Arama sonuçlarınız

1. duyguuu23

Evcil hayvanlarla kamp

Ynt: Evcil Hayvanlarla Kamp Sağa sağlim gittik ve geldik. Öncelikle birçok yerde kamp yapıp çeşitli hayvanlara rastlamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki Sülüklügöl köpeğinizle gidebileceğiniz en uygun kamp adreslerinden biri. Eğer ki göl çevresinden çok uzaklaşmayacaksanız herhangi bir...

2. duyguuu23

Evcil hayvanlarla kamp

Ynt: Evcil Hayvanlarla Kamp Bunlar da çocuklar :)
  3. duyguuu23

Evcil hayvanlarla kamp

Ynt: Evcil Hayvanlarla Kamp 2011'de açtığım konuya 2013-2014'te cevap gelince farkedememişim. :) Aradan geçen 3 yılda hayatım oldukça değişti. Geçtiğimiz yıl iki tane Dogo Argentino'ya geçici yuvalık yapmaya başlamıştım ki en sonunda onları kendim sahiplenmeye karar verdim. Hansel ve Gretel...

4. duyguuu23

İğneada Çadır Konaklamalı Gezimiz

Ynt: İğneada Çadır Konaklamalı Gezimiz Merhaba, gittiğiniz bölgenin tenha olması önceliklerimden biri ancak aracımın o yol için uygun olup olmadığından emin değilim. Sizce 4x2 hyundai ix35 o kum ve dereden geçebilir mi? yoksa peşin peşin muhtarın numarasını mı sormalıyım? :)
  5. duyguuu23

YARDIM! kamp odunu bulmak hakkında!

Merhaba Gezenbilirler. Bir konuda acil yardıma ihtiyacım var! Bir arkadaşım ve ve ben yarın sabah Ballıkayalar'da kamp kurmak üzere yola çıkacağız. Havalar serinlemekte olduğu için birkaç günden beri ekipman takviyesi ile meşgulüm ve kamp ateşi için gerekli odunu "yol üzerinde bulurum" umudu ile...

6. duyguuu23

Haydarpaşa Eğlence Merkezi Olacak

Ynt: Haydarpaşa Eğlence Merkezi Olacak yazıklar olsun.. ellerinizle kendi kimliğiniz ancak böyle karalanabilirdi.. söyliycek bişey bulamıyorum..

7. duyguuu23

İstanbul'un "Güvenli" Olan 6 Plajı Açıklandı

Ynt: İstanbul'un "Güvenli" Olan 6 Plajı Açıklandı kışa girerken bu paylaşımınızı okumak yaz için biraz sabırsızlaştırdı beni :)
  8. duyguuu23

Biz Ekmeğimizi Evde Kendimiz Yapıyoruz, Ya Siz?

Ynt: Biz Ekmeğimizi Evde Kendimiz Yapıyoruz, Ya Siz? Kesinlikle hamarat biri olmamakla beraber, yurtdışında geçirdiğim 1 yıl içinde memleket özleminin ağır basması sonucu açma ve simit yapmayı öğrendim. Ne zaman öğrenciliğimin açma-ayran ikilisini özlesem, sabah 2 saat daha erken kalkıp...
  9. duyguuu23

Bulgaristan gezim (Kuzey Bulgaristan)

Ynt: Bulgaristan gezim (Kuzey Bulgaristan) Harika görünüyor, bulgaristana karşı merak uyandırdı açıkçası. Daha fazla fotoğraf paylaşırsanız güzel olur.

10. duyguuu23

canon 60d

Ynt: canon 60d Ben de amatör olarak fotoğrafla ilgileniyorum ve yolun başında biri olarak 60d'den çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Örneklerini görmek isterseniz http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80467.msg1034674#msg1034674 burdan inceleyebilirsiniz.

11. duyguuu23

Fotoğraflarla Eskişehir

Ynt: Fotoğraflarla Eskişehir ilk iki paylaşımdkai fotoğrafları görünteleyemiyorum?
  12. duyguuu23

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri haşhaşlıyı da unutmamak gerekir!

13. duyguuu23

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri ille de fast food diyenler için Pino'yu şiddetle tavsiye ederim :)
  14. duyguuu23

Dünyanın En Tehlikeli Yolları

Ynt: Dünyanın En Tehlikeli Yolları buralarda araç kullandığımı düşünmek istemiyorum! oldukça ürkütücü görünüyor!
  15. duyguuu23

Sonhabar'da Bolu Yedigöller de Kamp ve Malzemeler

Ynt: Sonhabar'da Bolu Yedigöller de Kamp ve Malzemeler Teşekkür ederim, yedigöller her mevsim ziyareti hakeden bir yer diye düşünüyorum. Bahar ve yaz aylarında gitmiş olanlar için sonbaharda da gitmelerini şiddetle tavsiye ederim. Sonbahar renkleri buraya ayrı bir yakışıyor.

16. duyguuu23

Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz?

Ynt: Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz? bu son fikir hiç hoşuma gitmedi.. bir keresinde iyi yanmış bir ateşi söndürmek için kepçe kepçe su dökmüştük.. sözde közler tamamen siyah olmuştu, sabah uyandığımızda aynı közde sucuk pişirdik.. çadır kumaşları çoğunlukla tutuşma ısısı...
  17. duyguuu23

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında http://www.decathlon.com.tr/TR/seconds-family-4-1-181365030/ http://www.decathlon.com.tr/TR/sleepin-bed-camp-2p-120-mavi-194216145/# Ben bu iki ürünü satın aldım. Sonbahar ortalarına kadar rahatlıkla kullandım. Ama eksi derecede denemeye cesaret edemedim henüz...
  18. duyguuu23

Ynt: Sonhabar'da Bolu Yedigöller de Kamp ve Malzemeler

19. duyguuu23

20. duyguuu23

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri