Arama sonuçlarınız

1. tolgayzb

Xj Ailesine Katılmak Istiyorum

45-50 arası limitin varsa 97 ve üstü içi felan yeni tip motorlarıda h o motor daha verim alırısın

2. tolgayzb

abi merhaba karekasa arıza ıcın hangı cıhazı kullanıyosunuz

abi merhaba karekasa arıza ıcın hangı cıhazı kullanıyosunuz
  3. tolgayzb

Defender İçin Jant Takımı Arıyoruz Bk390

sıfır veya ikinci el bk 390 defender için jant takımı arıyoruz.

4. tolgayzb

Defenfer Mazot Pompası Sıfır

Ynt: Defenfer Mazot Pompası Sıfır fiyat nedir?
  5. tolgayzb

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

Ynt: Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar bu parcanın fıyatı ne kadar?

6. tolgayzb

Defender yükseltme

Ynt: Defender Yükseltme bu yukseltmeyı araca uyguladıgımızda akslar veya saft acıları degıscegı ıcın herhangı bır zorlama olurmu

7. tolgayzb

Defender Torpido Onarımı Yardım Beklıyor

Ynt: Defender Torpido Onarımı Yardım Beklıyor tesekkur ederım parca katalogunu bı ıncelıyım hemen
  8. tolgayzb

Defender Torpido Onarımı Yardım Beklıyor

92 model tentelı defender aldım tavan zemın ve torpido cok kotu durumda tavan ve zemını dosemecıye yaptırmayı dusunuyorum ama torpıdo kısmını nasıl yapabılırım uzerı cok catlak ve cukurlu yardımlarınızı beklıyorum
  9. tolgayzb

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri 28 nısandakı ıhaeye cıkıcak aracları gormeye gıden varmı veya ıhaleden alıp yaptırmadan satan bırılerı varmıdır

10. tolgayzb

Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (olmayanlarıda Bekliyoruz) "mitsubishi L200 Tr" artvin l200

11. tolgayzb

L200 Soğukta Geç Çalışma Sorun Bulunamıyor :(

Ynt: L200 Soğukta Geç Çalışma Sorun Bulunamıyor :( benım l200 unde aynı problemı var sabah ılk calısmada zorlanıp ufak bı duman atıyor(tek sefer ısıtmayla) ama 3-4 sefer kondak acıp kapatıp ısıtırsam sanıyesıne dumansız hemen calısıyor ısıtma bujılerıde yenı ve dısarda elektrık vererek test...
  12. tolgayzb

L200 Motor Yağı Hangisi?

Ynt: L200 Motor Yağı Hangisi? l200 motor yagı hangısı oldugunu servıse sordum 6lt 15-40 shell kullandıklarınız soyledıler.

13. tolgayzb

Artvin Manzaraları

Ynt: Artvin Manzaraları karagöl şavşat
  14. tolgayzb

Artvin Manzaraları

Ynt: Artvin Manzaraları kafkasör
  15. tolgayzb

Artvin Manzaraları

göğe komşu topraklardan

16. tolgayzb

Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (olmayanlarıda Bekliyoruz) "mitsubishi L200 Tr" buda benım canavar
  17. tolgayzb

L200 Intercol Sogutucu Fanı ?

merhaba arkadaslar 2006 model l 200 magnum aldım sorum su olcak kondagı acar acmaz sureklı bı fan devreye gırıyo bakdıgımda ıntercol radyatrunun altındakı kucuk fandan geldıgını fark ettım bu normalmıdır sureklımı calısır ? cvplarınızı beklyorum tesekkurler.
  18. tolgayzb

L200 Motor Yağı Hangisi?

2006 model (eskı kasa) l200 4x4 motor yagı hangısı ve kac km degısmek gerekıyor cevaplarınızı beklıyorum tesekkurler

19. tolgayzb

L200 Direksiyondan Gelen Ses

Ynt: L200 Direksiyondan Gelen Ses Bndede 2006 4x4 magnum var direksiyonda tikirti var l200lerin en zayif yeri galiba gelde herkezde var dun servise gitti aldigim cvp bu araclarin direksiyon mili 3 parcaymis aralarinda birlestigi yer fibermis zamnla asinip bosluk yapiyomus cozumude bi karisim...
  20. tolgayzb

2005 Xlt Dif. Lock Varmı?

2004-2007 4x4 xlt modellerde difransıyel kılıdı varmı ? Cevaplarınızı beklıyorum tesekkurler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri