Arama sonuçlarınız

1. gevis

"JEEP" saatleri

Arkadaşlar belki ilginizi çeker diye yazdım. Genelde kısa sürede tükenir haberiniz ola! herkese iyi seneler. http://www.bitenekadar.com/

2. gevis

Satılık 1991 Benzin-Lpg Defender 110

Araç telekom orijinlidir.Aracın mekanik, elektrik ve güç aktarma sistemindeki tüm hasarlı ve aşınmış parçalar orijinalleriyle değiştirilerek tamamen yenilenmiştir.Güç aktarıcı aks takımı, fren sistemi, debriyaj takımı, egzost takımı, amortisör takımı, akü orijinal yedekleriyle yenilenmiştir...
  3. gevis

Mobil Telefon Operatörlerinin İnsafsızlığı

Bu konuda çok büyük rahatsızlık çektiğim için bu köşede dile getirmek istiyorum. Ülkemizde faaliyet gösteren tlf operatörleri gençlerimiz üzerinde telefonlarını çok kullanmaları konusunda müthiş reklam kampanyaları sürdürmektedir. Adeta baskı uygulamasına dönüşen bu kampanyalarla gençlerimiz...

4. gevis

Bir Tek Fotoğrafın Hissettirdikleri

Nereden bileceksin o yemyeşil gözlerinle ne dilberlerin yüreğini yakacağını. Cebinde milyarlar,üstünde pahalı urbalar ve altında BMW olmadıktan sonra ; gücenme durumuna.Yine de dünyada çok az kimsede var o güzel gözlerden. Sistem mi var sana insanca yaşama standardı sunan, ey kömür ocağı...
  5. gevis

Land Rover Defender 110 El Kitapları

Değerli Defender sahipleri aşağıdaki linklerde DEFENDER110 (2,5 lt Benzin ve Düz Dizel) aracına ait 3 adet El kitabı göreceksiniz. Hepsi de Türkçe olan bu kitapların açıklamaları aşağıdaki gibidir: 1-Defender yedek parça Katalogu: Bu kitapta araca ait tüm parçaların kodlamanın nasıl...

6. gevis

Soğucak Off-Road Keşif Gezisi (24 Kasım 2007)

Transporter ve Ahmet beylerle kısa bir öğle sonrası çekilen fotolar

7. gevis

Japon Akça ve Ginko Biloba Fidanlarını Nereden Bulabilirim?

Ağaçların isimlerini verdiğin için teşekkürler dostum. japon akça ve ginko biloba ağaçlarını bahceme ekmem gerek nereden elde edilebilir acaba bölgemde araştırmaya yarın başlayacağım zira tam da ekim zamanı. selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri