Arama sonuçlarınız

1. S.DURU

Volvo Xc90

Nazik davetiniz için teşekkür ederim. Şuan Artvin'de yaşıyorum. Yolunuz düşerse beklerim.

2. S.DURU

Volvo Xc90

Merhaba. Resimdeki araç bir zamanlar hayallerimin aracıydı. Bende resmi de vardı ama bulamadım. Yanında aynı renk eski kasa V70R awd ile dururken çekmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam eski plakası 34US8048 olmalı. Maslakta her gördüğümde hayran hayran bakardım...
  3. S.DURU

Volvo Xc90

Silmeden önce ariza kodunu not alin. Yardimci olmaya çalışırım

4. S.DURU

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Hayırlı olsun. Güzel günlerde bol çamurlu binmek nasip olsun:))
  5. S.DURU

Volvo Xc90

KLL, öncelikle hayirli olsun. Bahsettiginiz arac Fiat Freemont olarak devam eden arac diye tahmin ediyorum. Ayni yillara denk gelen otomatik Volvo olarak v40-xc40- s60-v60 modelleri var. Bunlarda da Ford ile beraber kullanilan 6 ileri cift kavramali kuru sanzimanlar mevcut. Bunlar genellikle 4...

6. S.DURU

Volvo Xc90

Cihaza baglatip ariza kodu alirsaniz koda göre yardimci olmaya calisirim

7. S.DURU

Volvo Xc90

Burak Bey Volvolarda gecici arizalar requered olarak kalici arizalar ise URGENT uyarisi ile gelir. Sizin arizaniz icin birkac kez gordugum direksiyon simidindeki sargidan ariza vermesi. Bunu arac durdugu yerdekyen direksiyonu saga- sola cevirerek uyarida bir degisim var mi diye deneyebilirsiniz...
  8. S.DURU

Volvo Xc90

Ozan Bey, ayni sanzimani opel grubu ve toyota da bir cok modelde kullandi. Kullanima kilmetreye ve yipranmaya bagli beyin arizalari ayniydi fakat 99-2007 arasi volvolarda sanzimanlar ozellikle yusek basincli turbo araclarda sorun yaşattı. Opel grubunda ayni sanzimani 100-170 hp araclar...
  9. S.DURU

Volvo Xc90

Bu arada tam otomatik olanlarla ilgili kronik bir sorun duymadim. Benim bahsettigim 2007 öncesi ve şanziman icin sogutma sikintisi olaj modellerdi. Yeni kasalarda bu sorun yok diye biliyorum. Yari otomatiklerde de her markada yasanan klasik sorun var. 1den 2 ye gecerken hissettirme. Uzun sure...

10. S.DURU

Volvo Xc90

Merhabalar. Tek tek gideyim. Yeni kasa tabir edilen xc60 lari yorum yapacak kadar kullanmadim. Ama tavsiyem 4 ceker olanlari tercih etmeniz olur. Eski d5 motorlarin guncel versiyonunu kullanlar awd idi. Fakat 190 hp lik yeni nesil d4ler 8 ileri otomatik kombinasyonuları yakıt-performans olarak...

11. S.DURU

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

3.7 kj aracımı satıp 3.0crd alan birisi olarak şiddetle tavsiye ederim. Aracı kırmak için zorlamadığınız sürece arıza çıkarmayacağını düşünüyorum. Beklentinizin çok üstünde kabiliyetli bir araç. muazzam bir kilit sistemi var. Daha At lastik bile takmadım. Aklımda bfgoodrich at var. Ben aslında...
  12. S.DURU

Volvo Xc90

Konuyu hortlatmış gibi olucak ama, uzun yıllar çeşitli Volvolara binmiş birisi olarak işe yarayacak bi kaç bilgi vereyim. Vereceğim bilgiler 2010 modellere kadar hepsinde geçerlidir. X70 ve XC90 lar için. Yeni nesilleri ve 4 silindirlerini kullanmadım, bişey diyemem. Birincisi Volvonun araçlar...

13. S.DURU

100.000 Tl’ye Kadar Araç Tavsiyesi

pajero 3.2 kullandım. 5 kapılı versiyonu idi. iç genişliğini tartışmıyorum bile ama şehir içi kullanımı ve serilik konusunda gc yakınından dahi geçemez. Arazi konusunda Jeep sönümleme olarak kısa kalıyor 3 tekere çok kalıyor ama kilit sistemi 2 tekere de kalsa sorunsuz kurtarıyor kendini.ben...
  14. S.DURU

100.000 Tl’ye Kadar Araç Tavsiyesi

Listenizdeki araçlar arasında standart hali ile optimum araç Grand Cherokee 3.0 crd'dir. Gayet serii bir araç olmasına karşın arazi kabiliyeti ciddidir. Ortalama 10-11 litre arası dizel tüketimi ile günlük kullanılabilir. Motor-otomatik şanzumanı Mercedes ürtimli olup, gayet uzun ömürlü olduğu...
  15. S.DURU

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

herhangi bir lastik basınç uyarısı vermiyor. basınç sistemi için servis uyarısı veriyor. Onu da sürekli vermiyor ara ara özellikle kasis geçişi gibi araç zıplayıp inince veriyor. Lastiklerim bayağı eski değiştirmem lazım uygun bir lastik bulunca sökülme esnasında kontrol edeceğim

16. S.DURU

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

bu arada lastik basınç sistemi servis uyarısı veriyor. 2016 servis kayıtlarında bununla ilgili bakım yapıldı yazıyor. şuan yetkili servislerden bir hayli uzaktayım. bu sistemi deaktif etmenin bir yolu var mıdır? ya da başka bir çözüm yolu? sürekli yapmıyor ara ara yazı gelip gidiyor ama sinir...
  17. S.DURU

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Led ampul olayı tadilatsız malesef olmuyor. Hata veriyor. 2008 makyajsız laredo'da denedik. canbus da denedik olmadı. uzun kısa olmuyor sadece sisler oluyor 15 gün önce 3.7 renegade'mi satıp 2006 model 3.0 crd laredo aldım. Aracım 114k kilometrede aldım. şuan 117k civarında. bugün sattığım kj...
  18. S.DURU

2003 3.7 Renegade..

Değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. Teyp ile ilgili arıza okuma arızası degil, içeri CD almıyor. Söküp bakacağım. Direksiyondaki boşluk ise sağ-sol boşluğu değil, derinlik ayarı gibi düşünün, simit içeri dışarı şeklinde. Onu mekanikci bir arkadaş kontrol edecek. Isınma işini kısmen...

19. S.DURU

2003 3.7 Renegade..

Sonunda lastiklerimiz takidli...
  20. S.DURU

2005 Jeep Liberty 3" Yükseltme Ve Kumho At51 Uygulaması

Bu gün lastik arama işini hizlandirdim. Rize'de bfg at buldum ama KO2 değil. Ko2 için birkaç gün beklemek lazım dediler. Kararsizim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri