Arama sonuçlarınız

1. YALI HERYERDE

Kemerburgaz Hafif Off Road Rota Önerisi

merhabalar, kemerburgaz/belgrad taraflarında hard olmayan rota önerisi olan tarif edebilecek arkadaşlardan destek rica ederim. herkese keyifli hafta sonları..
  2. YALI HERYERDE

Lada Niva Aranıyor

Merhabalar, 95 model 1.7 lada niva arıyorum,ist ve çevresinde olursa daha iyi olur. 05356549691 Doruk Tşekkürler.

3. YALI HERYERDE

Düzgün Temiz değerinde fiyatlı niva bulunamıyor...

Ynt: Düzgün Temiz değerinde fiyatlı niva bulunamıyor... aracın güzel ama benim düşündüğüm model in altına teşekkür ederim hayırlı satışlar.
  4. YALI HERYERDE

Düzgün Temiz değerinde fiyatlı niva bulunamıyor...

merhabalar arkadaşlar, malum sitede ki ilanların fiyatları uçmuş durumda,uygun yada normal fiyatta olanlarda sorunlu araçlar orjinal denilen araçların göstergeleri dahi niva nın değil altı temiz çürüksüz denilenler berbat halde macun çekilip boyanmış 10 araçtan 8 tanesi bitik öteki 2 tanede ilk...

5. YALI HERYERDE

satılık lada niva

Ynt: satılık lada niva güncel mi hala ?

6. YALI HERYERDE

Niva nın hangi modelini önerirsiniz?Bütçe Max:8.000

Ynt: Niva nın hangi modelini önerirsiniz?Bütçe Max:8.000 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  7. YALI HERYERDE

Ynt: Niva nın hangi modelini önerirsiniz?Bütçe Max:8.000 Haklısınız,macera zaten arayıp bulamadığım şey tek korkum yolda niva nın sorun çıkartması cuma orda olabilirim fakat pazartesi iş başı :) galiba herşeyi göze alıp çıkıcam asfalt için hangi lastikleri önerirsiniz arazi lastiği var üstünde...
  8. YALI HERYERDE

Ynt: Niva nın hangi modelini önerirsiniz?Bütçe Max:8.000 2 başlık açtım,çünkü; K.maraşta niva buldum çok hoşuma gitti fakat sahibi beni endişelendirdi.Uzaklık konusunda yollarda harap olursun dedi.bu konuda kararsız kaldım ve tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. o konuda ki bir yorumda...

9. YALI HERYERDE

YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-kar-off-un-tekesi-satilik-86401802/detay araç bu yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

10. YALI HERYERDE

Merhabalar, niva nın hangi modelini önerirsiniz 1.6 ? 1.7? 90 91 92......2005 bilgi verirseniz.Sevinirim.
  11. YALI HERYERDE

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 Teşekkür ederim.İlanı açtığınızda link verirseniz,incelerim. İyi geceler.

12. YALI HERYERDE

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 link verirseniz incelerim.şimdilik model ve fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim. uzun zamandır arayıştayım,K.Maraş taki araç içime sindi sadece mesafe düşündürüyor.Siz neredesiniz? araç İstanbul yada...
  13. YALI HERYERDE

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 resim detay bilgisi paylaşırsanız düşünebilirim.düzgün bir niva arıyorum.
  14. YALI HERYERDE

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 teşekkür ederim. fiyat konusunda ve açıklamalarla ilgili bir yönlendirme yapmanız mümkün müdür? ben gözümü kararttım fakat yolda kalırsam diye korkuyorum. ama niva galiba bunu yapıcam.:)

15. YALI HERYERDE

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 Yeni başlayacağım için pek bilgi sahibi değilim acil yardım rica ediyorum.
  16. YALI HERYERDE

çiftalan saklı gölde bir haftasonu

Ynt: çiftalan saklı gölde bir haftasonu Elinize sağlık, bende her hafta çorlu değirmenköy de göl kenarında çöp topluyorum.Altı üstü 45dk 3 çöp torbası ama insanlara anlam vermek mümkün değil.O güzelim yerlere içip şişe kırmaya gidiyorlar.çok yazık ediyoruz. Çiftalan saklı göle Beylikdüzün den...
  17. YALI HERYERDE

Merhabalar, 90 model bir niva almayı düşünüyorum ama araç K.Maraş'ta sahibini aradım.24 saat te anca gidersin yolda harap olursun dedi.Sizce sorun olur mu?araç söylediğine göre temiz bakımlı (tabi ki orada bir ustaya göstericem almadan önce ) 90 model 90.000km de detayları aşağıda 7000tl istiyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR