Arama sonuçlarınız

1. meltyapi

Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan Karavan imalatları ile ilgili yasal değişiklik oldumu veya yeni bir tebliğ yayınlandımı bilgi sahibi olan arkadaş varmı ?

2. meltyapi

Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110) Uluslar arası sınır geçişlerinde işlem olarak faturası olan bir malzeme ve ürünün pasaporta kaydı yapılarak ülkeden çıkarmanız gerekiyor bu işlemler pasaportların Döviz ve gümrük kayıtları sayfası olan kısımda kayıt...
  3. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan Sayın Erhan bey, Değerli önerilerin için çok teşekkür ederim. Sizinde belirttiğiniz konulardaki çengincelerimden dolayı çok uzun bir süredir belge ve dökümanları araştırıp inceliyorum. Kafamda oluşturduğum araç önceleri camper tipi bir araç...

4. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan Bu tip karavan yapılması tek kabin araçlarda daha uygun çünkü taşıma ve kulanımı daha ergonomik olur. birde aracın 4x4 olması uygun olur.
  5. meltyapi

Motokaravan Dönüşümü için Teknik Tadilat Projesi Onay ve Ruhsatlandırma İşlemleri

Ynt: Motokaravan Dönüşümü için Teknik Tadilat Projesi Onay ve Ruhsatlandırma İşlemleri Herkese merhabalar, Ticari araç cinsi olması ÖTV açısından değişiklik göstermiyor şirket veya şahıs tarafından tescil edilmesi sonucu değiştirmiyor. Ancak yolcu ve yük taşıma amacıyla kullanılması halinde...

6. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan Resimdeki araç benim değil arkadaşların fikir için gönderdiği resimlerdir. ben yei yaptırıyorum bire bir aynı olmasada aynı model olarak tasarlıyorum. böyle bir araç için sayısala gerek yok ama yinede bol şanslar diliyorum size..

7. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan selam Güven Bende aynen senin gibi diyordum bu siteyi okuyan bir daha iflah olmuyor ve eninde sonunda bir şeyler yapıyor. inşallah sende sahip olursun. Fikret
  8. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan Sn insel Çok teşekkür ederim. Bu türlerde arkada genelde mutfak ve Duş kabini şeklinde dizayn edilmiş olması lazım. arka pencere içten mutfak kısmına denk geliyor. Benim düşündüğüm araçta aynısı. ilgine ve katkından dolayı tekrar...
  9. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan SALY karavan firması ile telefonla görüşme yaptım. Yasal işlemler konusunda gerekli işlemleri proje ve tescil işlemlerini yapabileceklerini söylediler. taslak olarak düşündüğüm proje konusundada yardımcı olabileceklerini, kullanılacak...

10. meltyapi

Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28) Çok teşekkür ederim (Yusuf Bey'e de) Doğrusu herkes kendince bilgi katıyor çok güzel bir düşünce. böyle bir toplulukta olmaktan ve daha sonra aynı macerayı yaşamak için karavan sahibi olmak kim istemezki.. Fikret

11. meltyapi

Ynt: Karavan Projem; Toyota 4x4 Hilux Üzerine Alkovan
  12. meltyapi

Karavan için araştırmalar sonucunda uygun bir araç buldum karavanın kasasının yapımı için aradığım tüm firmaların ortak verdiği cevap yasada değişiklik olduğundan dolayı kamyonet olan araçların (kapalı kasa ) hariç karavana dönüştürmöede yasal bir engel olduğunu belirtmeleri başlamadan hevesimi...

13. meltyapi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28) Verdiğiniz bilgiler için çok tşk ederim. Doğrusu kendi emeğinide katıp yapmak çok daha ekonomik vede güzel ama Diyarbakırda malzeme ve ekipman temin etmek mümkün değil uygun bir firmaya yaptırmak daha mantıklı...
  14. meltyapi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28) Ben Diyarbakırdan sana karavanı iyi günlerde kullanmanı diliyorum. Uzun zamandır bende araştırıyorum kendi karavanımı yapabilirmiyim diye artık olabillir diyorum özellikle sizleri görünce.. Kullandığınız mlz ve...
  15. meltyapi

Diyarbakır Gezi Grubu

Ynt: Diyarbakır Gezi Grubu 14 haziran 2009 hasankeyf gezi resimlerim

16. meltyapi

2009 Hasankeyf Gezisi

hafta sonu hasankeyf gezisi resimleri umarım beğenilir..
  17. meltyapi

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. Hayırlı olsun dileklerimle beraber Diyarbakırda bir doğa dostu olarak nasıl bir çalışma yapabilirim önerilerinizi bekliyorum
  18. meltyapi

Diyarbakır ve Tarihi

Ynt: Diyarbakır ve Tarihi GEZİLERDEN RESİMLER

19. meltyapi

Diyarbakır Gezi Grubu

Diyarbakır bölgede tarih ve kültür merkezi olmasına rağmen bir gezi grubu yapılmamış. Bilmiyorum acaba benim gibi düşünen varmı burada oluşturma şansımız olabilirmi.
  20. meltyapi

İl İl Türkiye Grupları

Ynt: İl İl Türkiye Grupları Diyarbakır içinde grup oluşturmayı unutmayın artık

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri