Arama sonuçlarınız

1. Mossin Nagant

Nick Değişimi

forum değiştiği sırada sanırım benim nickim de değişmiş. nickimi mossin nagant olarak değiştirebilirmisiniz?

2. Mossin Nagant

Xl7 Dizel Yakıt Tüketimi

2006 suzuki grand vitara xl7 2.0 td 250 bin km de. Lastik 235 70 16 yokohoma geolandar a/t-s egr iptali ve yazılım yaptırdım. 2 depodur aynı sonuçları alıyorum. Dizel 3.88 tl den aldım. 208 tl ye 650 km 530 km si full şehir içi. 4.5 km git gel. gün içinde en az 25 ışığa yakalanma. her biri en...
  3. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Dizel Fotolar

sağdan soldan çektiğim fotoğraflar :D 1 inch yükseltme ve 235 70 16 geolandar a/t lastik var.

4. Mossin Nagant

Forester Aksesuar Diff Plate Ve Yükseltme

Subaru forester da kullandım. Ürün rally armor skid plate dir. Diff plate değildir. Farkı aşağıda yazdım. Az kullanılmışdır. Esik vuruk kaynak yoktur. Yükseltme kiti 3cm liktir. 1997-2008 arası tüm foresterlara uyar. Delikleri açılmış kullanıma hazırdır. Sök tak yapılacak sadece. rally...
  5. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Toz Alma Problemi, Çözümü

xl7 dizel aracım içeri çok toz alıyordu. eski bir kaç kullanıcı arkadaşla daha konuştuktan sonra tanılarımız kesinleşti. :D arka bagajdaki pandizotlarda bulunan hava giriş çıkışlarından çok toz alıyor bunu deneme yaparakda kesinleştirdim. bu resimdeki hava ızgarasından bahsediyoruz yani. alt...

6. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Radyatör Ve Su Suğutma Hattı Temizliği

öncelikle 4 -5 litre temiz suyu ve 3 litre antifirizi hazır bulunduruyoruz. aracımızın önüne geçtiğimizde radyatörün sol altında bir tahliye tıpası var. bunu çevirerek açıyoruz. sonrasında taşırma kabının kapağını açıyoruz. 2-3 dakika içerisinde su akışı biter aşağıdan. sorasında ikinci resimde...

7. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 İntercooler Temizliği

aracı aldıktan sonra parmaklamadığım yeri kalması diye uğraşıyorum :) işin aslı yapabileceğim şeyleri ben yapmak istiyorum. insan kendi aracına dışardaki ustadan çok daha özenli ve titiz davranıyor :) intercoolerın sağda solda ikişer vidasını söktükten sonra, intercooler giriş ve çıkışındaki...
  8. Mossin Nagant

Suzuki Xl7 Gösterge Paneli Temizleme

ilk resimde gördüğünüz iki vidayı söktükten sonra panel çerçevesini çıkartıyoruz. panel çerçevesini çıkartırken solda olan ahşap kaplamada çıkıyor. panelin şeffaf klipslerini dikkatlice çıkartın. sonrasında panelimiz elimizde :D üfleyerek tozunu alın. veya boya fırçası ile temizleyin...
  9. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı

Dün suzuki grand vitara xl7 aldım :D 2006 model dizel. çok verimli olmayan bir motoru var ama bunu yazılımla çözeceğiz. verimsiz dediğime bakmayın. beklediğimden çok daha iyi çıktı işin aslı. çok büyük bir araç. 4.9 metre boyu var. bagajına açık durumda bebek arabası sığıyor :D neyse konu...

10. Mossin Nagant

Yeni Bölüm

genel konuların içine hobi bölümü açılabilir. veya rc hobi bölümü.

11. Mossin Nagant

Radyatör Yedek Su Kabı Temizliği- Mutlaka Yapın.

arkadaşlar bugun can sıkıntısına napayım dedim :D yedek su kabını temizledim. içinden çok pislik çıkmasada baya tortu çıktı. mutlaka temizleyin. benim araçda böyle çıktıysa diğer araçlarda daha fazla pislik olablir. vidaları burdan sökün. zaten başka vidası yok. yukarı doğru çekerek çıkartın...
  12. Mossin Nagant

El Freni Ayarı

boşlamış el freni nasıl yapılır? zamanla el frenlerimiz gevşeyebilir ve tutmayabilir, bunun için gözüken paneli söküyoruz, el freninin yanında bir somun ve iki adet vida var. bunlardan üstteki vidayı söküyoruz ve alttaki vidayı saat yönünde sıktırıyoruz. bu el frenini telini gerdirip balataların...

13. Mossin Nagant

Davlumbaz İçi Pütür Uygulaması

ilk önce bijonlar gevşetilir. sonra araba kriko ile havaya kaldırılır. lstikler sökülür. gazete kağıdı kaplanır. sonra 45 tl ye alınan elektirikli bir boya tabancası ile pütür atılır :D - - - Mesaj Birleştirme - - -
  14. Mossin Nagant

Yaz Hazirligi - Sunroof Kanal Temizligi

Kiş boyunca toz tutan kuruyan sunrooflarimizin bakim ve temizligi, Sunroofu komple acip kanallara bolca sicak suyu dokuyoruz. Bir firca yardimiyla kaliplasan kirleri cikartiyoruz. Fircanin gitmedigi ara yerleri balata spreyi ile temizliyoruz. Piril piril oluyor. Sonra wd-40 veya sivi sprey...
  15. Mossin Nagant

Subaru Ses İzalasyonu - Yalıtımı

can sıkıntısına başladı herşey.... bituself marka ziftli izalasyon malzemesini bulamadım bende izalasyon malzemeleri satan bir yerden sert süngerimsi, kendinden yapışkanlı aliminyum folyo kaplı malzemeyi aldım. metre karesi 25 tl. resİm yÜkleme

16. Mossin Nagant

Subaru Forester Orjinal Temiz Kazasız Hasarsız

istediğiniz servise gösterebilirsiniz. 3 senedir bende.ön ve arka tampona lokal boya yapildi.240 bin km dedir.ilk sahibinden itibaren servis bakım kayıtları vardır.içerisinde sigara içilmemiştir. koltuklarında yırtık kesik yanık yoktur. kapı içleri ve bagaj altı-içine komple ses yalıtımı...
  17. Mossin Nagant

2003 Subaru Forester Turbo

arkadaşlar uzun süredir kullanıdığım aracımı değiştireyim dedim. zaten bir çok şeyi de burada paylaşmıştım. kafanıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz. ön ve arka tampona lokal boya yapildi.240 bin km dedir.ilk sahibinden itibaren servis bakım kayıtları vardır.içerisinde sigara içilmemiştir...
  18. Mossin Nagant

Subaru Forester 2.0 Turbo Offroad

arkadaşlar satılırsa bi değişiklik yapıp legacy sw veya outback alayım diorum. satılmazsada zaten çok memnunum :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-forester-2.0-xt-temiz-bakimli-masrafsiz-177032831/detay/

19. Mossin Nagant

Çekme Karavan Seçimi

selamlar, bir arkadaşımla konuşurken ona taşınacağımdan bahsettim, oda bana hiç taşıma şirketleri ile uğraşma, boş bir karavan al içine eşyaları koyarsın götürürsün dedi. ilk anda mantıklı geldi sizce olurmu? çok fazla bir eşyam yok. zaten boş karavan da baya bir eşya alabilir. ne dersiniz...
  20. Mossin Nagant

4 Cm Yükseltme

arkadaşıma aldığımız forester'ı 4 cm get ile yükselttik. kendi aracımıda 5 cm get ile lastik ilede 2 cm yükseltmiştim. artık sürekli yükseltme işi ile uğraştığım için profesyonelleştim cnc de get leri kestirdikten sonra tornada düzleştirdik. amortisör üstünden delik yerlerinin yerlerini çizdik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri