Arama sonuçlarınız

1. mikdad

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

bende şiddetle Ybr 125'i tavsiye ederim.geçtiğimiz hafta batı karadenizi turladım, 900 km.boyunca tık bile demedi.sorunsuz, ekonomik ve her yolda gidebilen dengeli bir makine.100 km.de 2,7 lt.benzin harcadı tur boyunca.alırsan pişman olmayacağına eminim.

2. mikdad

Motosiklet Kullanan Arkadaşlara Bir Sorum Var!

Ynt: Motosiklet Kullanan Arkadaşlara Bir Sorum Var! bende işim icabı köyde yaşadığımdan sıklıkla bu durumla karşılaşıyorum ama artık kanıksamış durumdayım.öncelikle motosikletle giderken bir köpek gördüğümde hızımı belirgin bir şekilde düşürüyorum.hatta bazen yanına vardığımda motordan inip...
  3. mikdad

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? umarım istediğiniz motorlara en kısa zamanda kavuşursunuz-ki ikiside kendi sınıflarında lider motorlar.dediğiniz gibi sürekli şüphe,tereddüt içinde kullanılan motordan hayır gelmez.servis kalitesi de cabası.kötü motor alıp rezil olmaktansa biraz fazla ödeyerek iyisini alıp...

4. mikdad

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? hoşbulduk teşekkürler. öncelikle bu ilk motorum değil ama 10 yıl sonraki ilk motorum.yeni olmasından dolayı şu an rodajda. dolayısıyla şimdilik performansını değerlendiremeyeceğim ama zaten ybr'yi bilen bilir.fakat çok oturaklı,yol tutuşu,mekaniği,balansı,frenleri, sürüş...
  5. mikdad

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? herkese merhaba. benim motorum 2010 model yamaha ybr 125

6. mikdad

2010 Şubat Fuar Fotoğraf ve Videoları

Ynt: 2010 Şubat Fuar Fotoğraf ve Videoları Bayram'cığım çok sağol seni çok yorduk ama çok güzel 2 gün geçirdik.(fuarın kalitesi konusunda aynı iyimserliği gösteremeyeceğim ama)motor konusunda da çok uğraştın didindin ama kısmet değilmiş bu kadar kısa zamanda olmuyor işte.zaten gene senin lafına...

7. mikdad

Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

Ynt: Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010) merhaba Ufuk bey anladığım kadarıyla Bayram sizide epeydir yoldan çıkarmış(gezi fotolarına bakarak anlıyorum bunu)ben Bülent bu arada. 2,5 yıldır Kastamonu'dayım.Bayram'la teyze çocuklarıyız.İstanbul'dayken çoğu hafta sonu beraber...
  8. mikdad

Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

Ynt: Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010) ah bu krosçu(bayram) var ya.zamanında nerelere soktu bizi, ne çamurlara , sulara yattık, kaç kere alıp alıp bozduğu motorları ittik. ama çok güzel maceralar yaşadık motorsikletlerle.adamın alıp sattığı motorların haddi hesabı yok.ha birde...
  9. mikdad

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 s 100 öncelikle hoşgeldiniz.sizin oralar neresi? birde sizin aracın diferansiyel kilidi varmı ve sorması ayıp olmazsa kaça aldınız ve hariçten masraf ettinizmi? bende bu araçları merak etmekteyim.gerçekten çok heybetli ve kullanışlı araçlar fakat biraz masraflı galiba. (en azından...

10. mikdad

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 bu hale getirilen bir dodge eminim birçok lüks arabadan daha çok dikkat çekecektir. güzel bir çalışma olmuş.

11. mikdad

Taşköprü

Ynt: Taşköprü ayduran ve ünimogcu arkadaşlarım geçte olsa bu forumu gördüm.bende armutlu köyündeyim ve taşköprülüyüm. sizlerinde belirttiği gibi çok şirin bir ilçemiz var.ben aslen çiftkıranlıyım ama armutluda görevliyim. gelirseniz her zaman beklerim.çiftlik yolu 18.km.sinden ayrım var tabela...
  12. mikdad

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 Merhaba Göktuğ bey. benzinlilerin lpg'li haliyle tüketimi ne olur, ayrıca kilitli diferansiyelin maliyeti hakkında bilginiz var mı?yani s 100 ün arazi performansının ve yakıt tüketiminin makul düzeye gelmesi için ne kadar bir maliyet gerekir? Tabiiki astarı yüzünden pahalıya...

13. mikdad

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 merhaba kaşif arkadaşım.öncelikle teşekkürler.kastamonu/taşköprü'nün bir dağ/orman köyündeyim.buraların kışları çetin geçer.rakım da biraz yüksek.yani kış şartları yoğun.niva tam buraların aracı fakat S 100 lerede gönlüm kayıyor(güven vermesi açısından) aslında bende senin gibi...
  14. mikdad

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 merhaba arkadaşlar ben Bülent. öncelikle herkese merhaba. karadenizin bir dağ köyünde imamım.7-8 bin ytl civarı arazi aracı düşünüyorum. Lada niva ile dodge s 100 arası kararsız kaldım. lada nın arazi performansını, doç'un ise güçlü yapısı ve işlevselliğini beğeniyorum fakat...
  15. mikdad

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba arkadaşlar ben Bülent . Kastamonu/Taşköprü'nün bir köyünde imamım. aranıza yeni katıldım öncelikle doğal yaşam tutkunlarına merhaba. siteyi hazırlayan arkadaşları canı gönülden tebrik ederim.Her türlü doğal aktivite, hayvanlar, fotoğrafçılık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri