardes ? benzin mi yoksa dizel mi dusunursunuz..uzun sase mi kisa. ben kibrisdan takip ediyorum tr sahibinden ve benzeri siteleri ve guzel...
  15. hus55

1986 300 GD aldık

Ynt: 1986 300 GD aldık boyle detay ve itinayla yapilan isleri bayilirim. helal olsun , kutluyorum. takipe devam. saygilar huseyin

16. hus55

1986 300 GD aldık

Ynt: 1986 300 GD aldık selam osman bey. biryerden tanisirmiyiz acaba...?? araciniz hayirli ugurlu olsun. gelismeler gayet guzel bilincli yapiliyor... keske arka difleri de 5.33 bulma sansiniz olsaydi. 602a+5.33 diff'ler+35" mt lastik+ 711-110 sanziman= olurdu cok iddiali bir off road...
  17. hus55

hararet

Ynt: hararet selam kardes. hayirlisi olsun.... bence de radyator yetmiyor araci sogutmaya ,ancak motor 603a odugu icin 86-91 arasi uretilen ve dolayisiyla zamanla bakim isteyebilen bir kac konu olabilir. 1- termostat arizali olabilir. 2- sun pompasi pervaneler asinmis olabilir, ve...
  18. hus55

G serisi motor kulaklari (ayaklari) ve titreme

Ynt: G serisi motor kulaklari (ayaklari) ve titreme iyi olur cihan.cozeriz bu sorunu evelallah..! :) tum turk milletinin yeni yili mutlu ve kutlu olsun.

19. hus55

G-Karavan

Ynt: G-Karavan malesef oyle abi :( malesef oyle..... rahmetli sabanci gibi adamlar lazim memlekete. ama nerde........
  20. hus55

G-Karavan

Ynt: G-Karavan calisma harika olmus abi. belli ki alman isi...cok ince detay'la yapilmis. abi G5OO'un durumu ne ?? vallahi ben kibrisda bu tip isler yapmakdan yoruldum, sizin orda da mi ayni oluyor? insanlar her yerde mi bozuluyor.....! :-[

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri