Arama sonuçlarınız

1. artsanatyildiz

defender sürgülü cam montajı (kendin yap)

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) evet haklısınız keşke bizim herşeyimizde sıfır olsa bende buna katılıyorum ama maliyetler hesaplanınca gerçekten çok uç rakamlar çıkıyor bende aracımın camlarını renkli yapmak istedim ama bana çıkarılan maliyet 1500 tl olunca bende kendim yaptım...

2. artsanatyildiz

Gezenbilir İzmir Grubu

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Ad - Soyad: Yıldırım YILDIZ Doğum Tarihi ve Yeri: 1981 Erzincan Memleket: Kayseri Semt: Balçova Meslek: 25/01/2013 tarihi itibarı ile Artık işsizim :) İlgi Alanı: defenderim,motorsikletim,fotoğraf sinema konu mühim değil araştırma merakım
  3. artsanatyildiz

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi arkadaşlar isimleri aldık meslekleri aldık ama bir türlü ortak buluşup konuşacağımız bir yerin sözünü alamadık ne olacak bu halimiz ? ;)

4. artsanatyildiz

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) yardımcı olması dileğimle kolay gelsin :)
  5. artsanatyildiz

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) dördüncüsü http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=9aGUAPodI0U

6. artsanatyildiz

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) üçüncüsü http://www.youtube.com/watch?v=k4KsGKrcDhA&feature=endscreen&NR=1

7. artsanatyildiz

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) ikincisi http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=N28VXk5JMDM&feature=endscreen
  8. artsanatyildiz

Ynt: defender sürgülü cam montajı (kendin yap) birincisi http://www.youtube.com/watch?v=2eCMYe8q_s0
  9. artsanatyildiz

arkadaşlar hepinize yardımcı olacağını düşünüyorum sürgülü camlar hepimizin sorunu ama açıkçası gözümüz yemiyor tamiratını ama videoyu izledikten sonra bu kodar kolaymıydı diye düşüneceksiniz linkleri atmaya başlıyorum 4 aşamadan oluşuyor.

10. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım teşekkür ederim hemşehrim inşallah kayseriye geldiğimde görüşme imkanı buluruz

11. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım teşekkür ederim ama onunla işim daha bitmedi eklenecekler listesi kabarık (motorsiklet askısı, sisler vs.)
  12. artsanatyildiz

Ramzey QM 200 GY ( NASILDIR ? )

Ynt: Ramzey QM 200 GY ( NASILDIR ? ) ben mondial 150 ut modelini kullanıyorum torku gayet tatminkar kavrama iyi bence başlamak için sizin için gayet uygun işletim masraflarınıda göze alırsak honda yamaha yada daha uç olarak ktm bence ilk etapta size fazla gelebilir kişisel kanaatim. ben scooter...

13. artsanatyildiz

0km alınabilecek en iyi 250cc choper (çin malı hariç)

Ynt: 0km alınabilecek en iyi 250cc choper (çin malı hariç) regal raptor tavsiyem su soğutmalı olması avantaj
  14. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım çocuk büyütür gibi büyüttüm içimde çok meşekkatli oldu ama güzel oldu(bence) eksikleri yok mu var ama olsun yinede benim ilk gözağrım koca oğlanım serüvenim :)
  15. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım bunlarda şimdiki hali

16. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım bunlarda diğerleri
  17. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

Ynt: ilk göz ağrım işte size ilk aldığımdaki resimleri yine forumdaki bir abimizden aldım aslında onunda alma amacı kendi defenderine parça yapmak (kadavra) idi ama olsundu ben onu sevdim ona gönül verdim benim olacak dedim yaparım dedim herkese inat olmaz dediler hurda dediler. yılmadım...
  18. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

aldğımdaki hali ve şu andaki hali her öneriye açığım. bu arada aslanımı ldığımda motorunun sesini bile duymadım çünkü çalışmıyordu aküsü yok tu mazot pompası bozuktu. motoru sente atlamıştı. koltukları yoktui kapı içi trimleri çatlak bozuk iş görmezdi, tavanı darmadağın göçükler içinde kurtarın...

19. artsanatyildiz

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi bu arada yazmıştım ama yine yazayım dedim defender 110 aracım istiap haddi 11 kişi ,cross motorum istiap haddi 2 kişi gelmek isteyenleri memnuniyetle ağırlarım yeterki birlikte olalım. (ama ben defenderi sürerim haberiniz olsun) :)
  20. artsanatyildiz

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi eh artık iş hayatıma da son verdim (şimdilik) nerde buluşuyoruz :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri