Arama sonuçlarınız

1. mrtctnky

2004 Vitara Şnorkel Bulamıyorum..yardım..

2004 GRAND VİTARAM İÇİN PİYASADA ŞNORKEL YOK.OLAN ŞNORKELİN FİYATIDA 500 TL.AŞIRI FAZLA GELDİ BU RAKAM.TEMİN EDEBİLECEĞİM YER KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

2. mrtctnky

Satılık Romork

defendera çeki için uyumlu elektrik tesisatı tamam 1.20 / 1.80 römorkum satılıktır.ilgileneler 0532 355 5629 fiyat 750 tl.
  3. mrtctnky

Satılık Atv Ve Romork

2012 model Lintex Ghost marka atv + römork.İkiside çok temiz...Romork ölçüleri 1.20 / 1.80

4. mrtctnky

Satılık Defender Ön Panjur Ve Far Koruma

fiyat 70 tl.
  5. mrtctnky

3 aylık vakumlu kar lastiği

3 aylık olan 245/70/16 vakumlu kar lastiklerimi MT lastik almak isteğim için satıyorum.ilgilenenler iletişime geçebilir.

6. mrtctnky

satılık 3 aylık vakumlu kar lastikleri

3 aylık olan 245/70/16 vakumlu kar lastiklerimi MT lastik almak isteğim için satıyorum.ilgilenenler iletişime geçebilir.

7. mrtctnky

SATILIK DEFENDER ARKA TAMPON

elimde sıfır hiç kullanılmamış arka tampon vardır.fiyat 70 tl dir.ilgilenenler iletişime geçebilirler.irt:0532 355 5629
  8. mrtctnky

torpidoya teyp montajı

bir parça kartondan sablon çıkartıp sonra mdf den kestirdiğim kalıpları döşemeciye kaplatıp L köşebentlerle konsola vidaladıktan sonra teybi monteliyosunuz.fakat cd çalarların kasası uzun olduğundan bu bölüme sığmıyor.En güzeli usb çalar.
  9. mrtctnky

SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM

aracımı haziran ayında aldığımda motor bloğunda yağlanma gördüğüm için zonguldak alaplıda kadırgalı bekir ustadan yardım istedim. Ustam motorun üst kapağını indirdirdikten sonra blokta çatlak fark ettik.çatlakları düzcede kaynattıktan sonra enjektörler ayarlandı ve subap takımlarını(220 tl)...

10. mrtctnky

torpido için ne yapabilirim??

aracımın torpidosunda çirkin görünen çatlaklar var.kaplama yapıldığı zaman orjinali gibi olmayacağını düşünüyorum.torpidomu değiştirme imkanım varmıdır?nerden temin edebilirim?fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz?

11. mrtctnky

soldan çıkış safari şnorkel ihtiyacım var

soldan çıkışlı safari şnorkel istiyorum.uygun fiyat olarak alabileceğim önerebileceğiniz bir firma varmıdır?çok farklı fiyat seçenekleriyle karşılaştım.sağdan çıkışlı şnorkeller 300 tl civarındayken soldan çıkışlı safari şnorkel 490 tl gibi.nereden biraz daha uyguna bulabilirim.??
  12. mrtctnky

Defender - Çıkma Aksesuarlar Konusunda Yardım

öncelikle yeni bir defender sahibi olduğum için çok mutluyum.aracımın ufak tefek mekanik masraflarını kendi imkanlarımca temin ettim. aksesuar olarak zamanla bazı parçaları yerlerine oturtturmak istiyorum.bunun içinde sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum.bana bu konuda yardımcı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri