Arama sonuçlarınız

1. Paperman

2015 Model Dacia Duster Egzozdan Gelen Bariz Duyulan Islık Sesi

Benim Duster 2011 model 4x4 110BG. Aynı ses bende de ilk yılında başlamıştı. Servise götürdüm ekzos susturucusunu değiştirdiler düzeldi. Bu arada araç hala bende ve şu anda yine başladı hafiften. Sanırım yaşlılıktan ekzos değişimi yapacağız bu sefer. Takma servise götür çözerler.

2. Paperman

Duster Araca Bfgoodrich Lastik Ve Jant Uygulaması Ve Kampanya

Duster'da standart ebatlarda BF goodrich gördüm . Sizlerle paylaşmak istedim. Meraklısına güzel haber.
  3. Paperman

At Lastik Seçim Yanlışları

Ynt: At Lastik Seçim Yanlışları http://www.tirerack.com/tires/surveyresults/surveydisplay.jsp?type=ORAT Linkte verilen anket sonuçlarını dikkatinize sunarım arkadaşlar. En güzeli bir kaynağa dayandırmak. Artık tercih sizlere kalmış.

4. Paperman

RiZE' nin RUBICON u

Ynt: Rize' Nin Rubıcon U Arkadaşlar merhaba, Ben bu başlığa misafir olarak katılıyorum. Amacım aracınızın ne muhteşem bir makine olduğunu ve hayranlığımı sizlerle paylaşmak. Discovery World kanalında salı akşamları saat 23:30 da araba doğaya karşı diye bir belgesel var. Dün akşam 2. bölümü...
  5. Paperman

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Arkadaşlar merhaba, Discovery World kanalında salı akşamları saat 23:30 da araba doğaya karşı diye bir belgesel var. Dün akşam 2. bölümü yayınlandı. Bu ikinci sezonu. Çok faydalı teknikler var belgeselde. 2 kişi ve bir rubicon jip ile birlikte hiç yolun...

6. Paperman

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Bu konu daha önce de çok yazılıp çizildi Serkan Bey. Continental temsilcileri resmi olarak 29 PSI basınca açıklama getirmekten kaçındılar. Kendileri yanılmıyorsam 34PSI altına inmeme yönünde tavsiyede bulunmuşlardı. Genel olarak 29 PSI da...

7. Paperman

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Arkadaslar ben de Komkarbey in degerlerini tecrube ettim. Arac 110bg 4x4. Surus 2x4 te ortalama hiz 85kmh, ortalama rakim 30m. Gidilen km 100. Tuketilen yakit 5.5 lt. Arac bilgisayarinda gorunen sarfiyat 5.5 lt/100km. Klima kapali ve dis...
  8. Paperman

DACİA DUSTER LA GEZİNTİLER.

Ynt: Dacia Duster La Gezintiler. Denizliköy baraj başı ve şelale
  9. Paperman

DACİA DUSTER LA GEZİNTİLER.

Ynt: Dacia Duster La Gezintiler. Bıçkı dere

10. Paperman

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Ekli link audi quattrodaki awd sistemini ve bunun esp ile birlikte aracın yol tutuşu ve tork vektörünün kontrolünü çok güzel anlatıyor. Özellikle ingilizce anlatımda sistemin çalışması anlatılıyor.Mekanik sistem şiir gibi. Asıl incelik esp ile...

11. Paperman

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ESP lambası ESP devreden çıktığında yada çıkartıldığıda yanıyor. Bir kez gövde üzeri aracımı oturttuğumda çıkma manevraları yaparken ben de yaşamıştım. Her nedense aracın programı ESP nin tekerler boşa dönüyorsa arada bir devreden çıkması yönünde çalışıyor...
  12. Paperman

Duster Ön Yolcu Koltuğu Altındaki Döşemenin Su Alması

Ynt: Duster Ön Yolcu Koltuğu Altındaki Döşemenin Su Alması Merhaba. Daha önce kullandığım aracın ön camının su tahliye giderleri klima polen filtresinin altında toplanıyordu. Bu gider yazın tozları, kışın da dökülen yaprakları biriktiriyordu. Bu birikim yağmurla birlikte resmen balçıklaşıyor ve...

13. Paperman

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Konuyu değiştirmek gibi olacak ama sizlerle paylaşmak istediğim bir videoyu ekledim. Ayrıca videolar kısmına da eklemiştim. Ancak Dacia başlığı altında kendimi evde gibi hissettiğimden ( Ne güzel bir duygu ) buraya da kopyalayayım dedim. Videodaki araç...
  14. Paperman

Böylesini gören, duyan ya da yapan var mı???

Arkadaşlar görünce şaşkına döndüm. Ufkumuz açılsın diye ekliyorum. Bir de olayın tekniğini bilen biraz anlatabilirse sevinirim. herkese iyi akşamlar. http://www.mailce.com/daha-once-gordugunuz-arazi-araclarini-unutun.html
  15. Paperman

Duster Araç içi Ses Karşılaştırmalı Test Sonuçları

Kulaklarım beni yanıltmamış. Test için teşekkürler.

16. Paperman

Duster'dan gelen sesler

Ynt: Duster'dan gelen sesler Sevgili tutor. Önce aracın hayırlı olsun. Benim aracım da aynı model ve özellikte. Vites geçme sesi konsunda bir şey diyemem. Ancak aracı aldıktan bir süre sonra 2500-3000 devirler arasında bir çınlama sesi bende de vardı. Serviste yapılan incelemede ekzos...
  17. Paperman

Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı

Ynt: Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı Araba işi şans işi sanırım. Ben de şu ana kadar ibreyi 160a kadar vurduğum oldu. Ancak rüzgar sesinden pek rahatsızlık hissetmedim ama evet bir miktar ses var. Belkide kullandığım diğer araçlar da gürültülüydü. Ancak aracın yüksek rüzgar direncinin...
  18. Paperman

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) Herkese selam. Bu hafta sonu 110bg. 4x4 aracımla yaptığım 657.7km lik seyehatin sonuçlarını paylaşmak istedim. Yol koşulları %60 şehirler arası yol (E5-duble), %20 asfalt dağ yolu-köy yolu, %20 stabilize yol, toprak yol-bozuk...

19. Paperman

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Arkadaşlar merhaba sizinle ekli linkteki videoyu paylaşmak istedim.http://www.youtube.com/watch?v=O9AFPdUoUKw. Burada bir spanzet, bir el çekicisi ile nasıl vinçleme yapılacağı gösterilmiş. Faydalı olacağını düşünüyorum. Spanzet seti koçtaşta 19 TL 12 m...
  20. Paperman

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç Arkadaşlar merhaba sizinle ekli linkteki videoyu paylaşmak istedim.http://www.youtube.com/watch?v=O9AFPdUoUKw. Burada bir spanzet, bir el çekicisi ile nasıl vinçleme yapılacağı gösterilmiş. Faydalı olacağını düşünüyorum. Spanzet seti koçtaşta 19 TL 12 m 3000lb poliester şeritli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri