Arama sonuçlarınız

1. mrtctnky

Freelander 2.0 TD4 Yakıt Tüketimi ve Performansı

2009 yılında 1.8 benzinli freelander araç kullanıyordum(profil resmindeki araç) lpg uyum sağlamadı.motor aracın kendi ağırlığını taşıyacak güçte değildi motor küçük olduğundan daha fazla debriyaj yakma problemi ile karşılaşıyordum.fakat şu anda td4 kullanıyorum.motor çekiş gayet başarılı.Yakıt...

2. mrtctnky

L 200 Off Road Canavarının Adım Adım Modifiyesi

Ynt: L 200 Off Road Canavarının Adım Adım Modifiyesi ihsan bey moonvisor nerden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyim?Allah nazarlardan saklasın
  3. mrtctnky

2004 Vitara Şnorkel Bulamıyorum..yardım..

2004 GRAND VİTARAM İÇİN PİYASADA ŞNORKEL YOK.OLAN ŞNORKELİN FİYATIDA 500 TL.AŞIRI FAZLA GELDİ BU RAKAM.TEMİN EDEBİLECEĞİM YER KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

4. mrtctnky

Yeni Araç

Ynt: Yeni Araç aracınızın üstündeki port bagajı nerden ve kaça aldığınızı sorabilirmiyim?bir de kaç litreliktir?
  5. mrtctnky

Satılık Atv Ve Romork

Ynt: Satılık Atv Ve Romork römork satılmıştır...

6. mrtctnky

Satılık Romork

defendera çeki için uyumlu elektrik tesisatı tamam 1.20 / 1.80 römorkum satılıktır.ilgileneler 0532 355 5629 fiyat 750 tl.

7. mrtctnky

Satılık Atv Ve Romork

Ynt: Satılık Atv Ve Romork .
  8. mrtctnky

Satılık Atv Ve Romork

Ynt: Satılık Atv Ve Romork ATV 150 li lik 4X2 model fakat karda,çamurda,kumda mükemmel performans sağlıyor.Talep ettiğim ücret 2.750.Romork için 750 TL düşünüyorum.Elektirik tesisatı çekilidir.
  9. mrtctnky

Satılık Atv Ve Romork

2012 model Lintex Ghost marka atv + römork.İkiside çok temiz...Romork ölçüleri 1.20 / 1.80

10. mrtctnky

Satılık Defender Ön Panjur Ve Far Koruma

fiyat 70 tl.

11. mrtctnky

Defender Römork

Ynt: Defender Römork kdz.ereğlideyim isteyene sattığım aracımdan kalan römorkumu verebilirim.fiyat 800 tl.(Elektrik tesisatı çekilidir.)İlgilenenler için ayrıntılı resim çekebilirim.)
  12. mrtctnky

SATILIK TJM OX VİNÇLER

Ynt: SATILIK TJM OX VİNÇLER bu vinçlerin 2.eli varmıdır?

13. mrtctnky

satılık 3 aylık vakumlu kar lastikleri

Ynt: satılık 3 aylık vakumlu kar lastikleri söylemek istediğinizi anlamadım fakat benim MT lastik istememdeki amaç bu lastiklerin performansıyla alakalı değil.
  14. mrtctnky

3 aylık vakumlu kar lastiği

3 aylık olan 245/70/16 vakumlu kar lastiklerimi MT lastik almak isteğim için satıyorum.ilgilenenler iletişime geçebilir.
  15. mrtctnky

satılık 3 aylık vakumlu kar lastikleri

3 aylık olan 245/70/16 vakumlu kar lastiklerimi MT lastik almak isteğim için satıyorum.ilgilenenler iletişime geçebilir.

16. mrtctnky

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur özay bey dosyaları aldım.inceliyordum.sanırım problem yok.video içeren bir dosya varmıydı?
  17. mrtctnky

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur olur tabiki çok teşekkür ederim.aracım 2.5 düz dizel.saygılar.nasıl yükleme yapacağım peki?
  18. mrtctnky

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur özay bey 2.5 dizel için cd alabilirmiyim.safranbolulokumevi@hotmail.com mail adresim.teşekkür ederim.

19. mrtctnky

Bu Far Koruma Nerede Bulunur?

Ynt: Bu Far Koruma Nerede Bulunur? konuyla ilgil hiçbir resim göremedim.???
  20. mrtctnky

SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM

Ynt: SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM harun bey uygun bir fiyata düz dizel araç bulupta tdi motor a dönüştürebilirseniz.tabi bu işten anlayan iyi bir ustanız varsa.hem daha avantajlı olur sizin için.hemde sıfır ayarında motorunuz olmuş olur.tabi önce maliyet fizibilitesi oluşturun bunun için.sonra...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri