Arama sonuçlarınız

1. E

Tatile Çıkacağım Sessiz Sakin Bir Yer Önerisi Mesela ..... ?

Ynt: Tatile Çıkacağım Sessiz Sakin Bir Yer Önerisi Mesela ..... ? panik yok, kızmayalım birbirimize. tavsiye isteyen kardeşim. sana yazacağım yerin ikisinide bu sene birer haftalık ziyaret ettim. beni memnun etti. beklenti vs bu mevsimde ne olur bilmiyorum ama saroz körfezi gökçetepe tabiat...

2. E

Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :)

Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :) Merhaba ; belirttiğiniz güzergah üzerinde uğranması gereken yerler üç aşağı beş yukarı belli. Naçizane tavsiyelerim ve karavan için konaklamaya uygun yerleri paylaşmak istedim. Belki size bir pencere açar. Erikli, Asos Kadırga Koyu, Bozcada (...
  3. E

Pırıl Pırıl Yakışıklı Temiz Defender - Fiyat Düştü - Acil - 25.000 Tl

Takip. Öncelikle hayırlı satışlar. 25.000 TL fiyatınız aracınız ilksatışa çıktığı özellikler dahilindeki fiyat mı. yoksa eski parçaları takarak mı 25.000 tl deyiz.

4. E

İstanbul-bozcaada-altinoluk-ayvalik rotasi

Ynt: İstanbul-bozcaada-altinoluk-ayvalik rotasi Merhaba ; Aynı güzergahta yakın zamanda yapmış olduğum geziden nacizane tavsiyelerdir. Bir çoğunu iki kez deneme ve uğrama fırsatım oldu. Ayvalık cunda adasında balıkçı bay nihat restaurantı bu yazının başına koyarım. balık restaurantı dediğin...
  5. E

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Tüm gezenbilir dostlarına selamlar. Adım Orhan 78 doğumluyum,evliyim bir kız babasıyım. Özel bir bankada çalışmaktayım. Site ile iki ay önce tanıştım ve her fırsat da engin bilgi ve tecrübelerinizden yüklemeler yapıyorum. Doğaya karşı müthiş bir sempatim ve saygım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR