Arama sonuçlarınız

1. korelm

Çok Az Kullanılmış Kayak Kıyafetleri

Ynt: Çok Az Kullanılmış Kayak Kıyafetleri merhaba, hepsi mi, herbiri mi 270TL? teşekkürler...

2. korelm

Aitor Bıçağım İçin Yardım

Sıfırları TL olarak 250-300 arasında değişiyormuş. Yurtdışında EUR olarak aynı model 60'dan 200'e kadar farklılık gösteriyor. Sanırım bu fark çeliğin cinsi ve işlenmesinden kaynaklanıyor. Bıçak meraklısı bir arkadaşıma sordurttum, "ağır modeli temiz kullanılmışsa 150-250 eder, standartsa...
  3. korelm

Aitor Bıçağım İçin Yardım

20$'a da var, 90$'a da var. Sizinkinin modeli nedir?

4. korelm

Çeşme altınyunus civarı kamp alanı

Merhaba, Çeşme'de Altınyunus'a yakın çadır kurulabilecek yer bilen var mı? Teşekkürler...
  5. korelm

Ateş

Vazelin de işinizi görür.

6. korelm

Marmaris, Datça, Bozburun, Selimiye, Hisarönü, Orhaniye ve çevresi 2012 gezisi

Ynt: Marmaris, Datça, Bozburun, Selimiye, Hisarönü, Orhaniye ve çevresi 2012 gezisi paylaşım için çok teşekkürler çöl kartalları... nisan ayında biz de o yörede çadırla seyahate çıkacağız, heyecanımızı artırıp, ilham verdiniz. seyahatleriniz bol olsun...

7. korelm

Han Kayaköy; Kayaköy'ün yeni kamp adresi

Ynt: Han Kayaköy; Kayaköy'ün yeni kamp adresi teşekkürler, nisan ayında uğramayı planlıyorum...
  8. korelm

Katlanır Pratik Mangal 19.90 TL World'e 6 taksit tüm Türkiye 2.9 TL kargo

Ynt: Katlanır Pratik Mangal 19.90 TL World'e 6 taksit tüm Türkiye 2.9 TL kargo bekir bey, telefon açıp görüştünüz mü? eminim yardımcı olmaya çalışacaklardır.
  9. korelm

Katlanır Pratik Mangal 19.90 TL World'e 6 taksit tüm Türkiye 2.9 TL kargo

Ynt: Katlanır Pratik Mangal 19.90 TL World'e 6 taksit tüm Türkiye 2.9 TL kargo İstanbul için mangal sezonu başladı, mekanlar bomboş...

10. korelm

Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis

Ynt: Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis sn mert, hafta sonu min.auto'ya gittim, Yusuf ve kenan kardeşlerle tanıştım, servislerinden çok da memnun kaldım. teşekkür ederim.

11. korelm

Husky Fighter Kırmızı 3+1 Kisilik Cadır

Ynt: Husky Fighter Kırmızı 3+1 Kisilik Cadır zzumzum isimli kullanıcıyı ilan tarihinden bir hafta sonra aramaya başladım. Telefonu hep kapalı. Çadır için para göndermiş olsam ve sonrasında herhangi bir nedenle kendisine ulaşmaya çalışsam, demek ki epey canım sıkılacak, kaygılanacakmışım...
  12. korelm

Husky Fighter Kırmızı 3+1 Kisilik Cadır

Ynt: Husky Fighter Kırmızı 3+1 Kisilik Cadır zzumzum isimli ilan sahibini 10 günden beri telefonla arıyorum, ancak telefonu hep ulaşılamaz durumda. :o

13. korelm

Ynt: Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis çok tşk, okavaklı
  14. korelm

Ynt: Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis sn mert, ilginize çok teşekkürler. henüz bakım zamanı gelmedi, o yüzden tanışamadım. ilk fırsatta gideceğim.
  15. korelm

Ford motor ustası veya servisine ihtiyacım var

Merhaba, Şimdiye kadar gittiğim gerek özel, gerekse yetkili Ford servisleri, teşhis konusunda yanıldıkları gibi, asıl ihtiyaca cevap vermekten çok fatura kesmeye odaklanmışlardı. Bu konuda İstanbul'da tecrübe ettiğiniz, güvenerek aracı teslim edeceğim Ford motor ustası veya servisine ihtiyacım...

16. korelm

Ford Explorer'i nerede kontrol ettirebilirim?

Ynt: Ford Explorer'i nerede kontrol ettirebilirim? osman usta liderlerden ayrılmış. şu andaki yerini biliyor musunuz acaba? ya da başka bir usta önerecek olan varsa çok memnun olurum. teşekkürler.
  17. korelm

Doğa ve Extreme Sporlarla İlgili Film Tavsiyeleri

Ynt: Doğa ve Extreme Sporlarla İlgili Film Tavsiyeleri Yakında İzmir'de 2.Dağ Filmleri festivali başlıyor. İzmir'deki şanslı filmseverlere duyurulur. Basın bültenini aşağıya ekliyorum: "Ödül rekortmeni filmlerle “Maceraya Hazır Ol”… 2.İzmir Dağ Filmleri Festivali 12 Nisan’da başlıyor Dağ...
  18. korelm

Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı öneri için teşekkürler belgen. çalıştığım şirkete ait telefonu kullanma zorunluluğum olduğu için (BB), ikinci bir telefon almayı gerekli görmüyorum. o nedenle sadece aktivitelerde veya yolculuklarda yanıma alacağım basit bir şey düşünüyorum.

19. korelm

Forumda neden "malum site" diye sözediliyor?

Ynt: Forumda neden "malum site" diye sözediliyor? yorum ve bilgilendirmeler için teşekkürler.
  20. korelm

Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı sn belgen, birkaç zamandır sizin ilanınızdaki magellan explorist'i alma konusunda kendimi ikna etmeye çalışıyordum. şimdiye kadar (yurtdışı kiralık araçlardakiler hariç) hiç gps kullanmadım. ailecek doğada zaman geçiriyoruz ancak bu cihazı ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri