Arama sonuçlarınız

1. buruc

Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Burak bey, bilgiler gerçekten faydalı , elinize sağlık. Kendim çıkardığım bir kaç bilgilerle gittim. Açıkcası biz kara düzen gittik, yolun sonu nereye giderse oraya kadar dedik. Elinizdeki bilgilerin size çok yarayacağına eminim. Anladım ki...

2. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Burak Bey, hayırlı olsun. Malzemeler güzel , arkadaşların da dediği gibi deneme amaçlı kullanımlar yapın. Evde kaloriferin açık olmadığı oda da bile deneyebilirsiniz. Alıştıktan sonra otel , pansiyon aramayacağınıza eminim. Güle güle kullanın..
  3. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Burak Bey selamlar, Alkım Bey'e katılıyorum , fiyat performans olarak ve indirimleri takip ederek işinizi görecek bir model bulabilirsiniz. Zaten de bulmuşsunuz . Almaya karar verdiğiniz ürünü tespit etmek bu işi daha kolay çözer...

4. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu İyi bir uyku tulumuyla üşümeden yatabilirsiniz bence. Biz husky guty uyku tulumu ve husky fuzzy mat la rahatca yattık. Bu noktada belirtmem gerekir ki rahatınıza düşkünseniz mumya tipi uyku tulumu yerine bu model uyku tulumu çok daha kullanışlı...
  5. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Emre bey işte bu. Az çok bu işlerden anlıyoruz. Yazılanlar ,çizilenler, yapılacaklar, ihtiyaçlar tespit edilip, yola çıkınca gerisi geliyor. Ben gittiğim rotayı 7 günde , 3480 km yol u 174 lt motorinle, yakıt hariç 750 tl gibi bir bütceyle...

6. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Modern bir yer değil tabi . Biz çadırımızı kurduk yattık. Sabahta gittik. Çadır yoksa kendi odaları da var herhalde 20 tl olacaktı.

7. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Artvin baraj gölü ve ufukta Artvin. Vadi içinde baraj gölünün kenarından dikkat ederseniz yol var buralardan gelerek Artvin e ulaşıyoruz.
  8. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Şavşat Kara Göl
  9. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Tortum Şelalesi

10. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu En güzeli geze geze gitmek. Erzurum' a gidecekseniz buraya kadar görülmesi gereken yerleri de keşfedebilirsiniz. Sivas - Erzurum arası yollar çok iyi geneli duble yol. Sivas ta müzeyi görmenizi isterim , yemek saati olursa sivas köftesi güzeldi (...

11. buruc

Ayder Yaylası - Rize

Ynt: Ayder Yaylası - Rize Aynı durum Uzungöl de de var ve birşey yapamıyoruz. Aslında bu duruma prim vermememiz lazım. Tesislerde kalmak yerine herkesi çadırda kalmaya özendirmek lazım. Ama buralara gelen Arab turistleri nasıl kandırmak lazım bilmiyorum. Avrupadan gelenler çadırda...
  12. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Ayderde görülecektir tabi, bizde çimlerin üzerinde yamaç kenarında çadır kurup yattık ve yağmur yağarak sabahladık , çok keyifliydi. Ayderde yapmanızı istediğim bana göre kaplıcası çünki ben hiç kaplıca ya gitmemiştim. Farklı bir deneyim oldu ama...

13. buruc

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu En güzelini yapmışsınız. Turla gelenleri görüyorduk. Onunda avantajları vardır muhakkak ama sözkonusu doğu karadeniz olunca benim fikrim kendi arabamla yapmaktan yana oldu. istediğimiz yerde yemek yedik ,fotoğraf çektik , su içtik , çadır kurduk...
  14. buruc

Satılık En Çok 10 Kere Kullanılmış Dağcı/seyahat Çantası

Ynt: Satılık En Çok 10 Kere Kullanılmış Dağcı/seyahat Çantası Bu markayı ilk defa duyuyorum . Çantanın resmi Husky nin supporter modeline benziyor . Hayırlı satışlar.
  15. buruc

Satılık En Çok 10 Kere Kullanılmış Dağcı/seyahat Çantası

Ynt: Satılık En Çok 10 Kere Kullanılmış Dağcı/seyahat Çantası Markası modeli vs.... bilgi verebilirmisiniz . Birde hangi şehirde bulunuyorsunuz.

16. buruc

Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler O zaman başka arkadaşlardı . Uzaktan selamlaştık konuştuk . Mersin plakayı görünce bizde Adanalıyız dediler. Uzaktan ufak bir sohbet oldu. Saygılar selamlar iyi gezmeler.
  17. buruc

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler Bu arada konuyu açan arkadaşa yardımcı olması açısından bir şeyler söyleyeyim. Bulunduğun yerden yani Gümüşhaneden gezilebilecek en yakın yerler Trabzon da sümela , uzungöl ve çevreleri olabilir . Vaktin ve imkanın varsa Ayder den Y. Kavrun...
  18. buruc

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler Serkan bey geçen günlerde Ayder de selamlaştığımız Adanalı arkadaş sizmisiniz.

19. buruc

Ihlara Vadisi Civarında Kamp

Ynt: Ihlara Vadisi Civarında Kamp Vadi içinde bir tesis var. Buraya geçen sene gittiğimde sordum ve kamp yapabileceğimizi söylediler. Gerçekten harika bir yer. Fırsat bulup, uygun tarih olursa bende düşünüyorum. İyi gezmeler.
  20. buruc

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Keşke yakın olsa da katılabilsem.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR