Arama sonuçlarınız

1. SafetyFirst

Ttı Tcb 881 Halk Bandı Fm-am Telsiz 12-24v Dual Voltaj

Fotoğrafları ekte sunulmuş olan TTI TCB 881 Halk Bandı Telsiz Cihazı satılıktır. Cihaz, takasla gelen üründür. Kendim kullanmadım. Sahibi tarafından gayet temiz kullanılmış.Arıza - tamir - modifiye görmemiş, tüm fonksiyonları sorunsuz çalışan orjinal cihaz. Modifiyesiz orjinal 40 kanal FM /...

2. SafetyFirst

Santiago 1200

İhtiyaç fazlası konumda bulunan, kısa süre kullanılmış, son derece temiz durumda, üzerinde kırık, ezik, küf yada pas bulunmayan Santiago 1200 CB Anten 75 TL'na satılıktır. Çubuk kesilmemiştir, orjinal ölçülerdedir. Anten fotoğrafta görüldüğü şekilde sadece Bobin ve Whip kısmından ibarettir. Alt...
  3. SafetyFirst

Denseı Melodi - Power Mike

DENSEI TP-902M MELODY Power Mike ihtiyaç fazlası olduğundan satılıktır. Kullanılmış üründür. 9 Volt pille çalışır. Şarzlı pil ile birlikte gönderilecektir. Sorunsuz çalışmaktadır. Fiyatı 75 TL dir. Dozunu kaçırmadan pazarlık sünnettir.

4. SafetyFirst

Mrf Fiyatına Takoz

IND.TELC AML 224 Model - Kullanılmış. Sorunsuz çalışan. 26~30 MHz arası çalışan (Halk Bandı) All Mode (FM / AM / USB / LSB / CW) 120 Watt çıkış gücünde Çift akülü araçlar için tasarlanmış (24 Volt) Liner Power Amplifier (TAKOZ) satılıktır. Cihaz içinde bulunan sadece MRF transistör piyasada...
  5. SafetyFirst

Alan 48 Plus 400 Kanal Fm Am

Fotoğrafları ekte sunulmuş olan Midland Alan 48 Plus Cihaz satılıktır. Arıza ve tamir görmemiştir. Kapakları sadece kanal modifiyesi için açılmış, sadece Jumper'ler kaldırılmak suretiyle 400 Kanal'a çıkarılmıştır. Eskiyen enerji kablosu değiştirilmiştir. Tüm fonksiyonları sorunsuz...

6. SafetyFirst

Arıyorum (president Valery)

Arıza yada tamir görmemiş, kurcalanmamış, üzerinde elektronik ustalığı öğrenilmemiş, dış görünümü çok da önemli olmayan ama içi el değmemiş, özellikle FM/AM modları, dinleme ve çıkışı olmak üzere sorunsuz çalışan, fiyatı ederinde olan, President Valery CB telsiz cihazı arıyorum. Siyah yada...

7. SafetyFirst

Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı

Geçenlerde X bir şirketten aldığım bir iş görüşmesi daveti üzerine bir ilimize gittim. Yola çıkmadan önce aracıma dual band bir mobil cihaz ve ayrıca yine dual band bir portable cihazı da almıştım. Sabahın erken saatlerinde başlayan görüşme yaklaşık saat 12:00'ye kadar sürdü. Görüşme bitiminde...
  8. SafetyFirst

(Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe)

Alıp satma maksadı dışında bu konnektörlere ihtiyacı olan; gezenbilir.com üyesi Amatör Telsizcilere her hangi bir ücret talep edilmeksizin hibe edilecektir.
  9. SafetyFirst

YAESU FT-817 için Mosfet Transistörler - 2SK2925

Alıp satma maksadı dışında arayan ve bu transistörlere ihtiyacı olan amatör telsizci arkadaşlara; her hangi bir ücret talep edilmeksizin hibe edilecektir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri