Arama sonuçlarınız

1. A

2F MOTOR PARÇA YARDIMI

Ynt: 2F MOTOR PARÇA YARDIMI merhaba muhammed bey mumkunse parçaların maliyetlerini paylaşabilirmisiniz malum bızdede birçok eksik var şimdiden teşekkür ederim

2. A

Toyota Land Cruiser 88 BJ60 a Vinç Tamponu Yaptık yorumlarınızı bekliyoruz.

Ynt: Toyota Land Cruiser 88 BJ60 a Vinç Tamponu Yaptık yorumlarınızı bekliyoruz. merhaba elinize sağlık çok guzel olmuş,satılık olarak düşünüyormusunuz almak isterim mutlaka
  3. A

2F MOTOR PARÇA YARDIMI

Ynt: 2F MOTOR PARÇA YARDIMI merhaba ankara hurdacılar sitesinde tekfenden çıkma araçlar vardı,şimdi parça parça satıyorlar,sanırım ınternette ilanı var oradan bu parçaların çogunu bulabılırsınız ,yerinde bakmak gerekır dersenız size yardımcı olabılır bızzat gıdıp bakabılırım ıyı gunler

4. A

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi Merhaba Alkan ÖZDEMİR-Ankara- 1983 model fj 60
  5. A

HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

Ynt: HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi merhabalar aracınız halen satılık ise ben talıbım,uzun zamandır bu araçları araştırıyorum,yakın zamanda bır fj60 buldum ama araçta çok masraf var bu yuzden aracınızla ilgileniyorum,araç hakkında genel bilgi ve fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim iyi...

6. A

hadi hayırlı olsun bakalım...nihyet aranızdayım

Ynt: hadi hayırlı olsun bakalım...nihyet aranızdayım çok teşekkür ederim nezaketiniz yeter,umarım istediğiniz araça sahip olursunuz iyi günler

7. A

hadi hayırlı olsun bakalım...nihyet aranızdayım

merhaba arkadaşlar niyayet aracımı aldım,81 model fj 60 en kısa zamanda resimlerini yükleyeceğim, ilk uzun yolumuda bugun yaptım(150 km uzun sayılırsa)araç asfaltta fzla hızlı ve konforlu değil ama arazide gayet iyi gerçi satışını daha alamadığım için fazla zorlayamadım ama kendini belli ediyor...
  8. A

fj 60 bj 60 arasında tercih

Ynt: fj 60 bj 60 arasında tercih cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim malesef fj 60 larla ilgili çok bi şey bulamadım,ilginç şekilde araç sanki hayalet araç gibi ne motor özellikleri nede arazi performansı hakkında çok fazla bilgi yok almayı düşündüğüm araç 1981 model ve motor kodu 2b...
  9. A

Ynt: fj 60 bj 60 arasında tercih altan bey yardımınız için teşekkür ederim iyi günler

10. A

merhaba, ankaradan aranıza katılmak üzereyim aslında şimdiye kadar aranızda olacaktım ama bikaç aksilik oldu, 1983 model bır lc fj 60 almak üzereyken karşıma 1987 model bj 60 çıktı aslında arazı araçlarıyla yenı tanışacak bırı olarak aralarında pek bı fark görmedim ama biraz araştırınca galıba...

11. A

Niva 1,7 i Kafadar Oto

Ynt: Niva 1,7 i Kafadar Oto merhaba arkın bey bende yenı lada sahıbı oldum bıraz hasbelkader oldu ama oldu bakalım,aracı bıraz toplamaya karar verdim tavan sepetınız çok hoşuma gıttı fiyatıda uygun gıbı arkadasınıza yaptırma şansımız nedir acaba ankarad oturuyorum buraya naklı nasıl olur...
  12. A

HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

Ynt: HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi merhaba öncelıkle aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin bende bır toyota bj 60 sahıbı olmak uzereyım ama araç bıraz bakımsız 86 model sizin aracınız kaç model bıde gazlımı gazda performansı nasıl deneye bıldıgınız kadarıyla,parça sıkıntısı...

13. A

bu ne kadar ilgi böyle

herkese merhaba bı araç için yardım istemiştim hani olurda yol gösteren olursa bende pajerocu olurum aranıza katılırım dıye ama maşallah kımseden ses seda yok hele mesajımı okuyupta umursamayan 54 arkadaşa ayrıca teşekkür ederim. herkese ıyı forumlar
  14. A

Merhaba bu araç için yardım

Merhaba lınkdeki araç için yardım istiyorum bilgisi olanlar esirgemesin lutfen yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-sahibinden-63757229/detay
  15. A

Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum

Ynt: Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum herkese selamlar maalesef eninde sonunda kabarıyo ama uğraşmasıda zevklı yapmasıda o yuzden tekrar tekrar

16. A

Pinin mi ?discovery mpi mi?

Ynt: Pinin mi ?discovery mpi mi? selam inanın parça fiyatları için rizeye taşınmaya değer ankarada çok pahalı bide bulabilsek
  17. A

aranıza hoş gelmek istiyorum...

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... merhaba gökan bey forumu incelerken aracınız bikaç yerde gördüm ve çok beğendim güle güle kullanın, malum bu benim ilk arazi aracım olacak o yüzden hatalı başlamak istemiyorum eğer hatalı başlarsam bu işten çabuk sogurum. öncelıkle 4 kapılı 2,0 motor bı...
  18. A

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... merhaba özelden mesaj göndermeyi beceremedim yada yeni üye olduğum için sistem müsade etmiyor. aracınızla ilgilenirim,bikaç resmi varsa iyi olur fiyat konusunuda ister burda ister telde konuşabiliriz.kolay gelsin

19. A

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... merhaba aracınız çok güzel aslında bende pajero için yola çıkmıştım ama andoff yarışlarında tanıştığım bi usta 93 model öncesi pajero almaman gerektığını çok başımın agıracagını ıslarla söyledi,bu merak bende yeni oldugu için ve araçları çok ıyı...
  20. A

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... merhaba ömer bey dediğiniz gibi butun forumu okumaya çalışıyorum ama insan bazı şeyleri bilmeyince sadece okumakla kalıyo anlamadıktan sonra ne anlamı varkı yınede sizin gıbı yardım etmeye çelışan arkadaşlara çok teşekkür ederim,yardımlarınız için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri