Arama sonuçlarınız

1. A

Kara Şövalye; The Dark Knight (2008)

Ynt: Kara Şövalye; The Dark Knight (2008) beni etkisi altına alan nadir filmlerden, adalet vurgusu muhteşem...her şehre bir batman şart :)

2. A

Babil M.S. ; Babylon A.D. (2008)

Ynt: Babil M.S. ; Babylon A.D. (2008) dünyanın geleceğini güzel filme çekmişler, tabi böyle yaşamaya devam edersek... :)
  3. A

Kehanet; Knowing (2009)

Ynt: Kehanet; Knowing (2009) uzun süre etkisinde kaldığım bir film...

4. A

Köstebek; The Departed (2006)

Ynt: Köstebek; The Departed (2006) muhteşem bir film herkese tavsiye edilir...
  5. A

Oyuncu; Gamer (2009)

Ynt: Oyuncu; Gamer (2009) ah be.. şu filmi hala izleyemedim :)

6. A

Alacakaranlık; Twilight (2008)

Ynt: Alacakaranlık; Twilight (2008) yarısını bile izleyemedim...

7. A

En Sevdiğiniz Enstrüman Hangisidir Neden?

Ynt: En Sevdiğiniz Enstrüman Hangisidir Neden? ney
  8. A

Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar

Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar Doğu’nun ücra köylerinden bir köy ve mahrum okullarından bir okul. Burada görev yapmaya çalışan fedakâr ve cefakâr öğretmenler Güzel Türkçemizin pırlanta gibi beyinlere işlemesi ve oradaki çocuklarımızın daha düzgün düşünüp daha düzgün kendilerini...
  9. A

Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar Sık sık vicdanımla konuşur, rahat olup olmadığını sorarım. Geçenlerde yine aramızda bir konuşma geçti: -Vicdanım nasıl rahat mısın? -Rahat değilim uleen. (ALLAH ALLAH sanki içime kadir inanır girmiş). (Şaşkınlıkla)- Sende kimsin? -Vicdanın. -Hangi...

10. A

Nazi Soykırımı

Ynt: Nazi Soykırımı Nazilerin Zulüm Politikası Naziler, 1933 yılında iktidara geldikten sonra, Alman toplumu içinde kendilerince "zararlı" gördükleri unsunları önce tecrit etmek sonra da ortadan kaldırmak için acımasız bir politika uygulamaya koymuşlardır. Toplu Nazi cinayetlerinin ilk hedefi...

11. A

Stres Atmak İsteyen Var mı?...

Ynt: Stres Atmak İsteyen Var mı?... yinede canlısı gibi olmuyo ama bu da rahatlatıcı :)
  12. A

Sizin İçin Rakı Neyi İfade Eder

Ynt: Sizin İçin Rakı Neyi İfade Eder sıcak dostlugu , ortamı , arkadaslıgı , muhabbeti ... Rakı icince insan eger rakı muhabbetlerını ortamlarını bılıyorsa onun ıcın herseyı ıfade eder rakının muhabbetı bir biranın votkanın viskinin sohbetıne benzemez agırdır oturaklıdır.. Sırf ıcıyorum dıye...

13. A

Sizin İsminiz En Çok Kullanılan Kaçıncı İsim?

Ynt: Sizin İsminiz En Çok Kullanılan Kaçıncı İsim? ALPER Türkiye'de en çok kullanılan 39. isim (... 37. ebru, 38. esra, 39. alper, 40. burak, 41. burcu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 283 kişiden birinin adı ALPER ve ismin yaygınlık oranı binde 3.53.
  14. A

Ahır'ın Değeri?

Ynt: Ahır'ın Değeri? Allah daha çok hurda versin o ne yahu hurdacımı orası :)
  15. A

Komik Bir İlan

Ynt: Komik Bir İlan seni o şanzuman diyen ağzını eşek arısı soksun :)

16. A

Daha Ne Olsun

Ynt: Daha Ne Olsun can yücel abimizin ellerinden öperim hakketten tam bir sosyal aşk şiiri..
  17. A

İşkence Aletleri

Ynt: İşkence Aletleri en büyük işkence aleti cımbızdır :)
  18. A

Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar Kaç! Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı...

19. A

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim Türk polisi ve UFO Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya'da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?
  20. A

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Sigarayı bırakalı yaklaşık 1 sene oldu şu anda kendimi ve vücudumu çok iyi hissediyorum... sigarasız hayat gerçekten çok güzel....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR