Arama sonuçlarınız

1. fcage

Yamaç Paraşütü; İlk Deneyimim

Ynt: Yamaç Paraşütü; İlk Deneyimim lütfen benim yamaç paraşütü yaptığım yere gelmeyin:) (kesinlikle sadece espri)

2. fcage

Trekking Grupları (Marmara)

inşallah reklam olmaz herkese merhaba üye olduğum bir siteden teklif geldi. istanbul hareketle İzmit Yuvacık-Aytepe yürüyüş programı herşey dahil 49 lira.. başlangıç için bu geziye katılacağım. Parkuru da kolay. size de duyurmak istedim not: siteyle hiçbir bağım yok. bilgi için...
  3. fcage

Gezenbilir; Ankara - Tuz Gölü Yürüyüş ve Fotoğraf Etkinliği (25 Eylül 2011)

Ynt: Gezenbilir; Ankara - Tuz Gölü Yürüyüş ve Fotoğraf Etkinliği (25 Eylül 2011) Tuz gölü, hanım köylü olduğumuz andan itibaren rotamızın bir parçası oldu. İstanbul-Nevşehir rotamızda mutlaka uğradığım bir yer. ben ilkokuldayken Tuz gölü ülkemizin ikinci büyük gölüydü. Ben büyüdüm ama Tuz...

4. fcage

Gezenbilir; Ankara - Tuz Gölü Yürüyüş ve Fotoğraf Etkinliği (25 Eylül 2011)

Ynt: Gezenbilir; Ankara - Tuz Gölü Yürüyüş ve Fotoğraf Etkinliği (25 Eylül 2011) kırmızı değil ama işte tuz gölü :)
  5. fcage

Trekking Grupları (Marmara)

İstanbul için Trekking programı İstanbul bu nüfusa rağmen bu kadar ölü mü yaw!!! trekking programı istiyoruz.. yürütün bizi... ben bu acemiliğimle bir program yapacam sonunda. Adminler hicab duymasın sonra...

6. fcage

Yamaç Paraşütü; İlk Deneyimim

Uzun zamandır planladığım bir hayalimi gerçeğe dönüştürdüm sonunda... tandem uçuş ile bu keyfi yaşadım. Bungee jumping yaptıktan sonra ilk hedefim yamaç paraşütü yapmaktı. Dün (10/09/2011) Tekirdağ-Yeniköy-Uçmakdere mevkiinden harika bir deneyim yaşadım. Gerçekten havada olmak, yerdeyken...

7. fcage

MBT ayakkabılar hakkında

başlanıç ve orta düzey etaplar için eskitilmek üzere MBT ayakkabılar hakkında düşünceleriniz nedir? fiyata değiyor mu? ayakkabı bilgi için http://www.markapinari.com/basindambt.html peşinen teşekkürler
  8. fcage

Talas

Ynt: Talas seyir kafeden Talas manzarası
  9. fcage

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Beştepeler'e mutlaka uğra Döner restorantta 360 derece dönme ile yemek yemenin keyfini yaşa. Eğer bozuk değilse, dürbünlerden şehri seyret yetersiz de olsa hayvanat bahçesini gezebilirsin eğer açıksa kayseri evini ziyaret et göletin yanında çay iç, ördeklere simit at...

10. fcage

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu ümidinizi boşa çıkarmayacağım kesinlikle.. latifeydi sadece aranızda olmaktan keyif duyuyorum

11. fcage

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Niğde'nin sembolü Saat kulesi mutlaka görülmeli ve kuleden şehir seyredilmeli... ayrıca tahinli ekmeğini mutlaka tadın. yanında da Niğde gazozu... Niğde gezimle alakalı notlar için tıklayınızhttp://www.gezenbilir.com/index.php?topic=79156.new
  12. fcage

Niğde Merkez Gezi Notlarım

Bayram tatili vesilesiyle eşimin memleketi olan Nevşehir'e gittik. Bir hanım köylü olarak dört yılda bu üçüncü gidişimdi:) Her gidişimde mutlaka bir gezi programı yapmıştım. Bu sene de programda Niğde ve Kayseri vardı. Kayseri programını diğer bir konu başlığı altında sizlerle paylaşacağım...

13. fcage

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Makine yurtdışından hediye gelmişti... hiçbir kağıt-evrak yoktu... Ben üzerine bir bardak su içtim. Şimdi bütçeme uygun bir makine almayı düşünüyorum. Bu sefer daha dikkatli olacağım, arabada devamlı taşımayacağım. Bu arada tavsiye ve ilgin için...
  14. fcage

İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.?

Ynt: İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.? kendi rekorum (Not: Amaç rekor değildi, yürümek ve keyif almak) 19 km mesafeyi 2 saat 50 dakikada yürüdüm. Rota: Yuva köyü-Acıgöl arası git gel (Nevşehir)
  15. fcage

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu İstanbul'dan Merhabalar, ben Fatih. Paylaşmak için buradayım. Fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Ayrıntıları keşfetmek hoşuma gidiyor. Nikon D40X'im vardı, çalındı. (Çalan belki bu forumdadır ve ben onu bulurum diye ümidim yok değil:) Neyse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri