Arama sonuçlarınız

1. L

WinCE 6 için Yardım?

Ynt: WinCE 6 için Yardım? Reha Bey cihazınız ne durumda bilemiyorum ama eğer sorunu çözemediyseniz size başka forumlara ait verebilirim. PM den ulaşmaya çalıştım fakat kısıtlı erişim hakkım olduğundan yapamadım. Selamlar.

2. L

Garmin 60csx veya Oregon 550 de Backtrack?

Ynt: Garmin 60csx veya Oregon 550 de Backtrack? Sağolun Reha Bey, görüşmek üzere.
  3. L

Ynt: Garmin 60csx veya Oregon 550 de Backtrack? Tekrar merhaba, arkadaş bugün 3 tane cihaz getirdi. Oregonu baştan eledim zira sabuna benziyordu :) elime aldığımda cep telefonu hissi verdi bana. Diğer cihazlar ise 60csx (kullanılmış fakat sanki kullanılmamış kadar temiz) ve 62s. İkisi arasında...

4. L

Ynt: Garmin 60csx veya Oregon 550 de Backtrack? Teşekkürler, bu benim için yeterli bir cevap. Biraz daha kar düşşün aleti alıp 2-3 lük bir macera yaşayayım :)
  5. L

Merhaba Forumdaki ilk mesajım, tüm kullanıcılara mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyorum. Arkadaşlarla kamp yapıyoruz ve benim özel merakım bu tip faaliyetlerde elektronik yardımcı cihazları denemek kullanmak. Araştırırken Bushnell Backtrack diye bir ürün buldum. Harita falan...

6. L

Altimetre (Yükseklik Ölçer)

Ynt: Altimetre (Yükseklik Ölçer) Merhaba Eğer profosyonel anlamda ve her türlü olumsuz şartta kullanmak istiyorsanız kesinlikle yanınızda Analog alet bulundurmanızda fayda var. Bir çok pil türü yüksek ve soğuk ortamlarda görevini yerine getiremez. Elektronik algılayıcılarda yüksek RF (Radyo...

7. L

Thommen Classic 6000M Altimetre

Technical data: 0... 6000 m 553 ... 790 mmHg baro scale. Measurement units: meter Resolution: 10 m Error limit: ± 10 m Temperature compensation: - 20 °C... + 40 °C - 4 °F... + 104 °F Operating temperature: - 45 °C... + 85 °C - 50 °F... + 185 °F Dimensions: 64 x 68 x 20 mm 2.5 x 2.7 x 0.8 inch...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri