Arama sonuçlarınız

1. nerisona

Azerbaycan

Ynt: Azerbaycan istanbul'dan Gence'ye direk uçup oradan baküye gidicez mayısın 5inde sınav var sabah 9da o sınava girdikten sonra freeyiz. şu an müsait deilim ama özelden telefon numaranı yazarsanz ulaşabilirim size , karşılaşabiliriz belki de bi yerde :D ama tavsiyem gürcistana bi geç.

2. nerisona

azerbaycan gürcistan ve kafkasya turu

değerli gezenbilir üyeleri ben vebi arkadaşım mayısın 4ünde uçakla azerbaycan genceye hareketle oradan bakü oradan da daha tam karar vermiş olmasak da tiflis batum üzerinden gezerek yurda geri dönmeyi düşünüyoruz. gidiş biletimizi aldık ama dönüş yok :D bu tarihlerde bu yörelerde olacak...
  3. nerisona

Azerbaycan

Ynt: Azerbaycan merhabalar, ben size tavsiye verememiycem çünkü bende siz gibi mayıs başı gitmeyi düşünüyorum. istanbuldan direk genceye oradan baküye (5 mayısda baküde olmak şartım var sınava giricem orada) daha sonra geze geze tiflis batum belki kafamıza eser bi grozni yada rusya toprakları...

4. nerisona

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Ad - Soyad: yunis temurDoğum Tarihi ve Yeri: 1990 TokatMemleket: Bursa/TokatSemt: Nilüferİlgi Alanı:doğayla ilgili sporlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri