Arama sonuçlarınız

1. M

Propan bütan kartuş

Merhabalar 14 Şubat Günü Likya Yolu için Pegasus hava yollarından istanbul - dalaman bileti aldım ancak full ekipman gideceğim için aklıma birşey takıldı.Kamp mutfağım için orgaz'ın propan bütan karışımı kartuşları var bunu uçağa alırlarmı ?? sizce daha önce bi deneyimi olan arkadaş varsa...

2. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Merhaba 15 Şubat'da Fethiye Ölüdenizden Start alıp Antalya Beldibi'nde bitirmek istiyorum.Bu tarihte gidecek arkadaşlar varsa hep beraber yürüyebiliriz.
  3. M

Lycian Way ...

Merhabalar Şubat Ayı ortalarında Fethiye - Antalya arası Likya Yolunda Trekking yapmak istiyorum.Eğer Şubat ayı içerisinde gidecek olan arkadaşlar var ise hep beraber toplanıp grupca gidelim.

4. M

Gerber Bear Grylls Multi Tool & Fire Starter

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce amazon.com adlı sitede ucuzluk olduğu gözüme çarptı ancak türkiyeye gelip gelemeyeceğinden acıkcası pek bi emin değildim.Daha sonra yaptığım yazışmalar sonrasında herhangibir sıkıntı çıkmayacağını belirttiler bende siparişimi verdim.Gerber Bear Grylls Multi Tool &...
  5. M

Likya Yolu

Merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ilk olarak,Adım Mert , 24 yaşındayım aşçılık mesleği ile uğraşıyorum daha önce pek kamp deneyimim yok diyebilcek kadar az deneyimim var.Daha önce sapanca soğucak yaylası ve etrafında trekking yapmıştım.Bu sene Likya Yolun'da trekking yapmak istiyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri