Arama sonuçlarınız

1. F

Td5 Vites Hareket Sensörü/müşirinin Temizlenmesi

Üç ay kadar önce bir sabah canım ciğerim, kıymetlim 2001 discomun M ve S lambaları bana göz kırpmaya başladı. Motoru kapatıp tekrar çalıştırınca kayboldu ve uzun bir süre bir daha görünmedi. Ancak son birkaç haftada bu göz kırpmalar birden sıklaşınca servise götürdüm ve cihaza bağladık. Tahmin...

2. F

Discovery Td5 Su Alma Sorunu

Arkadaşlar selam. 2001 Model TD5 aracım var. Aracım ön yolcu koltuğunun olduğu yerden -fotoğrafta daire olan yer- su alıyor. Yapmadığımız şey kalmadı. İki defa tüm koltuklar, taban halıları, göğüsün altı, hatta ön cam söküldü. Aracın tabanı, klima hortumları, sunroof giderleri, kapı...
  3. F

Karavan Kanalı

Daha önce bahsi geçmiş olabilir. Tekrar olursa kusuruma bakmayın. İnternette dolaşırken tesadüfen denk geldim. İngiltere'de yayın yapan Caravan Channel. Karavanlarla ilgili herşeyi inceliyorlar, anlatıyorlar. Aşağıdaki linkte programlara ait onlarca video var. İngilizce bilmenize gerek yok...

4. F

Propex Isıtıcılar Hakkında Bilgi

Herkese merhabalar, Kısmetse yılsonuna doğru bir karavan almayı planlıyoruz. Sürekli araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışıyorum. Alttaki linkteki ısıtıcılara tesadüfen denk geldim. Truma ısıtıcıları bilirdim de bu markayı ilk kez duydum. Forum genelinde arattım bir başlıkta sadece ismi...
  5. F

Ötv Ve Karavan Tanımı İçin Kanun Teklifi

Antalya Milletvekili Arif Bulut ve Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, karavanlardaki ÖTV oranının düşürülmesi ve Karayolları Trafik Kanunundaki karavan tanımının değiştirilmesi içim teklif vermişler. http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.onerge_bilgileri?kanunlar_sira_no=155989...

6. F

Çağatay Avşar İçin Bu Çağrıya Kulak Verin!

BAŞIMIZ SAĞOLSUN Hepimiz derin üzüntü içindeyiz. Böyle bir olayın kendi başımıza gelebileceğini düşünmek dahi dehşete düşmeye yetiyor. Ancak bu olayı bu kadar basite indirgememiz gerekir. Bu canice işlenmiş kazayı size dilim döndüğünce anlatmaya çalışacagım. Fakat öncelikle size ÇAĞATAY'ı biraz...

7. F

Yolunacak Kaz mıyız? Tüm Detaylarıyla Pasaport

CNN Türk'ün sitesinde iki gündür Sercan Tezcanoğlu'nun ülkemizde pasaport alırken vatandaşın ödemesi gereken ücretlerle Avrupa vatandaşlarının ödemesi gereken ücretleri karşılaştırdığı çok güzel bir yazısı var. Sizinle paylaşmak istedim. TÜM DETAYLARIYLA PASAPORT KANDIRMACASI Türkiye yeni...
  8. F

Uçak Yolcusunun Hakları

Çok hoşuma giden, ülkemizde havacılığın gelimesi ile yolcu haklarının da önemsenmeye başladığını gösteren güzel bir yazı. Uçak Yolcusunun Hakları Kaderci ve sorgulamayı bilmeyen yurdum insanı, yıllarca “bize bir şey olmaz” mantığı ile yaşamını sürdürürken, çağdaş batı ülkesi insanına göre ne...
  9. F

Siyah-Beyaz Fotoğraf Malzemeleri

Arkadaşlar evimi taşımam ve uzun zamandır kullanmamam nedeniyle elimde bulunan siyah-beyaz fotoğraf malzemelerini isteyene ÜCRETSİZ olarak vermeyi düşünüyorum. Ankara dışından isteyenlar için kargo ücreti size aittir. - 3 kutu Tura 8.9x12.7 cm. ebadında fotoğraf kağıdı (her bir kutuda 100 adet...

10. F

Ankara Resim Günleri

ANKARA RESİM GÜNLERİ BAŞLIYOR! Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce başlatılan “Ankara Resim Günleri” Projesi, resim dalında eğitim gören öğrencileri teşvik etmek, kamusal alanda sanatsal üretim sürecini halka tanıtmak, kent kültürünü zenginleştirmek ve sanatçı...

11. F

Sahte Araç Muayenesine Dikkat

TÜVTURK Araç Muayene İstasyonları Genel Müdürü Naci Başerdem, “Araç sahipleri, araçlarının muayenelerinin gerçek bir muayene istasyonunda yapılıp yapılmadığını internet sitemizden ve çağrı merkezimizden plaka sorgulaması yaparak öğrenebilirler” dedi. Bazı basın yayın organlarında çıkan, fenni...

12. F

Melinda Pansiyon, Mesudiye Köyü, Ovabükü, Datça

İki yaz önce tatil yaptığım, son derece keyifli bir hafta geçiridiğim, küçük bir aile işletmesi olan Melinda Panisyon Datça'ya 15 km. mesafede, Mesudiye Köyünde bulunuyor. Adını ailenin en büyük kızı Melinda'dan alan pansiyon, Oral ve Sergül Demirel ve kızları tarafından işletiliyor. Pansiyon...
  13. F

Beyşehir Yamaç Paraşütü Festivali

Konya'nın Beyşehir ilçesi, yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 300 sporcunun katılacağı yamaç paraşütü festivaline hazırlanıyor. Beyşehir'de 14-16 Ağustos tarihleri arasında ilk kez yapılacak olan yamaç paraşütü festivaline, yurt içinden ve yurt dışından her düzeyde bu aktivite ile ilgilenen...
  14. F

Ankara Esenboğa Havalimanı Avrupanın En İyi Havalimanı Seçildi

Ankara Esenboğa Havalimanı, Avrupa Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe) tarafından "En İyi Havalimanı" seçildi. Avrupa Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe) tarafından yıllık yolcu kapasitesine göre dört kategoride gerçekleştirilen yarışmada, TAV Havalimanları Holding'in...

15. F

Outlet (Seri Sonu) Mağazalarda Satılan Ürünler

Outlet (serisonu) amacı nedir? Dün Ankara'da adı outlet olan iki alışveriş merkezine gittim. Birçok mağazayı dolaştım. Ancak, hiçbirinde doğru dürüst seri sonu ürün yok. Benim bildiğim seri sonu ürünler, sezonu geçtikten sonra elde kalıp satılmayan ürünlerdir. Ama girdiğim bütün mağazalar...
  16. F

İnternetin En Riskli Kelimeleri

İnternet güvenliği uzmanları, webde "music", "download" veya "free" gibi sözcüklerle arama yapmanın virüs riskini büyük ölçüde arttırdığı uyarısında bulunuyorlar. Merkezi ABD’de bulunan bir anti-virüs yazılım şirketi, 5 büyük arama motoru Google, Yahoo, Live, AOL ve Ask’da 2600 popüler sözcüğü...
  17. F

Resmi Belgeler İçin Boş Yere Ücret Ödemeyin

Devlet dairelerinde ücretsiz olan, ancak noterden para karşığılında alınan belgelerin başında muvafakatname, dernek defterlerini tasdiklettirme işlemi, kira sözleşmesi ve tapu evrakları geliyor. Muhtarlıklardan 3,5 liraya alınan ikametgâh ve nüfus cüzdanı sureti de il nüfus müdürlüklerinde...

18. F

Portatif Çardak Alacağım, Ne Dersiniz?

Arkadaşlar, 19-21 haziranda yapılacak festivalimizde kullanmak için bu tarz bir çardak almayı düşünüyorum. Güneşin altında pişmek istemiyorum. :) Fiyatı çok uygun 40 lira. Yere sabitlenmesine rağmen en ufak bir rüzgarda sıkıntı yaratabilir diye tereddüt ettim. Araçla taşıyacağım için ağırlığı...
  19. F

Bir Milyon Ermeni 1917' de Kuzeye Göç Etti

Bugünkü Milliyet'in internet sitesinde, Gazeteci Devrim Sevimay'ın, Tarihçi Kemal Karpat'la yapmış olduğu çok güzel bir röportaj var. Ermeni sorununa ilişkin daha önce bilmediğimiz bir çok konuyu paylaşıyorlar. Ben de sizinle paylaşmak istedim. Lütfen sonuna kadar okuyun... Kemal Karpat’ı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR