Arama sonuçlarınız

1. skullcrusher

Hyundai Terracan

Merhabalar, İki buçuk yıldır, 2001 model Terracan 2.5tci JX 250 araç kullanıyorum. Aracı aldığımda 238.000km de idi şimdi 266.000km'de. Genel olarak 2. jenerasyon Mitsubishi Pajero ile çok konuda ortaklar. Ancak detayda farklılıkları mevcut. Şase, şanzıman ve yürüyen neredeyse bire bir aynı...

2. skullcrusher

Hyundai Terracan

tekrar merhabalar, bu arada bahsetmeyi unuttuğum bir detay da aracın farklı çekiş özelliklerine sahip üç tipinin olduğu. zaman zaman ilan sitelerinde bu üç tipe de rastlamak mümkün. alıcıların buna dikkat etmeleri önemli bir konu. ilk tipi klasik arkadan itişli ve 4x2 tip diye adlandırılan 4...
  3. skullcrusher

Hyundai Terracan

merhabalar, konuyu başka bir şey ararken tesadüfen görüp yazma ihtiyacı hissettim. iki yılı aşkın süredir 2001 model Terracan 2.5tci JX 250 araç kullanıyorum. Aracı aldığımda 238.000km de idi şimdi 266.000km'de. Genel olarak 2. jenerasyon Mitsubishi Pajero ile çok konuda ortaklar. Ancak detayda...

4. skullcrusher

88 Wrangler Hakkında

Ynt: 88 Wrangler Hakkında genel itibarıyla Jeep CJ serisine çok benzer bir yapıda olan YJ wrangler,CJ'lere göre daha yumuşak bir süspansiyon ve daha konforlu bir sürüş imkanı sağlar. 2,5lt dört silindirli 125hp motoru sağlam olmakla birlikte genellikle enjeksiyon arızası nedeniyle karburatörlü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri