Arama sonuçlarınız

1. K

Cj 4 Teker Disk Fren

dort tekerleğin kampanalarını attım. 4 adet lada niva disk aldım ön kaliperler şahin,arka kaliperleri tempra 2.0 el frenli mercedes pedal takımı ve westenhouse la sonuç aldım.

2. K

CJ 5 Tipi 64 Model Tuzla Jeep'in Resimleri

Ynt: CJ 5 Tipi 64 Model Tuzla Jeep'in Resimleri yener abi birde telefonunu yazarmısın? sizi aramak istiyorum. Koray
  3. K

Ynt: CJ 5 Tipi 64 Model Tuzla Jeep'in Resimleri Toparlanınca sana mesaj atarım. Neden bu jeep i tercih ettin dersen tamamen dizel oluşuydu. kasası oynanmamış, biraz zaman alacak

4. K

Satılık CB El Telsizi (AM-FM) Albrecht 2200

Ynt: Satılık CB El Telsizi (AM-FM) Albrecht 2200 tek kalan cihazı nasıl alacağım?
  5. K

İlk Yardım Dökümanları & Bilgi Notları

Ynt: İlk Yardım Dökümanları & Bilgi Notları Paylaşım için teşekür ederim.

6. K

Boş Vitese Atmak Yakıt Tüketim Değerlerini Nasıl Etkiler ? (Dizel Araçlar)

Ynt: Boş Vitese Atmak Yakıt Tüketim Değerlerini Nasıl Etkiler ? (Dizel Araçlar) Dizel araç olsun benzinli olsun bayır aşşağıya inerken kesinlikle viteste inilmeli , Araç ile bayır inişinde gaz pedalına basılmadıkça en az seviyede yakıt yakar. (Yakıp yakmama arası bir şey) Işıklara yaklaşırken...

7. K

Ynt: CJ 5 Tipi 64 Model Tuzla Jeep'in Resimleri Cj yi İnegölden yeni satın aldım. Aracın durumu oldukça vahim. Yavaş yavaş toparlayacağım. Bu biraz zaman alacak. Saygılarımla.
  8. K

Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin

Ynt: Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin güncel mi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri