Arama sonuçlarınız

1. T

İşyerimin Mayıs 2011-2012-2013-2014 Satış Durumları.

İşyerimin Mayıs 2011-2012-2013-2014 satış durumları. 2011 Mayıs 28762 tl Satış yapmışım. 2012 Mayıs 30830 tl Satış yapmışım. 2013 Mayıs 37180 tl Satış yapmışım. 2014 Mayıs 37700 tl Satış yapmışım. Ben gece gündüz iş yaparak satışı arttırdım.Sabah 8 Gece 12 lere kadar çalışıyorum.İnsanlara...

2. T

Dağa Çıkacağım Diyen Çocuk

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi ben her zaman halkların kardeşliğini savundum milletçilik ile faşistlik hemen hemen aynı olmasa da aynıdır. yaradılanı yaradandan ötürü sevdim...her hangi bir ırka dine bir şeye düşmanlığım yok.
  3. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi sayın yöneticim, hiçbir kabahatim yokken beni taciz ediyorlar. tacizle de kalmıyor sıça...m , bi s..irol diyerek hakaret ediyorlar. ben hakaret etmiyorum. onlar sataşıyor. benim bir suçum yok

4. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi ne biçim konuşuyorsun sen!!!
  5. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi AMA IYI ARABA DEGIL...JEEP ALDIGIN ZAMAN EN IYISINI ALACAKSIN... NEDEN X5-X6 YA DA CAYENNE YE KOTU ARABA DEMIYORUM BUNU DUSUN ONDAN SONRA KARAR VER. KONUMU DA TACIZ ETME LUTFEN RICA EDIYORUM. GUZEL ARABAYMIS GIBI DE ESKI BIR...

6. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi iş kuracak kadar yok... evlenecek kadar yok...ev geçindirecek kadar param yok... fakat kendimi idare edecek kadar para kazanıyorum...bununla da yurtdışına gidiyorum...

7. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi profildeki araba seninse senin de durumun defender gibi vahim
  8. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi duster piyasa arabası...iyi sayılmaz ama yine de çok ama çok iyi bir araç en azından defender gibi değil...
  9. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi O PARAYI HAKETMIYOR AMA!!!! LADA NIVALAR GIBI 5000-6000TL LIK ARABA GIBI DURUYOR

10. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi NEDEN TIGUAN A DANDIK DEMIYORUM? DEFENDER A DIYORUM BUNU DUSUN. DEFENDER HILUX DANDIK KI DIYORUM

11. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi Benim arabaya karşı hassasiyetim var...Süperman değil hipermen bile koysan umrumda olmaz. forumun kalitesini böyle yorumlar yaparak düşürüyorsunuz. ben bu forumda ilgimi çeken bir şey paylaşamayacak mıyım?
  12. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi ne biçim konuşuyorsun? kapadı çenesini diyorsun batmaz falan diyorsun? sert konuşuyorsun.saygı sınırlarını aşıyorsun.uğraşacak birilerini bulamıyorsun benim konumu taciz ediyorsun. bugün defender hilux dandik marka iken...ama...

13. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi bundan sonra yazmam olur biter...
  14. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi :( suç unsuru hakaretli bir şey görüyor musun? sadece bu şekilde dövmesi her ne olursa olsun yanlış.sonuçta karşındaki insan... ve ayrıca konu açamaz mıyım? beni taciz eden sizsiniz.düşüncelerimi paylaşamayacak mıyım? ne...
  15. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-sulhan-otodan-2010-1.4-ttsi-tiguen-163615054/detay...

16. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi muhattabım değilsin...ben bu forumda ilgimi çeken şeyleri paylaşamayacak mıyım? eee tabi senin tuzun kuru...altındaki araba en az 50.000tl den aşağı değil...bunu da nispet edercesine paylaşıyorsun...benden uzak dur başka bir şey...
  17. T

Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi sen onu demir sopayla döversen o da bir gün dağa çıkar bizim gibi masum vatandaşlara saldırır. ben rahatsız oldugumdan dolayı bunu paylaştım.ben bir türk olarak kimseye saldırmayı seven biri değilim.
  18. T

Dağa çıkıcam diyen çocuğu demir sopa ile döven adam https://www.facebook.com/photo.php?v=250503568471137&saved youtube üzerinden... https://www.youtube.com/watch?v=ONaQQ3TP1KE https://www.youtube.com/watch?v=-vO0H46Nnl4 ilgili video yu izleyin. Dağa çıkıcam diyen çocuğu döven adamın...

19. T

İş Yapmayan Bir Akaryakıt İstasyonunun Günlük Satışını Paylaşıyorum(pazar Günü)

Ynt: İş Yapmayan Bir Akaryakıt İstasyonunun Günlük Satışını Paylaşıyorum(pazar Günü) sayın arkadaşlar, sayın doktor bey dışında hepiniz bana hakaret ediyorsunuz bu 1. ikinci olarak ise ben tartışmalı bir konu açmadım...ben en sapa kalmış bir akaryakıt istasyonunun günlük satışını...
  20. T

Gürcistan Sınırları İçinde Olan Rusya'ya Bağlanan Yol Yapılmış.

Ynt: Gürcistan Sınırları İçinde Olan Rusya'ya Bağlanan Yol Yapılmış. herhangi bir belgeye gerek yok... sınırdan girerken araç bildirim belgesi dolduruyorsun o kadar...onu da rusya gümrüğünde hallediyorsun...herhangi bir ek ücreti vs yok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri