Arama sonuçlarınız

1. zeparr

Clio 4

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Clio 4 2013 model 100 binde boyasız hasar kayıtsız aracımı satıp kamp yapabileceğim kolay arazilere girip toprak yollardan gidebileceğim bir suv almaya niyetlendim 100 110 bin bandında bir suv pikap önerirseniz çok sevinirim. Yorumlar için şimdiden teşekkürler...

2. zeparr

Araç Sigortası

Duyduğuma. Göre devlet bu işe el atıp yasa çıkartacakmış. Avrupa'da tek sigorta sistemi varmış,yani sigorta kasko birleşik. Onun gibi bi yasa konuşuluyor. Sizlerin daha fazla bilgisi vardır sanırım bu konuda...
  3. zeparr

Araç Sigortası

Yaşın ve kazanın çok önemli olduğunu biliyordum ama geçmişe dönük araba yılı ve sayısını bilmiyordum. Bir şey daha öğrenmiş olduk, teşekkür ederiz üstad...

4. zeparr

Araç Sigortası

1500 tl gibi rakamlardan bahseden arkadaşlar var, gerçekten o kadar yüksek ödeyen var mı diye merak ettim. Siz iyi ödemişsiniz sanırım...
  5. zeparr

Araç Sigortası

Merhaba abilerim kardeşlerim. Mağlum bu yıl sigorta ücretleri aldı başını gitti, benim merak ettiğim sizler şu an ne kadar sigorta ücreti ödüyorsunuz.. Bu arada adım Ertuğrul, sizleri Bursa'da takip etmekteyim. Hepinize şimdiden teşekkür ederim...

6. zeparr

Huzur doğadadır...

Huzur doğadadır...

7. zeparr

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Üstad kolay gelsin, bu kadar bilgi sahibi olmanızı takdir ediyor. Çalışmanızı pür dikkat takip ediyorum. Merakımı mazur görün araba ile ilgili bi mesleğe mi sahipsiz acaba? :)
  8. zeparr

Ulludağ Uyku Tulumu

Ynt: Ulludağ Uyku Tulumu Cobankaya , bakacak, sari alan kamp yerleri yaz gecelerinde de Soğuk oluyor. Bu yuzden tavsiyem en kötü ihtimalle 0 derece bir Uyku tulumu almaniz... Ben yazlari -10 derece olan uyku Tulumumla çıkıyorum uludağa... : ;)
  9. zeparr

Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (11 - 12 Mayıs 2013)

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (11 - 12 Mayıs 2013) Merhaba arkadaşlar , bizde grup halinde Çobankaya'da kamp kurmayı planlıyoruz 11 ve 12 si aralığında. Orda sizlerle tanışmak isterim ve büyük zirve yürüşüne katılmak isterim... :)

10. zeparr

Bursa - Uludağ - Saklı Göl

Ynt: Bursa - Uludağ - Saklı Göl Evet iyi bir organizasyon olursa fena olmaz, bende katilabilirim sizlere. :)

11. zeparr

Ynt: Bursa - Uludağ - Saklı Göl Dato'yu öğrendiğim iyi oldu çok teşekkür ederim, aradım hemen 17 sinde kayıt yapılıyormuş ördekli kültür merkezinde,,,
  12. zeparr

Ynt: Bursa - Uludağ - Saklı Göl Bursa'da böyle etkinlikler düzenliyormusunuz yada bir grubunuz Varmi bende dahil olmak istiyorum ama dağcılık kulüpleri Cok yüksek meblağlalar istiyor.

13. zeparr

Ynt: Bursa - Uludağ - Saklı Göl 15 mayıs ta çok karlı olur mu bu bölge ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

SON KONULAR

Geri