Arama sonuçlarınız

1. eseber

İphone Adres Defterinin Bluetooh İle Araca Yüklenememe Sorunsalı

Ynt: İphone Adres Defterinin Bluetooh İle Araca Yüklenememe Sorunsalı Androide geçilerek sorun çözüldü. :) Ancak, kişiler yine de tek tek atılıyor.

2. eseber

SUBARU XV Kumda, plajda, şehirde, dağda ve bayırda

Ynt: Subaru Xv Kumda, Plajda, Şehirde, Dağda Ve Bayırda Ben de aynı ikilemde kaldım. 2. el bir forester mı yoksa XV mi? Ancak, düşük modelli bir forester eski nesil motorundan dolayı yakıt sarfiyatı yüksek olacaktı. Bir de tabi ki yeni foresterda olmayan bir x-drive modu var. Ayrıca aracı güzel...
  3. eseber

Ynt: SUBARU XV Kumda, plajda, şehirde, dağda ve bayırda Teşekkür ederim. Aracımı ancak bir forester ile değiştiririm. [emoji14]

4. eseber

Ynt: SUBARU XV Kumda, plajda, şehirde, dağda ve bayırda Size tamamen katılıyorum. Kumun nemi tabii ki çekişi etkiler. Konu başındaki yazımda da belirttiğim gibi kuma tedirgin bir şekilde girdim. Aynı yere yağış sonrası tabii ki tek başına girmem.
  5. eseber

Ynt: Subaru Xv Kumda, Plajda, Şehirde, Dağda Ve Bayırda Aracınızı iyi ve kötü günde (kar-buz vs) zevkle kullanmanızı temenni ederim. Yol tutuşu, hani derler ya 10 numara 5 yıldız, harika bir araç. Virajlarda hiç tereddüt veya güvensizlik yaşatmıyor. Benim de ilk CVT deneyimim bu araçla oldu...

6. eseber

Ynt: Subaru Xv Kumda, Plajda, Şehirde, Dağda Ve Bayırda Teşekkürler.

7. eseber

Antalya'ya yolunuz düşerse beklerim. Çekiş kontrol sistemini devre dışı bırakıp vitesi L konumunda kullandım. Çok eğlenceliydi :)) iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  8. eseber

Forester;Karda,plajda,kumda vs...

Ynt: Forester;karda,plajda,kumda Vs... Size rakip forum :)) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102382.0
  9. eseber

Ynt: Subaru Xv Kumda, Plajda, Şehirde, Dağda Ve Bayırda Tekrar merhaba, Forumdaki belki de tek XV sahibiyim. Bu başlıkta sizlerle fotoğraf ve belki de videolarımı paylaşmak istiyorum. Belki başka XV sahipleri de katkı sağlar. Bilgisayarımdan bir şekilde resim ekleyemedim. Ancak TAPATALK hakkını...

10. eseber

Merhaba arkadaşlar umarım foto ekleme olmuştur. Telefondan ekliyorum. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. eseber

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni Evet. 1.6
  12. eseber

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni Ben de yeni dusterı bekledim. Araç gelmeden önce beklenen fiyatın 60k civaarında olacağı söylendi. Ben de 67.000 tl ye subaru XV de karar kıldım. fiyat/fayda oranı duster lehine olsa da kalite/fayda oranı subaru dan yana. Aradaki 7000 tl yi de konfor ve...

13. eseber

XV alt başlığı açılır artık :)) Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. eseber

Ynt: İphone Adres Defterinin Bluetooh İle Araca Yüklenememe Sorunsalı 300+ okuma olmuş ancak cevap yok. demek ki clarion ile yazışılacak :)
  15. eseber

Merhaba, Daha önce duster forumunu takip etmekteydim. Niyetim duster idi. Ancak Subaru XV sahibi oldum. Pişman değilim, gene olsa gene yaparım :) Aracımdan çok memnunum (daha 1 hafta oldu alalı ancak hemen ısındım :) ) Şimdi gelelim mevzuya. iPhone 'um ile araç bluetooth'u sorunsuzca eşleşiyor...

16. eseber

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Yakıt konusu biraz göreceli. Şehir içi 7-7.5 litre yakacak gibi görünüyor (antalya için) bu da beni üzmez. Yol dışı kullanımda ise duster dan çok yakacağı aşikar. Ancak, yol dışı kullanımım tüm kullanımımın yanında devede kulak kalacağından çok da dert etmeye gerek yok kanısındayım. Sent from...
  17. eseber

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Hayır model şu ---> Subaru XV 1.6 CVT (A/T) 4x4 Elegance. Liste fiyatı 70.949 TL
  18. eseber

Teşekkür ederim 1.6 CVT Elegance 66.750 Tl :) Sent from my iPhone using Tapatalk

19. eseber

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Teşekkürler, bekleyemedik işte :)
  20. eseber

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi bu forumu 1 yıldır takip ediyorum. Niyetim ekonomik ve ihtiyaçlarıma cevap verecek bir 4x4 almak olduğundan Duster bu alandaki en güçlü adaydı. Yeni duster ise beni çok heyecanlandırmıştı. Ben de satış tarihini beklemeye başladım. Ta ki bu haftaya kadar. Bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri